گلایه وکیل رحمتی از 90 دقیقه فحاشی در تبریز
۵۰۸۹۶۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
۶۶۰۸ 
نماینده تام الاختیار سید مهدی رحمتی نسبت به فحاشی به بازیکنان استقلال در تبریز واکنش نشان داد.
ورزش سه: نماینده تام الاختیار سید مهدی رحمتی نسبت به فحاشی به بازیکنان استقلال در تبریز واکنش نشان داد.

مصطفی صادقی گفت: امروز فحاشی به بازیکنان استقلال و به ویژه مهدی رحمتی ما را یاد اوایل دهه 80 انداخت، زمانی که عده ای اجیر شده از جانب افرادی که می خواستند برای اولین بار سرمربی استقلال شوند ، فحاشی به رولند کخ سرمربی وقت استقلال و بازیکنان  تیم را در روی سکوها فریاد می زدند. به افراد یاداوری می کنم دوران لمپن بازی انها دیگر تمام شده است و نقاب از چهره آنها افتاده است و دستشان برای هواداران رو شده است .

او ادامه داد: از رییس کمیته انضباطی می خواهم همانطور که رای بازی دربی را 24 ساعت بعد از بازی اعلام کردند، رای این بازی را هم هرچه زودتر اعلام کنند هرچند می دانم این موضوع برای آقایان چندان مهم نیست. سوال این است که اگر این فحاشی به خانواده خودشان هم می شد آیا به این راحتی به سکوت شان ادامه می دادند؟ طبق عرف و وظیفه در اینگونه موارد حوزه حقوقی و انضباطی باشگاه استقلال باید از حقوق بازیکن و تیم دفاع کند اما تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است.

وکیل مهدی رحمتی در مورد اتفاق های تکراری در استادیوم های تبریز هم می گوید: من فکر می کنم اگر شکایت خبرنگاران و عکاسان از مسئولین و تماشاگرنماهای استادیوم های تبریز مورد پیگیری قرار می گرفت، امروز شاهد چنین اتفاق هایی در استادیوم ها نبودیم . البته روی صحبت من با مردم شریف و اخلاق مدار تبریز نیست . من در مورد لمپن هایی حرف می زنم که خودشان می دانند دوره شان در فوتبال تبریز تمام شده است و به این شکل رفتارهای غیرمتعارف را بروز می دهند.

صادقی در پایان هم گفت:  در پایان سوال من این است که در مورد اشتباهات کمیته انضباطی چه کسی پاسخگو است و ماجرای دوشغله بودن رییس کمیته انضباطی را چه کسی رسیدگی و برخورد می کند ؟
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1396/01/18
رحمتی هرفحشی بخوره حقشه..........
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1396/01/19
لنگی جان اگه بازیکن خودتونم بود اینجور میگفتی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج