واکنش شورای صنفی به وضعیت اکران
۵۰۹۳۹۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
۳۴۱۸ 
شورای صنفی نمایش در متن بیانیه‌ای اعلام کرد:«برای فیلم‌های اکران نوروزی یا تبلیغ نداشتیم و اگر در مواردی هم داشتیم کم بود و دیر هنگام ..!
خبرگزاری ایسنا: شورای صنفی نمایش در متن بیانیه‌ای اعلام کرد:«برای فیلم‌های اکران نوروزی یا تبلیغ نداشتیم و اگر در مواردی هم داشتیم کم بود و دیر هنگام ..! با تمام این شرایط جبری ... حضور گسترده و پرشور مردم عزیز در ایام نوروز را در سینماها می‌ستائیم،این حضور سرشار از شوق تعبیری روشن از همدلی و مهربانی بود که قدردان آن هستیم.»
 
واکنش شورای صنفی نمایش به وضعیت اکران نوروزی

در متن بیانیه‌ی شورای صنفی نمایش آمده است:

 «به نام تغییر دهنده دل‌ها و دیده‌ها

سینمای ایران سینمائی‌ست که توانسته بر مرتفع‌ترین قله‌های سینمایی جهان بایستد و نماینده‌ای شایسته برای کشوری باشد که سال‌هاست مرکز توجه قدرت‌های بزرگ جهان است.

سینما پرچمدار فاخرترین و ارزشمندترین آثار فرهنگی دنیای امروز است و مخاطب این فرهنگ عموم مردم جامعه ... خوب می‌دانیم رسانه‌ای که با سرمایه ملی و بودجه عمومی اداره می‌شود،رسالتش ارتقا و تکثیر فرهنگ برای همه‌ی ملت و عموم مردم است،جای تبعیض و اینکه هر روز خطوط قرمزی جدید را برای همراهی تلویزیون و سینما تعریف کنیم باید دست هم را گرم بفشاریم و فراموش نکنیم تبلیغ سینما و فیلم‌های سینمای ایران حمایت بی‌چون و چرا از تولید ملّی و داخلی‌ست.

چرا که در سال‌های اخیر حمایت از تولید ملی و داخلی همواره مورد تأکید و اهمیّت از سوی مقام معظم رهبری بوده و هست. برای فیلم‌های اکران نوروزی یا تبلیغ نداشتیم و اگر در مواردی هم داشتیم کم بود و دیر هنگام ..! با تمام این شرایط جبری ...حضور گسترده و پرشور مردم عزیز در در ایام نوروز در سینماها می‌ستائیم،این حضور سرشار از شوق تعبیری روشن از همدلی و مهربانی بود که قدردان آن هستیم.
 
جا دارد از همکاری ،حضور و میزبانی سینماداران گرامی ودست اندرکاران سینماها که سانس‌های فوق العاده آنها تا نیمه شب و حتی در بعضی از موارد تا دم صبح  ادامه داشت، تشکر و قدردانی ویژه را داشته باشیم.

دست در دست هم دهیم به مهر که رونق و سربلندی سینمای ایران باعث عزّت و مدال افتخارش بر گردن همه‌ی ایران و ایرانی‌ست.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج