هانری: اوزیل به اندازه کافی تلاش نمی کند
۵۰۶۸۲۷
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
۸۲۵۹ 
تیری هانری، اسطوره آرسنال به انتقاد از مسوت اوزیل پرداخت و گفت که او به اندازه کافی در تمرینات تیمش تلاش نمی‌کند.
ورزش سه: تیری هانری، اسطوره آرسنال به انتقاد از مسوت اوزیل پرداخت و گفت که او به اندازه کافی در تمرینات تیمش تلاش نمی‌کند.

پس از تساوی 2-2 مقابل سیتی و با وجود پاس گلی که او در این بازی برای مصطفی ارسال کرد، به خاطر عملکرد ضعیفش به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد او را "بی جربزه" خواند و حال هانری نیز به انتقاد از اوزیل پرداخت.

او گفت:" به وضوح مشخص است که اوزیل مشکلی برای بازی کردن ندارد و سال گذشته همه از او تمجید می‌کردند. امسال او دچار مشکل شده زیرا تلاش زیادی برای تیم نمی‌کند.

وقتی او با پیراهن آرسنال ظاهر می‌شود، گاهی در حد استانداردهای آرسنال نیست. من یکی از ستایشگرهای اصلی نحوه بازی اش هستم ولی اگر او عضو تیم زمان ما بود، چند بازیکن به او شدیدا اعتراض می‌کردند، شاید او به چنین چیزی نیاز دارد.

در تیم زمان ما، ویلتورد با همه صحبت می‌کرد، همینطور ادو. حتی گاهی کانه هم با بازیکنان صحبت می‌‌کرد. ینس لمان نیز بین بازیکنان وجهه بالایی داشت. وقتی در یک بازی خوب باشد، توقف ناپذیر است. او قهرمان جام جهانی است، با رئال جام های خوبی کسب کرده و با آرسنال هم دو جام بردیم."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج