پیش‌ بازی استوک سیتی - لیورپول
۵۰۹۰۸۴
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
۳۳۴۵ 
لیورپول در هفته سی و دوم لیگ جزیره به مصاف استوک سیتی خواهد رفت.
وبسایت نود: لیورپول در هفته سی و دوم لیگ جزیره به مصاف استوک سیتی خواهد رفت.

 از ساعت ۱۸:۳۰ شنبه، لیورپول در ورزشگاه bet۳۶۵ به مصاف استوک سیتی خواهد رفت. دیداری که به قضاوت مایک دین برگزار خواهد شد.

پیش‌ بازی استوک - لیورپول؛ رابین هود بودن کافیست!

لیورپول در حالی به مصاف استوک خواهد رفت که شدیدا به ۳ امتیاز بازی احتیاج دارد. لیورپول در حالی که فکر می‌کرد ۳ امتیاز بازی با بورنموث را کسب کرده، روی ضعف خط دفاعیش در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کرد تا حالا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان، کمتر فرصت اشتباه داشته باشد. کلوپ امروز اعلام کرد مانه را تا انتهای فصل نخواهد داشت. به علاوه، مصدومیت استوریج، لالانا و هندرسون و همین‌طور شرایط مبهم کوتینیو، دست کلوپ را به خصوص در فاز هجومی بسته است. با توجه به اینکه لیورپول دیگر با تیم‌های بالای جدولی مسابقه ندارد، پیروزی در بازی برابر تیم‌های دیگر، بدون توجه به شرایط رقبا تنها کاری است که از دست لیورپول ساخته است. هرچند که با توجه به امتیازات فراوانی که آنفیلدی‌ها مقابل تیم‌های نیمه پایین جدول از دست داده‌اند، کار این تیم آسان نیز نخواهد بود.

در سوی دیگر میدان، استوک از معدود تیم‌هایی است که نه در معرض سقوط قرار دارد و نه برای رسیدن به رقابت‌های اروپایی شانسی دارد. این تیم در ۵ بازی اخیرش فقط یک امتیاز کسب کرده و ۳ شکست پیاپی داشته است. با این حال، حضور در ورزشگاه خانگی استوک همیشه سخت و دشوار است و این تیم بدون فشار یا استرس به مصاف لیورپول خواهد رفت. استوک تقریبا در این بازی مصدوم خاصی ندارد و شقیری و والترز نیز احتمالا برای این بازی آماده خواهند بود. باید دید لیورپول در این بازی می‌تواند رابین‌هود بودن را کنار گذاشته و ۳ امتیاز لازم را کسب کند، یا طبق روند طول فصل، بازهم مقابل تیم‌های پائین جدولی امتیاز خواهد داد، درحالی که برابر تیم‌های بزرگ بهترین نتایج را کسب کرده است.

ترکیب احتمالی دو تیم:

پیش‌ بازی استوک - لیورپول؛ رابین هود بودن کافیست!

آمار و حقایق بازی:

استوک ۶ بازی از ۷ بازی آخرش مقابل لیورپول را باخته ولی در دیگر مسابقه، مقابل لیورپول با نتیجه ۶-۱ پیروز شده است.

لیورپول دو تقابل قبلی مقابل استوک را با نتیجه ۴-۱ پیروز شده است.

جاناتان والترز ۶ گل مقابل لیورپول زده است که بهترین آمار وی مقابل تیم‌های لیگ برتری است.
لیورپول ۵ بازی اخیر خارج از خانه‌اش را پیروز نشده(۲ تساوی و ۳ شکست).

بازی‌های لیورپول با داشتن ۱۰۵ گل، بیشترین تعداد گل فصل جاری لیگ برتر را داشته است.

پیش بینی نتیجه:

پیش‌ بازی استوک - لیورپول؛ رابین هود بودن کافیست!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج