کنفرانس های IDF اینتل برای همیشه لغو شدند!
۵۱۵۶۶۴
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
۳۷۰۶ 
کمپانی اینتل هر ساله یک رویداد اختصاصی با نام Intel Developer Forum و یا به اختصار IDF را برگزار کرده و این اتفاق در 20 سال گذشته تکرار شده است. اینتل صبح امروز، به طور رسمی خبر لغو این مراسم، برای همیشه را اعلام داشت.
مجله سخت افزار: صبح امروز با یک خبر جنجالی برخورد کرده و بسیار متعجب شدیم! کمپانی اینتل هر ساله یک رویداد اختصاصی با نام Intel Developer Forum و یا به اختصار IDF را برگزار کرده و این اتفاق در 20 سال گذشته تکرار شده است. اینتل در روز گذشته به وسیله ارسال ایمیل و حتی تماس با برخی از رسانه های معتبر و انتشار یک اسلاید در وب سایت خود به تاریخ صبح امروز، به طور رسمی خبر لغو این مراسم، برای همیشه را اعلام داشت. بله اینتل در شرایطی که جهان بیش از پیش به ارائه اطلاعات جامع نیاز دارد، کنفرانس های مهم IDF برای همیشه به کار خود پایان داده اند.
 
 داغ داغ: کنفرانس های IDF اینتل برای همیشه لغو شدند!
 
اینتل روابط خود با رسانه ها را بسیار محدود کرده است. این شرکت در کنفرانس های IDF همواره به معرفی فناوری های خود در قالب بازاریابی اشاره کرده و مهمترین تکنیک های آینده ی خود را ارائه می دهد. اینتل اعلام کرده است که به جایگاهی از رشد فناوری رسیده است که دیگر نیازی به رویداد های مهم IDF ندارد. این شرکت همچنین از رسانه ها بابت همراهی 20 ساله تشکر کرده است.

یکی از رسانه های معتبر پس از یک تماس تلفنی با دفتر مرکزی اینتل، در پاسخ به این پرسش که دلیل اصلی لغو کنفرانس انجمن اینتل پس از 20 سال چیست؟ این متن را درج نموده است: ((اینتل به سرعت در حال تغییر است؛ به عنوان مثال ما در طول 2 تا 3 سال گذشته از یک شرکت "کامپیوتر محور" به یک شرکت "داده محور" تبدیل شده ایم. با ظهور فناوری هایی همچون GAs, Optane, IoT, Wireless Comms, Automotive اینتل احساس می کند که دیگر IDF نمی تواند پاسخگوی این نیاز باشد.
 
 داغ داغ: کنفرانس های IDF اینتل برای همیشه لغو شدند!
 
در نتیجه ما تصمیم گرفته ایم که ضمن لغو مراسم جهانی IDF برای همیشه، راه حل های جدیدی را برای ارتباط با کاربران در سراسر جهان (به جز ایران احتمالا منظورشون بوده :)) هستیم. اینتل از رسانه ها، توسعه دهندگان و شرکت ها جهت ارتباط با مخاطبان خود استفاده خواهد کرد. این اطلاع رسانی می تواند از طریق یکی از شرکای تجاری با معرفی محصول و فناوری صورت گیرد و یا در رسانه ها اعلام شود. همچنین اینتل اشاراتی به ارائه اطلاعات از طریق هوش مصنوعی (AI) نیز کرده است.))

کنفرانس های Intel Developer Forum موارد مهمی همچون حافظه های پر سرعت Optane بر اساس 3D Xpoint، چیپست های مدرن مانند X99، معماری 14 نانومتری و... را در خود جای داده بود. لغو کنفرانس های Intel Developer Forum می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج