ترافیک پرحجم در جاده هراز
۵۰۶۹۰۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۷
۴۹۵۱ 
رئیس اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان شهرستان آمل گفت که با وجود اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده هراز، تردد در مسیر آمل به تهران از محدوده پارک جنگلی تا بعد از سه راهی چلاو بسیار پرحجم وسطح جاده در طول مسیر لغزنده است.
خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان شهرستان آمل گفت که با وجود اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده هراز، تردد در مسیر آمل به تهران از محدوده پارک جنگلی تا بعد از سه راهی چلاو بسیار پرحجم وسطح جاده در طول مسیر لغزنده است.

یوسف جغتا دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار افزود: هم اکنون ترافیک از کیلومتر 16 تا 22 جاده هراز از آمل به سمت تهران سنگین است و حرکت خودروها با کندی جریان دارد.
وی ادامه داد: همچنین در بخش هایی از شهر گزنک در کیلومتر 65 تا بعد از آستانه امامزاده هاشم(ع) در کیلومتر 100 ترافیک نیمه سنگین است.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت: به منظور سهولت در بازگشت مسافران نوروزی، تردد انواع وسایل نقلیه به جز کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از بعد ازظهر دوشنبه (امروز) در جاده هراز از آب اسک تا رودهن یکطرفه است و این وضعیت تا بامداد سه شنبه ادامه خواهد داشت .

حجم بالای تردد در مسیر برگشت آمل به تهران به علت باقی ماندن آخرین گروه از مسافران نوروزی است که امروز را برای برگشت به سمت تهران انتخاب کردند.

مازندران در تعطیلات نوروزی میزبان بیش از 12 میلیون نفر شب گردشگر بود.

جاده هراز، نزدیکترین محور اتصال دهنده پایتخت کشور به مازندران است و به همین دلیل پرتردد ترین محور استان مازندران به شمار می رود .

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان با اشاره به اینکه از محدوده آستانه امامزاده هاشم (ع) تا سیاه بیشه بارش برف نیز به صورت متناوب ادامه دارد ، به رانندگان نیز توصیه کرد در طول مسیر این جاده با سرعت مطمئن و هوشیارانه رانندگی کنند.

وی افزود: درعین حال راهداران اداره راه وشهرسازی در طول حوزه استحفاظی این اداره حضور دارند و مشغول برفروبی و نمک پاشی سطح جاده هستند.

حدود 110کیلومتر از مسیرجاده ارتباطی هراز از آمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج