رئیسی: می توان فقر اقتصادی را ریشه کن کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۲۳۶۵۵
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
۳۹۳۰
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر این‌که با مدیریت جهادی و امکانات موجود کشور می‌توان فقر اقتصادی را ریشه‌کن کرد، گفت: با عدد و رقم و برنامه این موضوع را ثابت خواهم کرد و با ایجاد شغل میلیونی بحران بیکاری از بین رفتنی است.
خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با علمای شیعه و سنی در استان هرمزگان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، افزود: از این‌که در این جلسه حضور یافته‌ام بسیار مسرورم و به چنین وحدت و یکپارچگی در کشور که برادران شیعه و سنی در کنار هم زندگی می‌کنند، به خود افتخار می کنیم.

رئیسی اضافه کرد: در تمامی کشور یک نگاه وجود دارد و باورهای عمیقی ما را به هم پیوند داده است که به صدها سال قبل باز می‌گردد و اختلاف افکنان چه سنی چه شیعه مورد تأیید هیچکس نبوده و نیستند زیرا پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) ما را به هم پیوند داده‌اند و تاریخ اسلام گواه این سخن است.

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون گام های موثری به برکت جمهوری اسلامی و خون شهدا برداشته شده است و امروزه تمام دنیا معتقدند که دیدگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان تأثیرگذار است، خاطرنشان کرد: امنیتی که امروزه در کشورمان وجود دارد نه تنها در منطقه بلکه در سراسر جهان مثال زدنی است.

رئیسی با اشاره به اینکه پس از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم با مشکل اقتصادی و معیشتی جدی مواجه‌اند، اضافه کرد: این مشکلات مردم را دغدغه مند و نگران کرده است و ملت ما مردمی صبور هستند و در همه شرایط صبر کرده و در مقابل مشکلات ایستادگی کرده اند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم توقع دارند که در کشوری ثروتمند همچون ایران با چنین مشکلاتی مواجه نباشند، عنوان کرد: دریا سرمایه بزرگی در کشورمان محسوب می شود که باید از آن و اقتصاد دریا بهره مند شویم و خود می تواند مرکز درآمد باشد در حالی که در کشورهای اروپایی 50 درصد درآمد ناخالص ملی از طریق دریا به دست می آید در کشورمان این رقم به 2 درصد می رسد.

رئیسی با اشاره به این‌که اقتدار کشور برای همه و آسیب آن هم برای همه است، تصریح کرد: بزرگ‌ترین دغدغه امروز کشور اشتغال است و استانی مانند هرمزگان که ظرفیت عظیمی برای گردشگری، صنعت و تجارت دارد باید در جایگاه بالاتری قرار داشته باشد و مردم آن با این مشکلات دست و پنجه نرم نکنند.

وی با بیان اینکه در سراسر کشور امکانات، نیروهای تحصیلکرده و افراد کارآمد وجود دارد، که می تواند گره‌گشای زندگی و مشکلات مردم باشد، اضافه کرد: باید مدیریت سطح کشور دچار تحول شود و بدون این امر نمی‌توان مشکلات را حل کرد.

رئیسی با اشاره به اینکه باید در سه نگاه خود را تغییر دهیم، اظهار کرد: نگاه به مردم، نگاه به ثروت های داخلی و نگاه بیگانگان، سه مقوله ای است که اگر مورد توجه قرار بگیرد می توان گره مشکلات را برطرف کرد.

وی مردم و نیروهای توانمند داخلی را گره گشای اصلی مشکلات مردم دانست و عنوان کرد: باید نگاه به ثروت های کشور تغییر کند و نباید گفت چون بودجه نیست نمی توان تمامی کارها را انجام داد.

رئیسی نقدینگی کشور در چهار سال اخیر را 700 هزار میلیارد تومان دانست و عنوان کرد: با نصف این مبلغ می شد بحران بیکاری را حل و فصل کرد و این عدد و آمار بوده و شعار نیست اما این پول‌ها کجاست؟

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نباید پس از گذشت چهار سال همچنان مردم برای سکونت در مسکن مهر با مشکلات عدیده مواجه باشند در حالی که با هزار زحمت هزینه ساخت آن را تأمین کرده اند، افزود: امروز نیازمند مدیریت صحیح و کارآمد هستیم به طور مثال در هرمزگان از صیادی باید استفاده بهینه‌تری کرد و در کنار آن صنایع تبدیلی ایجاد کرد تا بتوان مشکلات بیکاری را برطرف کرد که نیازمند عزم و اراده جدی برای عملی کردن امکانات است.

وی وحدت و یکپارچگی را اصلی مهم دانست اما بر برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم تأکید کرد و افزود: نباید به بیگانگان دل بست زیرا بیگانگان تا حالا برای هیچ کشوری گره گشایی نکرده اند که ایران دومی آن باشد مگر به دنبال منافع خودشان باشند.

رئیسی با اشاره به اینکه مدیریت انقلابی و جهادی نیاز امروز کشور است، اضافه کرد: مگر در دفاع مقدس و میدان نبرد حق علیه باطل همین مدیریت انقلابی سبب شکست دشمن نشد پس باید به این مهم بیش از پیش توجه کنیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با مدیریت جهادی و امکانات موجود کشور می توان فقر اقتصادی را ریشه کن کرد، تصریح کرد: با عدد و رقم و برنامه این موضوع را ثابت خواهم کرد و با ایجاد شغل میلیونی بحران بیکاری از بین رفتنی است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام رئیسی پیش از سخنرانی خود در جمع علمای اهل سنت و شیعه به دیدار آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان رفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی همچنین در ادامه سفر خود به استان هرمزگان، در دیدار با مردم بندرعباس، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: ابراز محبت شما نسبت به بنده به خاطر شخص بنده نیست بلکه به این دلیل است که بنده را خدمتگزار نظام، مردم و آستان مقدس امام هشتم (ع) می‌دانید.

رئیسی با بیان این‌که حضور در جمع مردم و این صفا و صمیمیت می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات و معیشت این مردم باشد، اضافه کرد: به برکت حضور سرداران سرافراز نیروهای جان بر کف دفاع از وطن قدم‌های بسیاری در جهت کسب اقتدار برداشته شده است.

وی با اشاره به این‌که امنیت و اقتدار در جای‌جای کشورمان و منطقه قابل‌درک است، تصریح کرد: آنچه از امنیت و اقتدار داریم را مدیون حضور مقتدرانه مردم در صحنه‌ها هستیم و مطمئناً آنچه سایه جنگ را از سر کشور برداشته است حضور آگاه مردم در صحنه‌هاست.

رئیسی با بیان اینکه با شرایطی که کشور دارد و نیروی انسانی فرهیخته و کارآمدی که دارد این فقر و بیکاری زیبنده کشور و جوانان ما نیست، عنوان کرد: برای نظام اداری این کشور چنین فسادهایی زیبنده نیست و آنچه امروز مردم را نگران می‌کند، هر روز یک تیتر از فسادهای اداری در روزنامه‌هاست.

رئیسی با اشاره به اینکه هرمزگان استان بسیار ثروتمندی است، خاطرنشان کرد: امروز بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در ارتباط با دریا هستند 50 درصد از درآمد ناخالص ملی خود را از اقتصاد دریا کسب می‌کنند اما استفاده ما تنها دو درصد است.

وی با بیان اینکه باید با مدیریت صحیح اقتصاد دریا بتوانیم در حوزه صیادی، افزایش بهره‌وری در کشاورزی و صنایع بسیاری کارها در این زمینه انجام دهیم، ابراز کرد: هرمزگان استان ثروتمندی است و متأسفانه فقر چهره زیبای کشور ما را مخدوش کرده است و بسیاری از خانواده‌ها از فقر و از اینکه معیشتشان را نمی‌توانند تأمین کنند و جوان‌های تحصیل‌کرده‌شان بیکار هستند، رنج می‌برند.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه 11 میلیون جوان آماده ازدواج داریم، بیان کرد: فضای کشور به‌گونه‌ای است که هر شخصی با هر سلیقه سیاسی به آن بنگرد مشکلات فضای کشور را می‌فهمد.

رئیسی با بیان اینکه نه‌تنها جوانان تحصیل‌کرده‌مان بیکار هستند بلکه پدرانشان هم که در کار بوده‌اند، بیکار شده‌اند و بسیاری از کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و تولیدی‌ها و 50 درصد ظرفیت صنایع کشور تعطیل شده است، اظهار کرد: پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس سال 92 با 74 درصد پیشرفت تحویل این دولت داده شد و باید در سال 93 بهره‌برداری می‌شد اما این اتفاق با سه سال تأخیر محقق شد.

وی با اشاره به اینکه اگر پالایشگاه را زودتر تحویل می‌دادند و کشور مجبور به واردات بنزین نمی‌شد می‌توانستند هزار میلیارد صرفه‌جویی کنند، خاطرنشان کرد: مسکن مهر در همین شهر راکد مانده و بسیاری از مردم که چشم امیدشان به آن بود و طلا و زندگی خود را به امید مسکن دار شدن فروخته بودند چهار سال است که انتظار می‌کشند.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه با مدیریت جهادی و امکانات موجود کشور می‌توان فقر اقتصادی را ریشه‌کن کرد، تصریح کرد: با عدد و رقم و برنامه این موضوع را ثابت خواهم کرد و با ایجاد شغل میلیونی بحران بیکاری قابل از بین رفتن است.

رئیسی با اشاره به اینکه در کشور می‌شود سالی یک‌میلیون شغل ایجاد کرد گرچه توان تولید بیشتر از این تعداد هم وجود دارد، اظهار کرد: به جای آن‌که 700 هزار میلیارد تومانی که پول نقدینگی در چهار سال گذشته بوده است به‌عنوان تسهیلات در اختیار تعدادی افراد قرار بگیرد، می‌توانست گره‌گشای مشکلات اشتغال جوانان باشد.

وی با بیان اینکه اگر واردات برای خرید تجهیزات کارخانه بود یا برای مواد واسطه‌ای مشکلی وجود نداشت اما واردات کالاهایی که امکان تولیدش در کشور وجود دارد به‌هیچ‌عنوان پذیرفتنی نیست، اضافه کرد: درحالی‌که در انتخابات سال 92 به واردات کالاهای چینی خرده گرفته می‌شد و در دولت سابق 5 میلیارد دلار واردات کالای چینی به کشور داشتیم در دولت یازدهم این رقم به 10 میلیارد دلار رسید که مشخص نیست کسانی که خود به واردات کالای چینی انتقاد داشتند چرا تلاشی برای کاهش آن نکردند.

رئیسی با اشاره به اینکه صادرات نفتی کشور که اساس اقتصاد کشور بوده که امری اشتباه است در این مدت با کاهش 10 درصدی همراه بود، اضافه کرد: وقتی می‌بینیم واردات افزایش و صادرات کاهش یافته است، افسوس می‌خوریم.

وی با بیان اینکه قاچاق کالا توشه یک کوله‌بر و ته‌لنجی نیست بلکه مربوط به قاچاقچیانی است که میلیاردی قاچاق کرده و جز پول هیچ‌چیز دیگر را نمی‌شناسند، افزود: این موضوع قابل‌ حل شدن است و برای مبارزه با تخلفات و فسادها راهکار وجود دارد و باید شفاف‌سازی در دستور کار قرار بگیرد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اگر یک سامانه جامع اطلاعاتی در کشور به وجود آید که تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط در آن حضور داشته و تمامی داد و ستدها در آن قرار بگیرد هیچ‌گونه فرار مالیاتی به وجود نمی‌آید، اضافه کرد: چرا نباید کسانی که درآمدهای نجومی کسب می‌کنند یک ریال هم مالیات نپردازند اما کارمندان هنوز حقوقشان را دریافت نکرده‌اند مالیات از آن‌ها کسر گردد.

وی با بیان اینکه برای فساد و مقابله با آن هیچ خط قرمزی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: تمامی ساختارهای فسادزا در کشور در مدت شش ماه قابل اصلاح است و تنها نیازمند شناسایی منافذ فسادزا است که با تجربه نظارت و بازرسی بنده قابل‌حل است.

رئیسی با انتقاد از خام فروشی نفت، گفت: می‌توان با جلوگیری از فروش نفت خام هم اشتغال ایجاد کرد و هم به ارزش افزوده دست یافت زیرا خام فروشی نفت به‌هیچ‌وجه برای کشور مناسب نبوده و منافع کشور را دربر نمی‌گیرد.

این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری با انتقاد از نحوه واگذاری مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزال، تصریح کرد: اینکه باید صنایع و بنگاه‌ها خصوصی‌سازی شوند، مورد قبول همگی است اما آیا باید به هر شکلی این موضوع محقق شود و با خصوصی‌سازی کارگران بیکار شوند.

وی با اشاره به اینکه تمامی این موارد بدون نیاز به دست خارجی‌ها قابل‌حل است، تصریح کرد: برای گشودن گره‌های زندگی مردم هیچ نیازی به خارجی‌ها نبوده و نیست بلکه با اتکا به نیروهای توانمند و کارآمد داخلی محقق می‌شود.

رئیسی با بیان اینکه فردی به بانک مراجعه می‌کند و تسهیلات میلیاردی دریافت می‌کند اما آیا کسی نظارت می‌کند این تسهیلات در تولید استفاده شده است یا خیر، عنوان کرد: اما یک زوج جوان برای دریافت تسهیلات 10 میلیون تومانی باید در انتظار صف بیش از 500 هزار نفری باقی بمانند و تنها تسهیلات یک بدهکار بانکی می‌تواند مشکل تمامی 500 هزار زوج جوان در نوبت تسهیلات ازدواج را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه در گام نخست باید وضعیت مدیریت اقتصادی را تغییر بدهیم، اضافه کرد:با یک مدیریت جهادی و انقلابی از بطن مردم، برای مردم و از مردم می‌توان مشکلات را پشت سر گذاشت.

رئیسی با بیان اینکه جوانان ایرانی اکنون در تمامی عرصه‌ها از جمله نانو، هوا و فضا و علم و فناوری در حال آماده‌سازی پرتاب ماهواره به فضا هستند، اضافه کرد: معضل اشتغال و مبارزه با فساد در تمامی عرصه‌ها قابل‌حل است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه باید در عرصه‌های مختلف از جمله کشاورزی مدرن و نوین، صنایع تبدیلی و بسته‌بندی اقدامات جدی صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: در تجارت و ترانزیت کالا در منطقه سهم کشورمان چقدر است درحالی‌که امروزه امکانات در تمامی عرصه‌ها وجود دارد و تنها مردم ما نیازمند منزلت و کرامت هستند و این کرامت را خداوند به آن‌ها داده است.

وی با بیان اینکه یک دختر نخبه تحصیل‌کرده باید در عرصه‌های اجتماعی نقش ایفا کند، افزود: باید از بانوان فعال و تولیدکننده به طور قانونی حمایت صورت گیرد و تحت پوشش بیمه‌ای قرار بگیرند.

رئیسی با اشاره به اینکه به‌عنوان خادم امام رضا(ع) هیچ شغلی را دل‌نشین‌تر از خادمی امام رضا(ع) نمی‌دانم، اضافه کرد: برای هوا و هوس نیامده‌ام تا خود را مطرح کنم بلکه در این عرصه ورود کرده‌ام که بر لبان آن جوان بیکار به‌جای خجالت، خنده نقش ببندد و در یک‌کلام آن معلم و کارگر برای گرفتن تسهیلات خجالت نکشند و نبینند صندوق ذخیره فرهنگیان توسط عده‌ای به یغما رفته است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: آمده‌ام به‌عنوان خدمتگزار مردم برای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و مردم، بدون توجه به این گروه و آن گروه و این جناح آن جناح دولت اسلامی تحقق پیدا کند.

رئیسی با بیان اینکه بسیاری از گره‌های کشور به‌طور حتم گشوده خواهد شد، تصریح کرد: با دستان توانمند مردم و متخصصین داخلی و بدون چشمداشت به دست بیگانگان می‌توان وضع موجود را تغییر داد.

گفتنی است، حجت‌الاسلام سید ابراهیم در سالن ورزشی فجر بندرعباس در جمع مردم استان هرمزگان حاضر و به سخنرانی پرداخت. پیش از صحبت‌های رئیسی، رئیس ستاد انتخاباتی او در هرمزگان صحبت‌هایی را مطرح کرد و مردم حاضر در سالن به ابراز احساسات پرداختند.

با حضور رئیسی در سالن، ابراز احساسات مردم به اوج خود رسید و شعارهایی از قبیل "ابراهیم بت‌شکن، بت فساد را بشکن"، "ای پسر فاطمه حمایتت می‌کنیم"، "ابوالفضل علمدار، رئیسی را نگه‌دار" و "هرمزگان یک‌کلام، رئیسی والسلام" سر دادند.

با پایان صحبت‌های رئیسی مردم باز هم به ابراز احساسات پرداختند و با شعار " هرمزگان یک‌کلام، رئیسی والسلام " سالن را ترک کردند.

رئیسی پیش‌ از این دیدار مردمی، در سفر چندساعته انتخاباتی خود به بندرعباس، پس از ورود به این شهرستان در جمع اهالی محله دو هزار بندرعباس حاضر شد و با آن‌ها دیدار کرد و پس‌ از آن با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، با علمای اهل سنت و شیعه، دیدار و در جمع آنها سخنرانی کرد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1396/02/12
شما فقیر را یقیناً میتونی ریشه کن کنی ولی فقر را نه.
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1397/04/30
همتون حرف قشنگ میزنید و شعارهای قشنگ میددید ولی به قدرت ک میرسید دریغ از یه نخود عمل روحانیم از این شعارهای قشنگ میداد ... سانسور نکن چاپ کن تا حالا پنجاه تا کامنت گزاشتم چاپ نکردی رسانه میلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر