5 بازی دردسرساز رضائیان در پرسپولیس!
۵۰۸۰۳۵
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
۸۶۱۹ 
بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس اگر در ۵ مسابقه برای این تیم بازی نمی‌کرد بدون دریافت رضایت‌نامه می‌توانست از این باشگاه جدا شود.
خبرگزاری فارس: رامین رضائیان به درخواست برانکو سرمربی پرسپولیس از این تیم جدا شد و اکنون برای حضور در تیم بعدی باید از باشگاه پرسپولیس رضایت‌نامه دریافت کند. این در حالی است که اگر بازیکنی فقط در کمتر از 10 درصد از بازی‌های یک فصل تیمی در میدان حضور داشته باشد بازیکن آزاد محسوب می‌شود و می‌تواند بدون دریافت رضایت‌نامه از آن باشگاه جدا شود.

اگر بازی‌های پرسپولیس فقط در لیگ برتر را حساب کنید در مجموع 2700 دقیقه یک فصل فوتبال است و کافی بود رضائیان 270 دقیقه برای سرخپوشان بازی می‌کرد در آنصورت رضائیان طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات بازیکن آزاد محسوب می‌شد و می‌توانست بدون دریافت رضایت‌نامه از باشگاه پرسپولیس به تیم دلخواه و جدید برود.

با این حال رضائیان در حال حاضر 720 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است. یعنی 450 دقیقه بیشتر از سقف مورد نظر پیراهن پرسپولیس را برتن کرده و اگر او در 5 بازی( 450 دقیقه) برای پرسپولیس بازی نمی‌کرد اکنون جدایی‌اش از این تیم بی‌دردسر انجام می‌شد. شاید اکنون رضائیان از بخشش زودهنگام در ابتدای فصل و حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس پشیمان شده است!

دقایقی که در این فصل رضائیان برای پرسپولیس بازی کرده به شرح زیر است:

1- نفت آبادان 13 دقیقه

2- پیکان 21 دقیقه

3- ماشین سازی 90 دقیقه

4- پدیده 81 دقیقه

5- ذوب آهن 70 دقیقه

6- سیاه جامگان 90 دقیقه

7- گسترش فولاد 18 دقیقه

8- صبا 90 دقیقه

9- تراکتورسازی 90 دقیقه

10 -استقلال 67 دقیقه

11- سپاهان 90 دقیقه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج