رکورد 17 ساله والیبال قطع شد
۵۰۷۴۴۳
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
۶۴۱۲ 
با باخت نوجوانان مقابل کره جنوبی؛
تیم والیبال نوجوانان ایران با شکست 3 بر 2 مقابل کره جنوبی از راهیابی به فینال جا ماند تا پس از 17 سال حضور در فینال این تیم راهی دیدار رده بندی شود.
ورزش سه: تیم والیبال نوجوانان ایران با شکست 3 بر 2 مقابل کره جنوبی از راهیابی به فینال جا ماند تا پس از 17 سال حضور در فینال این تیم راهی دیدار رده بندی شود.

 مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا به پایان رسید و تیم ایران با شکست 3 بر 2 مقابل کره جنوبی به دیدار رده بندی رفت و نتوانست یک بار دیگر راهی فینال شود. نوجوانان ایرانی از سال 2001 در تمامی ادوار یک پای فینال بودند. در مجموع 9 بار رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار شد که ایران در 2 دوره ابتدایی حضور نداشت و در 7 دوره دیگر یک پای فینال بود.

6 قهرمانی حاصل این 7 فینال بود که تیم ایران در این دوره نتوانست طعم حضور در فینال را بچشد. ایران در این دوره از رقابت ها 3 شکست را متحمل شد و در نهایت راهی دیدار رده بندی شد. این تیم با هدایت محمد وکیلی در دوره گذشته بدون حتی باخت در یک ست قهرمان آسیا شد و این بار تیم با هدایت همان سرمربی موفق نشد نتیجه استثنایی گذشته را تکرار کند.

تیم والیبال نوجوانان ایران فردا برای کسب عنوان سومی باید رو در روی چین قرار بگیرد، چینی که ایران در دور گروهی یک بار مقابل آن شکست خورد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج