خودسوزی دختر دانش آموز به خاطر تقلب
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۱۰۰۰۰
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
۲۱۹۰۸
همزمان با اعلام خبر خودسوزی دختر دانش‌آموز، بازپرس جنایی دستور تحقیق از همشاگردی‌های وی را صادر کرد. دختر نوجوان که به خاطر به همراه داشتن تقلب، بشدت ترسیده بود، 15 روز بعد دست به خودسوزی زد که پایان مرگباری داشت.
روزنامه ایران: همزمان با اعلام خبر خودسوزی دختر دانش‌آموز، بازپرس جنایی دستور تحقیق از همشاگردی‌های وی را صادر کرد. دختر نوجوان که به خاطر به همراه داشتن تقلب، بشدت ترسیده بود، 15 روز بعد دست به خودسوزی زد که پایان مرگباری داشت.
 
 ساعت 11 صبح 28 دی سال گذشته نگهبان بوستان خیابان عباسپور درحوالی میدان ونک، صدای فریادهای دلخراش دختری را شنید. مرد میانسال سراسیمه خود را به نزدیکی در ورودی رساند اما با صحنه دلخراشی روبه‌ رو شد. او با دیدن دختری درمیان شعله‌های آتش، بلافاصله به کمک شتافت. درحالی که آتش خاموش شده بود و دختر نوجوان به سختی نفس می‌کشید تلفن همراهش به صدا درآمد. وقتی مرد نگهبان، تلفن را جواب داد از آن سوی خط، صدای پدر الهه - 16 ساله - را شنید که دست به خودسوزی زده بود.
 
پدر با شنیدن ماجرا با عجله خود را به محل مورد نظر رساند و دخترش را با خودرو شخصی به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری منتقل کرد.این درحالی بود که در کنار دختر نوجوان دستنوشته‌ای پیدا شد که درآن نوشته بود :«یکی از دلایلی که دست به این کار زدم به خاطر نمره صفری بود که در امتحان اقتصاد ترم اولم گرفتم.»
 
بدین ترتیب پدر الهه به دادسرای رسالت رفت و از مدیر مدرسه، معلم درس اقتصاد و مراقب محل امتحان دخترش شکایت کرد. با شکایت مرد میانسال، بازپرس پرونده از همگی تحقیق کرد.اما مسئولان مدرسه مدارکی ارائه کردند که نشان می‌داد دخترنوجوان در امتحانات بعدی حضور داشته و مدیر مدرسه هرگز مانع از حضور دختر نوجوان در امتحانات بعدی نشده است. همچنین شورای مدرسه در تاریخ 15 دی و درست دو روز بعد از گرفتن تقلب از الهه تشکیل شده و مصوب کرده بود که نمره درس اقتصاد این ترم دختر نوجوان موکول به امتحان ترم دیگرش شود و نمره ترم بعد برای این درس نیزدر نظر گرفته شود.
 
این درحالی بود که طبق آیین نامه تخلفات امتحانی، اگر در امتحانات داخلی مقطع متوسطه، دانش‌آموزی کتاب، جزوه، یادداشت و ... به همراه داشته باشد نمره درس مربوطه صفر است.
درحالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، الهه چند روزبعد به علت شدت سوختگی وعفونت تسلیم مرگ شد.بنابراین پرونده در اختیار بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران قرارگرفت.
 
پدردل شکسته که هنوز پس از ماه‌ها با یادآوری خاطره آخرین روزهای زندگی دختر درسخوانش غم همه وجودش را گرفته، با صدای بغض آلود به خبرنگار حوادث روزنامه «ایران» گفت: «دخترم به نمره‌هایش خیلی حساس بود. از اول ابتدایی تا اول دبیرستان بجز 20 هیچ نمره‌ای نگرفته بود. آنقدر نمره صفری که به او داده بودند برایش گران تمام شده بود که دست به این کار زد. او فقط 16 سال داشت. اما با دخترم کاری کردند که دست به چنین کاری زد.حرف من این است که اگر از او تقلب هم گرفته‌اند می‌توانستند سلسله مراتب را رعایت کنند. به من زنگ بزنند. چرا با اعصاب دخترم اینقدر بازی شد که عاقبتش این شود. او تا روزی که دعوتنامه مدرسه رسید هیچ چیزی نگفت. وقتی بالای سرش رفتم و از او علت کارش را پرسیدم گفت: می‌ترسیدم شما را ناراحت کنم. همان موقع به خودش گفتم ای کاش ما ناراحت می‌شدیم اما تا آخر عمر داغش را تحمل نمی‌کردیم. من از مسئولان مدرسه گله مندم که چرا دخترم را به این مرز رساندند...»
 
ازسوی دیگر با ارجاع پرونده به دادسرای جنایی؛ بازپرس محسن مدیر روستا دستور داد تا از دانش‌آموزانی که سر جلسه امتحان حضور داشتند تحقیق صورت گیرد تا مشخص شود برخورد معلمان و مراقبان با الهه چگونه بوده است. همچنین از حراست آموزش و پرورش خواسته شد تا بررسی کنند آیا مدرسه در برخورد با دانش‌آموز مطابق آیین نامه عمل کرده است یا خیر.
 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1396/01/20
آستانه تحمل بچه های این دوره زمون وحشتناکه........
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1396/01/20
بهتر که مرد . چون ناراحت نشن خودکشی کرده . اینا بیمار روانی هستن . الان نمیکشت بعدا سر یه موضوع دیگه خودکشی میکرد
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1396/01/20
الان ماشاالله با پول مدرک می خرنددختره خودش زیادی حساس بوده وگرنه بایک تقلب گرفتن تن سالمی که خداوندبهش عنایت کرده رابه این آسونی آتیشش نمی زد.
Oman
10:21 - 1396/01/20
پس معلمان باید به همه نمره قبولی از بدهند
این چه قانونیه که گذاشتید؟
معلم جرأت نمیکنه حتی با دانش آموز دعوا کنه زدن که دیگه جای خود
طوری شده که دانش آموز از معلم حساب نمیبره
دریک کلام معلم هیچ اختیاری نسبت به دانش آموز نداره
معلم و دانش آموز هم زمان قدیم
معلم بدون چوب وارد کلاس نمیشد
مدرک الان با مدرک اون زمان مقایسه کنید
الان مدرک گرفتن شده آب خوردن
آقای محترم این دخترشماهم بخاطر توقعات زیادی وبیجای شما که همه اش ازش انتظار داشتید 20بگیره خودکشی کرده
تقلب کرده باید هم حق دیگران ضایع نمیشد
دست اون معلم و ناظرهم باید بوسید که ازحق دیگر دانش آموزان دفاع کرده و فرق گذاشته بین کسیکه درس خوانده وکسیکه با تقلب اومده جلو
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1396/01/20
بیچاره دخترنوجوان حالا اشتباهی مرتکب شده بودوقتی دانش آموزممتازودرسخوانی بودبایدباهاش تامیکردن بچه هادراین سن وسال حساسن وزودرنج امیدوارم خدابه خانواده اش صبربده وازگناه این دخترمعصوم بگذره بعضی وقت هابه جای کمک به نوجوان وآینده اش دودستی قتل وخودکشی روتقدیمش میکنن خدایاخودت رحم کن
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1396/01/20
حساسیت بیش از حد خانواده روی درس و مشق همچین نتایجی داره، حالا بیست نشد نوزده، نوزده نشد هجده، من همیشه حسرت روزایی رو میخورم که تمام عمر جوونیمو گوشه اتاق چپیدم درس خوندم، الانم با فوق لیسانس و معدل خوب بیکارم...الانم که ازدواج کردم و مستقل شدم مامان بابام دست برنمیدارن، میگن باید دکترا بخونی...والدین عزیز توروخدا همیشه میانه رو باشین
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/01/20
الان درجایی که مشتی بیسوادبادیپلم قلابی مامایی وهوشبری میخونن مسئولین مدارس بایدبیشتربچه هارودرک کنن مخصوصااین طفلک که شاگردممتازبوده خدابه پدرش صبربده خواهشادرج کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
شاگرد ممتاز که تقلب نمیکنه!
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1396/01/20
خدا به پدر و مادرش صبر عنایت کند.واقعا دردناک است که جوانان اینطوری پر پر میشوند.این مسائل آسیب شناسی لازم دارد و متخصصان باید ابتدا والدین را بررسی کنند .چون والدی که خود سالم باشد از لحاظ روحی میتواند فرزند سالم پرورش دهد.
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1396/01/20
باید ازمعلم ان درس بازجویی بشه
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1396/01/20
چرا هر چی میشه گیر میدن به معلما
تنبیه که ممنوع شده تقلب رو هم آزاد کنید معلما برن غاز بچرونن
بعد پانزده روز خودکشی کرده تازه گفته یکی از دلایلش نمره اقتصاده که تازه حقش هم بوده حالا دلایل دیگش معلوم نیست چی بوده
پدرش به جای شکایت بره بمیره که اینقد بچش باهاش راحت نبوده و باش غریبی کرده
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1396/01/20
اول اینکه خبر دوباره تکراری بود
دوم اینکه مگه میشه کسی از اول تحصیل تا متوسطه همش بیست باشه و تقلب کنه؟؟؟؟!!!!
لابد اون بیستا هم با تقلب بوده وگرنه شاگرد ممتازه اهل تقلب نیست .
معلم گناهی نکرده انتظار داشتین حین تقلب دست دخترتونو هم میبوسید ؟
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1396/01/20
به جهنم !!! بخاطر تقلب و نمره ی صفر ادم خودکشی میکنه !؟؟ خاک تو سر پدرو مادرش که فقط از بچه نمره ی 20 میخواستن.
به نظرم مدیر و معلم هیچ مقصر نبودن
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1396/01/20
سلام قبل از هرچیز بگم بنده مرد هستم و قبلاً شغلم دبیر مدارس راهنمایی بود که در این راستا هم پسران را تدریس مینمودم که در کلاس پسران علاوه بر تمسخر م هنگام بیرون رفتن مورد کتک کاری و ضرب و شتم قرار میگرفتم و دختران نیز شکایت های پی در پی که به اجبار به کار اداری روی آوردم و در آنجا نیز همکاران گرامیم به محض اینکه کاری را از نظر قانونی نمیتوانستم انجام دهم مورد لطف از فحش های چند طبقه گرفته تا طعنه های کتک خوردن از دانش آموزان و برچسب ناروای روابط با دختران پی در پی نثار وجود ناچیزم می نمودند،!!! مدتی تحمل کردم وقتی که طاقتم طاق شد فرار را بر قرار ترجیح داده استعفاء نمودم و با یکی از دوستان دوران دانش آموز ی شروع به خرید گله ای گوسفند نموده و به جای سر کلاس حاضر شدن و اون شرح حالی که عرض کردم با گله گوسفند خیلی هم راحت تر و ورزیده تر شده ام،!! خدا را نیز شکر میکنم! فقط افسوس حدود 16سال تحصیل بیهوده برایم عقده ای شده که در این شغل 16سال عقب تر هستم، شکر خدا درآمدم نیز از همکاران سابقم هم بیشتر است و هم آزاد گوسفند چرانی را بر تدریس مقدم تر میدانم حال بماند کتک خوردن از دانش آموزان و هتک حرمت توسط سایر دانش آموزان ولی حالا حتی جبر بر این گله شلوغ بجز بع بع چیز دیگری نمی شنوی تا چه رسد از توقع اولیای دانش آموزان تصمیم دارم فرزندانم را نیز به یک چوپان تمام عیار برسانم لطفاً مرا دعا کنید،
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1396/01/21
میکن ژن خودکشی باید تو DNAفرد موجود باشه تا تن به خودکشی بزنه...ارثیه
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1396/01/21
این دانش آموز نتیجه تربیت نادرست خانواده بود که تحت تاثیر چنان فشاری بوده که حتی جرات بیان چنین چیزی را نداشته در حال حاضر هم مشکلاتی قطعا برای مسولین مدرسه پیش خواهد آمد. این در حالی است که آستانه تحمل نوجوانان بشدت کم شده و در بین شان پرخاشگری ارزش شده است.
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1396/01/21
خدابه پدرش صبربده که بادستهای خودش اون دختربیچارش رارسونده بیمارستان ،خدارحمتش کنه ،مسئولین مدرسه هم بی تقصیر نبوده اند اگر اولیای دانش آموز رادرجریان میگذاشتند این اتفاق تلخ قابل پیشگیری بوده ..
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1396/01/22
معلم بنده خدا چه گناهی کرده که باید تاوان تربیت غلط و اخلاق بچه گانه و توقعات بی جای والدین رو پس بده?????????
دفعه بعد کسی تقلب کرد بهش جایزه بدن و براش جشن هم بگیرین!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر