کنسرت گروه «آرون» آنلاین و رایگان پخش می‌شود
۵۱۰۹۳۸
۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
۵۵۵۴ 
کنسرت گروه «آرون» که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، به صورت زنده نیز از طریق سامانه کنسرت آنلاین حام برای مخاطبان پخش خواهد شد.
خبرگزاری مهر: کنسرت گروه «آرون» که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، به صورت زنده نیز از طریق سامانه کنسرت آنلاین حام برای مخاطبان پخش خواهد شد.
 
کنسرت گروه «آرون» آنلاین و رایگان پخش می‌شود

 به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی گروه موسیقی «آرون» به سرپرستی حجت دهباشی روز ۲۲ فروردین‌ماه ساعت ۲۱ در تالار اندیشه حوزه هنری برای اجرای قطعات آلبوم «حتی به روزگاران» به صحنه می‌رود.

این اجرا به صورت مستقیم و زنده از طریق سامانه کنسرت آنلاین «حام» پخش خواهد شد که تماشای این اجرا به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) برای مخاطبان رایگان خواهد بود. هم‌زمان با اجرای صحنه‌ای گروه «آرون» آلبوم این گروه نیز به نام «حتی به روزگاران» که از تازه‌های تولید مرکز موسیقی حوزه هنری است، رونمایی می‌شود. گروه «آرون» قطعاتی از آلبوم «حتی به روزگاران» را برای اولین بار در این برنامه اجرا خواهد کرد.

آلبوم موسیقی «حتی به روزگاران» با تنظیم و آهنگسازی سلمان هاشمی و با صدای حجت دهباشی شامل ۸  قطعه موسیقی با شعرهایی از مولوی، محمدرضا شفیعی کدکنی، فریدون مشیری و محمد قهرمان است. این آلبوم پاسداشت شعر و موسیقی استان خراسان است.

علی مداح نوازنده کمانچه و ویولن، سلمان هاشمی نوازنده پیانو، امیررضا کاردار تهران نوازنده دف و کاخن، آرمان پارسیان نوازنده گیتار، رامین میلانی نوازنده سنتور، امید ناگهانی نوازنده تمبک، نفیسه سادات امین طباطبایی  نوازنده فلوت و نی  به خوانندگی و سرپرستی گروه حجت دهباشی که در این کنسرت قطعاتی از آلبوم «حتی به روزگاران» را اجرا می کنند.

اجرای صحنه‌ای گروه موسیقی «آرون» ‌روز ۲۲ فروردین ماه ساعت ۲۱ به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج