تلاش اینستاگرام برای حذف اکانت‌های جعلی
۵۱۸۶۰۸
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
۲۹۷۳
بیزینس اینسایدر (Business Insider) گزارشی منتشر کرده که به نظر می‌رسد اینستاگرام تعدادی از این اکانت‌های جعلی را حذف می‌کند.
مجله دیجی کالا - سمیرا علی نژاد: اکانت‌های جعلی اینستاگرام (Instagram) چیز جدیدی نیست. اگر از کاربران اینستاگرام باشید احتمالا با اکانت‌ها خالی مواجه شده‌اید. یا اکانت‌هایی که تنها برای تبلیغات ساخته شده‌اند و شما را فالو می‌کنند. سرویس‌هایی هم هستند که برای شما فالور جمع می‌کنند.
 
 اینستاگرام برای حذف اکانت‌های جعلی تلاش می‌کند

بیزینس اینسایدر (Business Insider) گزارشی منتشر کرده که به نظر می‌رسد اینستاگرام تعدادی از این اکانت‌های جعلی را حذف می‌کند. این کار با بستن سرویس Instagress آغاز می‌شود. شاید شما هم با این سرویس آشنا باشید. Instagress سرویس محبوبی است که ماهی ۱۰ دلار از شما می‌گیرد و برایتان فالورهای واقعی جمع می‌کند.

نویسنده‌ی Instagress در پستی عنوان کرده است :«برای دوستداران Instagress خبر بدی داریم. اینستاگرام ما را مجبور کرده است تا وب سرویس Instagress را ببندیم.»

این اولین بار نیست که اینستاگرام برای از حذف اکانت‌های جعلی تلاش می‌کند. اینستاگرام گفته است:«اکانت‌های جعلی همیشه وجود دارند اما تلاش ما این است که مردم را آگاه کنیم  و خوشبختانه تولید و ایجاد اکانت‌های جعلی رو به افول است.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج