اردوغان: اروپایی ها دیوانه شده اند
۵۱۰۵۸۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۷
۴۸۷۷ 
رئیس جمهوری ترکیه گفت که اروپایی ها از دیدن روند رو به رشد ترکیه، همه پرسی و استقرار احتمالی نظام ریاست جمهوری در این کشور دیوانه شده اند.
خبرگزاری مهر: به نقل از حریت، «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهوری ترکیه امروز طی سخنانی گفت که کشورهای اروپایی به خاطر پیشنهاد استقرار نظام ریاست جمهوری در ترکیه دیوانه شده اند.

بر اساس این گزارش، اردوغان خطاب به مردم ترکیه گفت: شما شاهد آنچه در اروپا رخ داده بوده اید. چرا آنها دیوانه شده اند؟ چرا از کوره در رفتند؟ آنها دیدند که این نظام (ریاست جمهوری) به ترکیه می آید. ترکیه در حال جهش است، در حال رشد است. این مساله آنها را دیوانه می کند.

وی افزود: من انتظار انفجار آرای در اروپا را دارم. چراکه ترک ها در این قاره مظلوم واقع شده و تحقیر شده اند. اردوغان همچنین در ادامه تهدیدات لفظی همیشگی خود علیه اروپا گفت: اروپا تاوان آنچه کرده است را خواهد پرداخت. البته مردم ما هم خواهان همین هستند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود بار دیگر تاکید کرد که پس از برگزاری همه پرسی و در صورت رای آری مردم به استقرار نظام ریاست جمهوری در این کشور، دمکراسی ترکیه تقویت شده و این همان چیزی است که مخالفان دولت و اصلاحات قانون اساسی باید به آن احترام بگذارند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:18 - 1396/01/21
روزی مورچه ای در آب جوی سقوط کرد. واب بسرعت مورچه را با خود میبرد مورچه که خودش را در خطر میدید فریاد میکرد که کمک کنید دنیا را آب با خود میبرد. ناگهان قورباغه آی متوجه شد از مورچ پرسید. که. چه شده فریاد میزنی مورچه گفت کمک کن نه دنیا را آب میبرد. قورباغه. خندید و گفت اگر دنیا توئی بزار. ببرد. حالا اردوغان دیوانه شده میگوید که اروپایی‌ها. دیوانه شدند چون به اروپا راهش ندادند از بس که از تروریست حمایت. میکند
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1396/01/21
رجب خان شما هار ودیوانه قدرت شده اید کشور بیچاره ات که داشت راهشو میرفت اما بترس از روزی که ورق برگردد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج