بی اطلاعی سرپرست سپاهان از خلیل‌زاده
۵۰۹۶۳۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
۷۱۴۰ 
سرپرست تیم سپاهان گفت: اگر مقابل فولاد به پیروزی دست پیدا می‌کردیم خیلی خوب بود اما از تساوی نیز خیلی ناراضی نیستیم.
خبرگزاری تسنیم: مهدی اخوان در خصوص تساوی یک-یک سپاهان در خانه فولاد خوزستان اظهار داشت: در روزی که 4، 5 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم به تساوی دست یافتیم. بازی در خانه فولاد برای ما دیدار بسیار سختی بود و این تیم نیز با توجه به شرایطش در جدول تلاش زیادی انجام داد. اگر به پیروزی دست می‌یافتیم خیلی خوب بود اما از نتیجه تساوی نیز خیلی ناراضی نیستیم.

سرپرست سپاهان با تاکید بر اینکه این تیم در چهار هفته پایانی به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است، گفت: تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا انجام خواهیم داد و امیدواریم در پایان این چهار هفته به هدف خود نیز دست پیدا کنیم. همه هم و غم ما کسب سهمیه آسیا است اما باید ببینیم در این مسیر شرایطمان چگونه خواهد بود.

وی در خصوص حضور کرانچار روی نیمکت سپاهان در دو دیدار اخیر عنوان کرد: همیشه وقتی سرمربی تغییر می‌کند در بازیکنان ایجاد انگیزه می‌شود و به نحوی دوپینگ روحی صورت می‌گیرد. البته ما در زمان ویسی نیز در شرایط صعودی بودیم اما شرایط به نحوی پیش رفت که کرانچار جایگزین این مربی شود. امیدوارم در ادامه نیز شرایط تیم روز به روز بهتر شود.

اخوان با تاکید بر کار سخت تیم‌ها در مسابقات هفته‌های پایانی لیگ برتر تصریح کرد: همه دیدارهای هفته‌های پایانی سخت است و ما نیز به خوبی می‌دانیم در چهار هفته پایانی دیدار ساده‌ای نداریم اما امیدواریم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

سرپرست تیم سپاهان در خصوص ارتباط خود با کرانچار خاطرنشان کرد: رابطه من با کرانچار همانند رابطه‌ام با ویسی خوب است. برای من فرقی ندارد چه کسی سرمربی سپاهان باشد چرا که تنها به انجام وظیفه خود فکر می‌کنم. وظیفه من به عنوان سرپرست این است که در اختیار سرمربی باشم و اگر باشگاه برای فصل آینده نیز من را بخواهد در خدمت سپاهان خواهم بود.

اخوان در خصوص صحبت‌هایی که در مورد توافق شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس به گوش می‌رسد، به تسنیم گفت: اصلا در جریان این مسائل نیستم و به هیچ عنوان خبری ندارم. خلیل‌زاده در حال حاضر بازیکن سپاهان است و به خوبی بازی می‌کند. برای فصل بعد نیز باید دید نظر سرمربی تیم در خصوص بازیکنان چگونه است اما شخصا معتقدم باید برای تمدید قرارداد خلیل‌زاده اقدام کنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج