خرید تضمینی گندم آغاز شد
۵۰۶۷۱۹
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
۴۵۱۱ 
با برداشت اولین محموله‌های گندم در مناطق جنوبی استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان و تحویل آن به مراکز خرید شرکت بازرگانی دولتی ایران، فصل جدید خرید تضمینی گندم کشور آغاز شد.
خبرگزاری ایلنا: با برداشت اولین محموله‌های گندم در مناطق جنوبی استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان و تحویل آن به مراکز خرید شرکت بازرگانی دولتی ایران، فصل جدید خرید تضمینی گندم کشور آغاز شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی از آغاز خرید تضمینی گندم در سال جدید خبر داد و گفت: با شروع برداشت گندم در مناطق جنوبی استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان، اولین محموله‌های این محصول به مراکز خرید این شرکت تحویل و رسماً عملیات خرید تضمینی گندم در کشور کلید خورد.

علی قنبری افزود: اولین محموله‌های گندم تولید داخلی در منطقه حسین آباد قلعه گنج در استان کرمان و منطقه سرباز در استان سیستان و بلوچستان خریداری و تحویل مراکز خرید شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: امسال گندم معمولی باقیمت مصوب و تضمینی ۱۳۰۰ تومان و گندم دروم با قیمت ۱۳۳۰ تومان از کشاورزان خریداری می‌شود.

قنبری خاطر نشان کرد: در سال گذشته با خرید تضمینی ۵ / ۱۱ میلیون تن گندم، خودکفایی در تامین این محصول و امکان صادرات آن برای کشور رقم خورد و امسال نیز با توجه به شرایط مناسب، پیش بینی می‌شود که حدود ۱۱ میلیون تن گندم خریداری شود وخود کفایی و صادرات گندم تدوام داشته باشد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1396/01/14
ابر و باد و مه و خورشيد و فلك در كارند - تا تو ناني به كف اري و به غفلت مخوري
خدا را شكر كه در سرزميني زندگي ميكنيم كه حداقل نان براي خوردن هست . اما شكر فقط زباني نيست بايد عملا از كشاورزاني كه با مشقت زياد به كار كشت و داشت و برداشت گندم مشغول هستند تشكر نمود . تشكر عملي از كشاورز يعني اينكه اين بخور و نميري كه دولت ضامن پرداخت ان ميباشد به موقع بپردازد و با بدقولي و معطل كردن كشاورزان اين مبلغ را به انان زهر نكنند . ا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج