بداخلاقی که نبودش چاله ساز است
۵۰۸۸۱۱
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
۱۱۰۰۲ 
امید نورافکن برمی‌گردد . بر می‌گردد چون نبودش در این سیستم بازی استقلال حالا کلیدی است.
خبرآنلاین:  امید نورافکن برمی‌گردد . بر می‌گردد چون نبودش در این سیستم بازی استقلال حالا کلیدی است.

شاید منصوریان و دیگر بازیکنان بزرگتر استقلال باورشان نمی شود پسر بداخلاق شان اگر نباشد این قدر چاله نبودش حس می شود. این بچه که با اخلاقش در هفته های اخیر حسابی حاشیه ساخته است ، در زمین اما بودنش یک نعمت است. او که با رفتارش باعث دلخوری امید ابراهیمی شده ، نقشی کلیدی در بازی امید دارد. اصلا از زمانی استقلال افت کرد که در زمان مربیگری مظلومی ، روزبه چشمی مصدوم شد.
 
اتفاقی که چاله ای عمیق در استقلال ایجاد کرد. امیدابراهیمی  اگرچه در تیم یک هافبک دفاعی است اما ذاتا کمی جلوتر بازی می کند و این میلش به جلوتر بودن سبب می شود که نقش یک بازیساز را بیش از یک تخریب چی داشته باشد. او که سر جایش نیست و وقتی یکی مثل روزبه چشمی که قلدر می جنگد در استقلال پشتش را پر نکند چاله ای در تیم ایجاد می شود که در همه یک سال گذشته به آبی ها ضربه زده است. این ایراد کلیدی اما با ظهور امید نورافکن آبی ها حل شده است.
 
شاید اگر روزبه چشمی آن طور قربانی بی مسئولیتی مسئولان نقل و انتقالات تیم نمی شد ، حالا نورافکن باید تا ته فصل روی نیمکت می نشست یا شاید اصلا فرصت درخشیدن تا همین جا را هم پیدا نمی کرد که به خودش اجازه بدهد این چنین رفتارهایی داشته باشد.
 
او در بازی با فولاد با لگد به بطری آب کوبید و با امید ابراهیمی و یعقوب کریمی درگیر شد. اگرچه این جوان عصبی خیلی زود عذرخواست و توضیح داد که خون به مغزش نرسیده اما چاره ای برای منصوریان نبود غیر از گذاشتنش بیرون از تیم. تصمیم سختی که در تبریز به شدت به استقلال لطمه زد و فرشید باقری همان طور که در نیم فصل اول نتوانسته بود ، باز هم در کنار امید ابراهیمی یک یار تمام نشد. استقلال مرکز زمین را داد به داریوش رضاییان و نقی زاده و بیشترین عذاب را در طول فصل از یک تیم ، در برابر گسترش فولاد کشید.
 
اگرچه قبل از این هم منصوریان خیلی اعتقادی نداشت در آستانه بازی های آسیایی و سفر مهم به ازبکستان که بخش عمده صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را رقم می زند ، به امید مرخصی اجباری بدهد. چون او بهتر از هر کسی گیر تیمش و دارایی های روی نیمکتش را می شناسد. امیدهایش در حقیقت سفت ترین و چغرترین های استقلالند و او به شدت به هردوی شان احتیاج دارد.
 
پس نورافکن کمی زودتر از حد معمول بخشیده می شود. اگرچه برای تنیهش شاید نیازی به بیرون نشستن نباشد و شاید این بچه بیش از این تنبیه ها نیاز مبرم به یک مشاور تمام وقت دارد که روحی و روانی به کمکش بیاید. همان کاری که برای بازیکنی مثل علی کریمی انجام می گرفت.نقشی که دوره ای ابوالفضل جلالی ، زمانی محمودرضا فاضلی و روزهایی هم مرحوم دکتر خانبانی انجامش می دادند. این چیزی است که نورافکن نیاز دارد تا استعدادش تبدیل به استعدادی سوخته و هدر رفته مثل صادقیان یا بدتر از او مثل مهدی فنونی زاده ، نیکبخت واحدی ، مجتبی محرمی ، جعفر مختاری فر و خیلی های دیگر مثل این ها نشود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج