یادداشت مفسر یونانی درباره گل‌های انصاری‌فرد
۵۰۹۰۲۷
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
۵۱۳۱ 
مفسر مطرح فوتبال یونان یادداشتی را با عنوان گل‌های کریم انصاری‌فرد در ۲ بازی مهم المپیاکوس برای سایت رادیو ورزش یونان نوشت.
خبرگزاری تسنیم: مفسر مطرح فوتبال یونان یادداشتی را با عنوان گل‌های کریم انصاری‌فرد در ۲ بازی مهم المپیاکوس برای سایت رادیو ورزش یونان نوشت.

کریستوفر اوانگلاتو یادداشت خود را این‌گونه آغاز کرده است: یک واقعیت وجود دارد که کریم انصاری‌فرد نباید از کانون توجه المپیاکوس دور بماند. او در 2 بازی بسیار مهم المپیاکوس برابر تیم‌های عثمانلی اسپور ترکیه در لیگ اروپا و آترومیتوس در سوپر لیگ یونان گل‌هایی به ثمر رساند. انصاری‌فرد در 2 دیدار با بشیکتاش در لیگ اروپا و کورفو در سوپر لیگ یونان  نشان داد که با پیدا کردن راه دروازه حریفان می‌تواند بسیار مثمرثمر باشد.

در ادمه این تحلیل آمده است: حقیقت است که انصاری‌فرد در بازی بین‌المللی المپیاکوس 2 گل مهم را به ثمر رساند و در بازی با بشیکتاش نیز زمینه‌ساز گلزنی کامبیاسو شد. هیچ‌کس در المپیاکوس نمی‌گوید که به  گلزنی کریم نیاز نداریم. این واقعیت ندارد، زیرا تمام تیم‌ها از مهاجم مرکزی خود انتظار گل دارند. از سویی باید این مسئله را در نظر بگیریم اگر مهاجم تیمی به آسانی نمی‌تواند گل بزند می‌توانند از توانمندی‌های بازیسازی و فرصت‌آفرینی او بهره لازم را ببرند. این همان چیزی است که در نوع بازی کریم دیده می‌شود.

اوانگلاتو در خاتمه نوشت: المپیاکوس در بازی یکشنبه آینده برابر لوادیاکوس با کسب پیروزی می‌تواند قهرمانی زودهنگام خود در سوپر لیگ یونان را مسجل کند و سپس باید مهیای رویارویی با تیم آاک در نیمه‌نهایی جام‌ حذفی شود. این یک مسئله بزرگ برای المپیاکوس است تا در این بازی‌ها توسط کریم انصاری‌فرد که مهاجم اصلی محسوب می‌شود یا کاردوزو  به گل برسد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج