پرتقال قاچاق کیلویی 8 هزار تومان شد
۵۲۵۲۴۴
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
۵۳۲۳
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: قیمت انواع میوه باتوجه به عرضه و تقاضا در بازار تغییر چندانی نداشته و مناسبت‌های خاص در میزان تقاضا تغییری ایجاد نکرده است.
خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: قیمت انواع میوه باتوجه به عرضه و تقاضا در بازار تغییر چندانی نداشته و مناسبت‌های خاص در میزان تقاضا تغییری ایجاد نکرده است.
 
حسین مهاجران در خصوص وضعیت بازار میوه و میزان عرضه و تقاضای انواع محصولات فرنگی اظهار کرد: تقاضا و عرضه میوه در بازار نسبت به روزهای اخیر تغییر نکرده و اعیاد و مناسبتهای مختلف تاثیر چندانی بر بازار میوه نداشته است.

وی افزود: در روزهای اخیر قیمت گوجه‌فرنگی تا حدودی کاهش داشته و بین ۴ هزار تومان تا ۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تصریح کرد: قیمت سیب‌زمینی نیز با کاهش نسبی همراه بوده و هرکیلو بین هزار و ۴۰۰ تا هزار و ۸۰۰ تومان در میادین تره‌بار عرضه می‌شود.

مهاجران در خصوص قیمت سیب‌زمینی در روزهای آینده خاطرنشان کرد: تا ۱۰ روز آینده سیب‌زمینی تازه روانه میادین تره‌بار خواهد شد و قیمت‌ها با کاهش روبرو می‌شود.

وی در توضیح قیمت چاقاله و گوجه سبز گفت: قیمت هر کیلو چاقاله بادام ریز ۱۵ هزار تومان، درشت بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان و هرکیلو گوجه سبز درشت بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان و گوجه سبز ریز با قیمت‌های کمتری در میادین تره‌بار به‌فروش می‌رسد.

مهاجران در ادامه به پرتقال‌های وارداتی موجود در بازار اشاره کرد و گفت: با توجه به تقاضای مشتریان هنوز پرتقال در بازار وجود دارد و هرکیلو پرتقال مصری ۸ هزار تومان و پرتقال قبرسی با قیمت کیلو ۵ هزار تومان در میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

وی در رابطه با قیمت سایر میوه‌ها در میادین‌میوه و تره‌بار عنوان کرد: هر کیلو کیوی کیلویی ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، خیار گلخانه کیلویی ۳ هزار تا ۴ هزار تومان و خیار بوته‌ای بین ۲ هزار تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در انت‌ها یادآور شد: هرکیلو ملون در میادین میوه‌و‌تره‌بار بین ۲ هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو هندوانه بین ۸۰۰ تا هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج