انیمیشن کوتاه؛ چگونگی از بین رفتن خلاقیت توسط جامعه
۵۰۷۸۰۶
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
۴۹۰۸ 
همه ما دوران رفتن به مدرسه را گذرانده ایم و با حال و هوای آن آشنا هستیم. در بیشتر جوامع به دانش آموزان دیکته می شود که درسهایشان را خوب بخوانند و نمرات عالی بگیرند.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: همه ما دوران رفتن به مدرسه را گذرانده ایم و با حال و هوای آن آشنا هستیم. در بیشتر جوامع به دانش آموزان دیکته می شود که درسهایشان را خوب بخوانند و نمرات عالی بگیرند. این مسائل در دیگر مراحل زندگی نیز وجود دارد و کاملا احساس می شود. چرخه یاد شده بی پایان است و تنها در طول تاریخ تکرار می شود. همین مسئله سبب می گردد که ما خلاقیت خود را از دست بدهیم و به اصطلاح به انسانی رباتی تبدیل شویم.

این موضوع در همه جای جهان دیده می شود و هر کسی با هر فرهنگی آن را تجربه کرده است. به همین دلیل، هنرمندان و کسانی که در زمینه انیمیشن فعالیت می کنند، دست به کار شده و معضل یاد شده را در قالب ویدیویی جذاب درآورده اند. این کلیپ کوتاه که «Alike» نام دارد، ما را به یاد انیمیشن های پیکسار می اندازد.

انیماتورهایی به نام دنیل مارتینز لارا و رافا کانو مندز این ویدیوی زیبا را تهیه کرده و در آن علاوه بر نشان دادن چگونگی از بین رفتن خلاقیت، اهمیت ایفای نقش پدر و مادر را نیز به تصویر کشیده اند. تمامی کلیپ یاد شده با استفاده از برنامه رندر سه بعدی «بلندر» ساخته شده است. از شما دعوت می کنیم به تماشای این ویدیوی زیبا بنشینید.
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج