منشا، گل نزن مقابل تیم‌های بزرگ
۵۰۹۵۰۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
۳۱۳۲ 
گادوین منشا ، این غول گلزن با آن گام های بلند و ضربات نهایی بسیار خونسردانه ، با گل های حساسش پیکان تازه به لیگ برگشته را از ترس و نگرانی سقوط نجات داد.
ورزش سه: پیکان 35 امتیازی ، امسال تا اندازه زیادی ، مرهون این مهاجم گلزن است که با ضربات مهارنشدنی اش ، کمک کرد تا آب توی دل مجید جلالی تکان نخورد. با این همه ، منشا ، امسال در دو مورد نتوانست به پیکان کمک کند.

منشا در نیم فصل اول شروعی درخشان داشت و بعد از تداوم گلزنی ها و جلب توجه، چند باشگاه خواستار جذب این مهاجم شدند.همین موضوع و مخالفت طبیعی و منطقی  پیکان با جدایی مهاجمش ، سبب افت روحیه منشا شد و برای مدتی ، چراغ گلزنی وی کم نور گردید. افت منشا ، افت پیکان را به دنبال داشت تا امتیازهای زیادی از دست برود و باخت هایی در کارنامه مجید جلالی ثبت شود که خشم این مربی معمولا آرام را برانگیزد.

اما منشا در یک مورد دیگر هم باعث شده تا دست مجید جلالی توی پوست گردو بماند. منشا به اصطلاح اهالی فوتبال ، مرد بازی های بزرگ نیست و تا امروز دروازه تیم های بالای جدولی را باز نکرده! او گل هایش را مقابل تیم های میانه و پایین جدولی چون ، ماشین سازی، سپاهان اصفهان، استقلال خوزستان، سایپا , صنعت نفت آبادان به ثمر رسانده و در باز کردن دروازه مدعیان قهرمانی ، توفیقی نداشته و این اصلا به سود این مهاجم نیست.

هر چند در بازار نقل و انتقالات ، اکثر تیم ها منشا را می خواهند اما در نهایت انتخاب با مهاجمی است که تجربه و توان باز کردن دروازه تیم های بزرگ را داشته باشد!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج