هشدار: احتمال انفجار دوباره در معدن آزادشهر
۵۲۵۰۱۰
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
۷۵۱۹
مدیرکل مدیریت بحران گلستان با اشاره به اینکه امکان انفجار دوباره معدن آزادشهر وجود دارد از مردم خواست به منطقه وقوع حادثه نزدیک نشنود.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران گلستان با اشاره به اینکه امکان انفجار دوباره معدن آزادشهر وجود دارد از مردم خواست به منطقه وقوع حادثه نزدیک نشنود.

صادقعلی مقدم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به خاطر تسریع در کار امدادرسانی و همچنین وجود حجم زیادی از گازهای سمی، از مردم درخواست می کنیم به محل حادثه مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ جسدی از داخل معدن خارج نشده است، تصریح کرد: از همان ساعت اولیه نیروهای امداد رسان مامورین انتظامی، هلال احمر و اورژانس با حضو در محل حادثه کار نجات را آغاز کردند.

 مقدم افزود: هم اکنون عملیات امدادرسانی با استفاده از تمامی تجهیزات و امکانات با سرعت در حال انجام است و امیدواریم هر چه زودتر این کارگران زحمتکش را به سلامت نجات دهیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان بیان کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافت شده، در حادثه انفجار معدن آزادشهر حدود 35 کارگر در معدن محبوس شدند.

به گفته خبرنگار ایسنا-منطقه گلستان که در محل حادثه حضور دارد، ازدحام جمعیت در کوه ها و جنگل اطراف وقوع این حادثه بسیار زیاد است. محدودیت های ترافیکی در اطراف منطقه اعمال شده است تا از ورود افراد عادی به محل حادثه جلوگیری شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج