پیش بازی منچسترسیتی - هال سیتی
۵۰۹۱۰۱
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
۲۷۱۴ 
شاگردان گواردیولا که با شکست مقابل چلسی دیگر امیدی به قهرمانی ندارند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به سه امتیاز بازی با هال سیتی نیاز دارند.
وبسایت نود: شاگردان گواردیولا که با شکست مقابل چلسی دیگر امیدی به قهرمانی ندارند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به سه امتیاز بازی با هال سیتی نیاز دارند.

 تیم های منچسترسیتی و هال سیتی از هفته سی و دوم لیگ برتر در ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه به مصاف یکدیگر می روند. 

تیم گواردیولا که در ۴ بازی اخیر خود در لیگ برتر به پیروزی دست نیافته با ۵۸ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به پیروزی در این بازی نیاز دارد. سیتی باوجود اینکه در این فصل تنها یک بار در اتحاد شکست خورده اما با کسب ۶ تساوی و ۷ پیروزی آمار چندان خوبی در خانه ندارد. سیتی که در ۴ بازی اخیر خود کلین شیت نکرده برای پیروزی مقابل تیم جنگجو مارکو سیلوا به نمایش دفاعی بهتری نیاز دارد. 

هال سیتی در این فصل باوجود آمار نسبتا خوب خانگی نتوانسته در بازی های خارج از خانه نتایج خوبی بگیرد و تنها در یک بازی پیروز شده است. هال که در دو بازی اخیر خود توانسته شکست را با پیروزی عوض کند پس از اینکه چهارشنبه شب با پیروزی پرگل مقابل میدلزبورو سرانجام پس از مدت ها از منطقه خطر جدول خارج شد انگیزه زیادی گرفته است. 

آخرین اخبار تیم ها

گابریل ژسوس به تمرینات گروهی منچسترسیتی اضافه شده اما برای این بازی آماده نیست. سانیا هم به دلیل مصدومیت به این بازی نمی رسد. وضعیت کمپانی و دلف هم بنا به گفته گواردیولا باید توسط کادر پزشکی بررسی شود. 

ابل هرناندز مشکلی برای این بازی ندارد اما هری مگوایر که عملکرد درخشانی در خط دفاعی هال در هفته های اخیر داشته به دلیل مصدومیت به این بازی نمی رسد.

ترکیب احتمالی تیم ها

پیش بازی منچسترسیتی - هال سیتی

آمار و ارقام تیم ها

سیتی در ۹ بازی مقابل هال سیتی در لیگ برتر تنها یک بار شکست خورده است.

سیتی در ۱۷ بازی اخیر خانگی خود در لیگ تنها یک بار شکست خورده است. 

آگوئرو در ۳۰ بازی اخیر خود در لیگ که در ورزشگاه اتحاد برگزار شده توانسته ۲۵ بار گلزنی کند.

هال در ۱۲ بازی از ۱۳ بازی خارج از خانه اخیر خود در لیگ شکست خورده است.

هال در ۹ بازی از ۱۱ بازی خارج از خانه اخیر خود در لیگ گلزنی نکرده است. 

سیتی در ۵ بازی از ۶ بازی اخیر خود مقابل هال پیروز شده است.

پیش بینی سایت Who Scored از نتیجه بازی: منچسترسیتی ۳-۱ هال سیتی
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج