برای «لاغر شدن» کجا بریم بهتر است؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۲۲۰۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۳
۱۹۱۱۱
شما هم مدتی رژیم می‌گیرید و بعد از قطع رژیم دوباره چاق می‌شوید؟ قاعدتا شما تنها نیستید! چاقی یکی از معضل‌های فراگیر این روزهاست که خیلی‌ها گرفتارش هستند اما نحوه درمان چاقی چیزی نیست که بتوان بدون کمک گرفتن از متخصصان از عهده‌اش برآمد.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله سیب سبز: «همیشه چاق بودم و از وقتی یادم می‌آید در حال رژیم گرفتن! این اضافه‌وزن از سال‌های نوجوانی شروع شد و هیچ‌وقت نتوانستم برای یک سال متوالی لاغر بمانم. اوایل که چاق شده بودم، فقط به اندازه 5-4 کیلو بود و خیلی زود توانستم با یک رژیم کوتاه‌مدت آن را از بین ببرم اما بعد از مدتی آن 5-4 کیلو برگشت که هیچ، چاق‌تر از قبل هم شدم! همیشه وقتی رژیم می‌گیرم، مدتی طول می‌کشد تا به وزن دلخواهم برسم اما به محض اینکه رژیم را کنار می‌گذارم، باز همان آش است و همان کاسه. دیگر خسته شده‌ام و دوست دارم یک راه همیشگی برای لاغر شدنم پیدا کنم. شاید بهتر باشد جراحی کنم؛ حداقل دردسرهای رژیم گرفتن را ندارد و سریع به نتیجه می‌رسم اما نمی‌دانم آیا واقعا جراحی کردن چاره کار من است یا نه؟!» این جمله‌ها برایتان آشناست؟ شما هم مدتی رژیم می‌گیرید و بعد از قطع رژیم دوباره چاق می‌شوید؟ قاعدتا شما تنها نیستید! چاقی یکی از معضل‌های فراگیر این روزهاست که خیلی‌ها گرفتارش هستند اما نحوه درمان چاقی چیزی نیست که بتوان بدون کمک گرفتن از متخصصان از عهده‌اش برآمد.از همسایه‌تان رژیم نگیرید!

خیلی از افراد بدون در نظر گرفتن سن، جنس، میزان اضافه‌وزن و شرایط زندگی خود از رژیم لاغری یکی از اقوام خود پیروی می‌کنند! معمولا این کار بی‌فایده است و فقط بدن فرد را نسبت به رژیم لاغری مقاوم می‌کند. البته گاهی هم ممکن است این کار در کوتاه‌مدت باعث لاغری شود اما نمی‌تواند ماندگار باشد چراکه برنامه لاغری موفق برنامه‌ای است که بر اساس ویژگی‌های فیزیکی نحوه زندگی هر فرد تنظیم شود تا به مرور زمان بتواند به سبک زندگی او تبدیل شده و فقط یک رژیم کوتاه‌مدت نباشد. دستیابی به چنین برنامه‌ای هم جز با مشورت با افراد متخصص این حوزه امکان‌پذیر نیست.

اصلا چاقید؟!

در بسیاری از مواقع هم چاقی افراد به حدی است که دیگر با رژیم غذایی قابل کنترل نیست و نیاز فوری به درمان با روش‌های جراحی دارند و تشخیص چنین موقعیت‌هایی هم نیازمند تشخیص پزشکان حرفه‌ای حوزه تغذیه است. اگر قرار باشد هر فردی با توجه به تشخیص خودش یکی از شیوه‌های مختلف کاهش وزن را انتخاب کند، ممکن است به راه اشتباه برود. مثلا خیلی‌ها که اضافه‌وزن چندانی ندارند، سراغ روش‌های جراحی و تهاجمی بروند و در مقابل افرادی که به خاطر چاقی جان‌شان در خطر است و باید سریع‌تر با یک روش جراحی وزن‌شان را پایین بیاورند، باز هم به یک رژیم لاغری سخت و البته بی‌فایده بچسبند و هیچ‌وقت هم به فکر روش‌های مدرن امروزی نیفتند.

البته گاهی هم اضافه وزن و چاقی به دليل عواملی غیر از دریافت بیش از نیاز کالری‌ها صورت می‌گیرد و عواملی مانند افزایش سن باعث بروز چاقی در فرد می‌شود بنابراین تشخیص غیرطبیعی بودن چاقی افراد هم نیازمند تشخیص متخصصان تغذیه است.

همین است که از قدیم گفته‌اند «کار را باید به کاردان سپرد!»

به حرفه‌ای ها مراجعه کنید

در این روزگار که بسیاری از افراد به دنبال شیوه‌های سریع‌تر و راحت‌تر لاغری می‌گردند، در بسیاری مواقع ممکن است در دام سودجویان گرفتار شوند و حتی جان‌شان به خطر بیفتد. اما می‌توان با مراجعه به مراکز معتبر و پزشکان شناخته شده و انتخاب یکی که انواع و اقسام شیوه‌های لاغری موثر در این حوزه به نتیجه کار مطمئن باشید و در نهایت از سبک‌تر بودن وزن‌تان لذت ببرید. از جمله روش‌های امروزی که می‌توان به آنها اشاره کرد حذف چربی‌های زائد با تکنیک‌ها و سیستم‌های پیشرفته لیزر و اولتراساوند لیپولیز است. البته جراحی‌های چاقی از جمله حلقه معده، مید‌بند، بای‌پس معده و اسلیو هم از جمله دیگر روش‌های امروزی خلاصی از چاقی‌های مفرط است. استفاده از دستگاه‌های مختلف مانند ال‌پی‌جی، کویتیشن و ... هم در برخی موارد در صورت همراهی با رژیم غذایی می‌تواند برای لاغری فرد موثر باشند و تشخیص یکی از این روش‌ها فقط و فقط با کمک متخصصان و گروه‌های حرفه‌ای انجام‌پذیر خواهد بود.  پس شما هم بیش از این وقت خود را تلف نکنید و زودتر به یکی از مراکز معتبر تناسب‌اندام و لاغری مراجعه کنید تا در کوتاه‌ترین زمان و با صرف هزینه کمتر به وزن دلخواه خود برسید و بقیه سال‌های عمرتان را در حسرت خوش‌اندامی نمانید!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر