4 مدال رنگارنگ برای بانوان تکواندوکار ایرانی
۵۰۹۸۸۱
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۸
۴۴۴۸ 
اولین دوره مسابقات جام آفریقا؛
در نخستین روز از اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا، تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.
خبرگزاری مهر: در نخستین روز از اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا، تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

 اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا از ظهر روز گذشته (شنبه) با حضور ۳۳۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور در در سالن "ایبیات" آگادیر آغاز شده است و به مدت ۲ روز ادامه خواهد داشت.

در نخستین روز این رقابت‌ها مبارزات تکواندوکاران اوزان ۴۶-، ۵۳-، ۶۲- و ۷۳+ کیلوگرم زنان برگزار شد که فاطمه مداحی و کیانا اخوان (وزن ۴۶- کیلوگرم)، فاطمه اموری (وزن ۵۳- کیلوگرم)، حنانه همتی و پریسا جوادی (وزن ۶۲- کیلوگرم)، نفیسه مخلصی و فاطمه مصطفایی (وزن ۷۳- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان بودند که موفق به کسب ۴ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم فاطمه مداحی قهرمان شد و کیانا اخوان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد. فاطمه مصطفایی در وزن ۷۳- کیلوگرم توانست عنوان قهرمانی را کسب نماید و نفیسه مخلصی در همین وزن به مدال برنز رسید.

امروز (یکشنبه) و در روز پایانی این مسابقات هوگوپوشان اوزان ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم با یکدیگر رقابت خواهند کرد که سودابه پورصادقی و ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، مهسا جدی و طیبه پارسا در وزن ۵۷- کیلوگرم، هانیه اخلاقی در وزن ۶۷- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور، سارا خوش جمال فکری و ریحانه فولادی به عنوان مربی است. زهرا سروی نیز به عنوان سرپرست تیم می باشد.

مسابقات جام ریاست آفریقا (G۲) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج