وریا، بهانه دلخوری پنهان منصوریان از کی‌روش
۵۰۶۹۶۳
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
۶۸۲۴ 
در حالی که مسائل پزشکی در تیم ملی نسبت به باشگاه‌ها باید با دقت بیشتری انجام شود اما شاهدیم که اصرارهای بی‌دلیل سرمربی تیم ملی به استفاده از وریا غفوری که به گفته پزشک استقلال در تاریخ 22 اسفند ماه با مصدومیت از ناحیه همسترینگ مواجه شده بود، موجب تشدید آسیب‌دیدگی او شده به طوری که حالا دوباره باشگاه استقلال نمی‌تواند از وجود این بازیکن بهره بگیرد.
ایران ورزشی: در حالی که مسائل پزشکی در تیم ملی نسبت به باشگاه‌ها باید با دقت بیشتری انجام شود اما شاهدیم که اصرارهای بی‌دلیل سرمربی تیم ملی به استفاده از وریا غفوری که به گفته پزشک استقلال در تاریخ 22 اسفند ماه با مصدومیت از ناحیه همسترینگ مواجه شده بود، موجب تشدید آسیب‌دیدگی او شده به طوری که حالا دوباره باشگاه استقلال نمی‌تواند از وجود این بازیکن بهره بگیرد. بدون شک اگر میان پزشکان تیم ملی و باشگاه استقلال تعامل بیشتری بود این مصدومیت پیش نمی‌آمد و منصوریان هم از سرمربی تیم ملی دلخور نمی‌شد.

رابطه منصوریان با کارلوس کی‌روش بسیار خوب است و سرمربی استقلال بارها از علاقه‌اش به سرمربی تیم ملی گفته است و حتی بارها در تمرین تیم ملی حاضر شده تا حمایت خود را از تیم ملی ابراز کند. منصوریان طی سال‌های اخیر همواره حامی کی‌روش و تیم ملی بوده اما تصمیم اخیر اول مرد نیمکت تیم ملی در بازی گرفتن از وریا غفوری دلخوری‌هایی را میان او و سرمربی استقلال به وجود آورده است. گرچه منصوریان همچون همیشه می‌کوشد که حمایت از کی‌روش را ادامه دهد اما او در نهان از بازی گرفتن بازیکنش در تیم ملی ناراحت است. در حقیقت منصوریان هم‌ اکنون وضعیتی را تجربه می‌کند که چندی پیش برانکو داشت؛ زمانی نسبتا طولانی که سرمربی پرسپولیس به شدت از نحوه برگزاری برخی اردوهای تیم ملی و خستگی‌های بازیکنانش انتقاد می‌کرد. البته منصوریان به واسطه سابقه همکاری با کی‌روش هرگز آن واکنش‌های تندی که برانکو در مقابل کی‌روش داشت را نشان نداده و حتی سعی می‌کند موضوع را مسکوت نگه دارد تا احتمالا خللی در وضعیت فنی تیم ملی ایجاد نشود و لااقل در ظاهر حامی کی‌روش باقی بماند. حتی جایی از زبان منصوریان شنیده شده که او دیگر قید بازی دادن به غفوری را در استقلال زده و می‌خواهد این بازیکن را به طور کلی در اختیار کی‌روش و تیم ملی قرار دهد تا شاید مرد پرتغالی به خواسته‌ها و اهدافش برسد؛ اهدافی که گاهی باشگاه‌ها را متضرر کرده و اکنون استقلال است که به واسطه حضور وریا در دو بازی سنگین اخیر تیم ملی نمی‌تواند از این بازیکن بهره کافی ببرد.

استناد به حرف‌های روز گذشته دکتر امین نوروزی نیز نشان می‌دهد که وریا هرگز شرایط حضور در میدان را نداشته است اما اصرارهای بی‌حد و حصر سرمربی تیم ملی موجب شده این بازیکن برخلاف نظر پزشکان استقلال در ترکیب تیم ملی به میدان برود. اتفاقی که حالا موجب دوری دوباره این بازیکن از ترکیب استقلال خواهد شد.

 استقلالی که در هفته‌های پایانی لیگ عمیقا به داشتن وریا نیاز داشت و شاید اگر این مدافع راست سختگیر در ترکیبش بود می‌توانست با قطعیت بیشتری درباره کسب امتیازهای باقی مانده و حتی قهرمانی حرف بزند. وریا که در ترکیب استقلال نباشد این نگرانی هم وجود خواهد داشت که در صورت مصدومیت دوباره خسرو حیدری که بارها رخ داده، جناح راست استقلال کلا خالی بماند.

وضعیتی که استقلال را در این منطقه حساس با چالش‌های بسیاری مواجه خواهد ساخت و سرمربی استقلال را برای انتخاب گزینه‌ای مناسب در این پست با مشکل مواجه خواهد کرد.

 البته مشکل استقلال زمانی حادتر می‌شود که بخواهد با این وضعیت راهی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شود. بدون شک با اختلاف امتیازی که میان استقلال و پرسپولیس وجود دارد، انتظاری نیست که استقلال معجزه کند و همین که در رتبه دوم هم باشد موفقیت نسبتا خوبی است اما تیم منصوریان در بازی‌های برون مرزی لازم است که تمام سرمایه‌هایش را در اختیار داشته باشد. بخصوص حالا که محسن کریمی این بازیکن ریزنقش و گلزن و همواره مدعی حضور ثابت در ترکیب استقلال هم با مصدومیت مواجه شده و قطعا بازی هفته آینده با لکوموتیو را از دست خواهد داد.

در واقع استقلال دو بازیکن کلیدی‌اش را در آسیا از کف داده که شاید اگر اندکی درایت و آینده‌نگری از جانب مربیان تیم ملی وجود داشت اکنون وریا حی و حاضر بود و می‌توانست تیمش را در بازی‌های برون مرزی همراه کند...
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1396/01/15
بازهم شروع کردید،تمامش کنید،ایجاداختلاف وتنش بین مربیان داخلی وسرمربی تیم ملی چه چیزی ایدتان میشود.بنده خدامنصوریان حاضر است برای منافع ملی ایران سربدهدبرای چه دارید این مربی جوان واینده دارراخراب میکنید.
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/01/15
چرا رسانه ها میخوان رابطه خوب منصوریان با کیروش روخراب کنن.؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1396/01/15
آخه شما پیشگویید یا غیب گو.واسه خودتون میبرید و میدوزید.خودتون میگید منصوریان حرفی نزده بعد چجوری میگین ناراحته؟؟؟جون مادرتون این گمانه زنی که نه اتهام زنیتونو نگه دارید واسه خودتون.ما تاجیا واسه مث بعضیا نیستیم.اول تیم ملی بعد استقلال.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج