ویلای نقلی روستیک در کرج
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۲۷۲۳۲
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
۲۳۳۵۴
امیدواریم بتوانیم در ماه زیبای اردیبهشت، انرژی مثبت و زیباییهای آن را برای خانه‌های شما به ارمغان بیاوریم. در شماره ۱۰۴ مجله منزل همچون شماره قبل، همراه با فصل زیبای بهار، ایده‌های کاربردی و متنوع‌ای را ارائه می‌دهیم تا بتوانید با کمک آن‌ها وضعیت دکوراسیون منزل تان را هر روز بهبود ببخشید.
در شماره 104(اردیبهشت) مجله منزل، این ماه با مطالبی جذاب و خواندنی در حوزه دکوراسیون و معماری همراه شما هستیم. امیدواریم بتوانیم در ماه زیبای اردیبهشت، انرژی مثبت و زیباییهای آن را برای خانه های شما به ارمغان بیاوریم. در شماره 104 مجله منزل همچون شماره قبل، همراه با فصل زیبای بهار، ایده های کاربردی و متنوع ای را ارائه می دهیم تا بتوانید با کمک آنها وضعیت دکوراسیون منزل تان را هر روز بهبود ببخشید.
 
 یک منزل اردیبهشتی چگونه باید باشد

تفکرتکانی، ایده های نو در دکوراسیون منزل

نوروز را پشت سر گذاشته‌ایم. دوباره بهار آمده است، بهار زیبا و طبیعتی که به‌راستی نمی‌توان از آن دل کند. یادم می‌آید که مادربزرگ همیشه می‌گفت بهار که آمد زمان تکاندن گردوغبار قدیمی است نه‌تنها گردوغبار خانه، بلکه تکاندن گردوغبار تفکراتمان! بعد از پایان همهمه‌های خانه‌تکانی‌ها و گذشتن از ماه پرتکاپوی فروردین چقدر خوب می‌شود اگر با ایده‌های خلاق از طبیعت بهاری استقبال کنیم و همگام با طبیعت پیش برویم. هنوز برای شروعی دوباره و نو شدن افکارمان دیر نیست.

خانه اردیبهشت

راهکارهایی ساده برای اینکه خانه‌تان حال و هوای اردیبهشت‌ماه را به خود بگیرد وجود دارد. فصل بهار، زمانی است که می‌خواهیم تازگی و طراوت طبیعت در پوشاک خودمان و فضای داخلی خانه‌مان بازتاب داشته باشد. این موضوع برای ما ایرانیان در اردیبهشت‌ماه جذاب‌تر هم می‌شود، چراکه بسیاری از مناطق ایران در این ماه است که جانی تازه می‌گیرد و بهار در آنها خودنمایی بیشتری خواهد کرد.
 
یک منزل اردیبهشتی چگونه باید باشد 

تورهای خانه گردی در شماره 104 مجله منزل

مدنیسم در خانه نواده قاجار

زوجی جوان و خونگرم که چند ماهی می‌شد حضور اشکان پسر کوچکشان معنایی جدید به زندگی زیبایشان بخشیده بود. قرار گرفتن و همزیستی زوجی که در دکوراسیون خانه نظرات متفاوتی نسبت به یکدیگر داشتند، باعث شده بود تا در طراحی داخلی و چیدمان خانه تعادلی کلی و مناسب برقرار شود، البته طبق گفته‌ خانم خانه در بیشتر موارد محمدرضا بود که حرف آخر را در طراحی زده بود. با ما باشید تا به گوشه و کنار این خانه‌ پراحساس سرکی بکشیم.
 
دکوراسیون ویلایی روستیک درکرج

در یکی از مناطق مرتفع و خوش آب‌وهوای کرج قرار گرفته است که با وجود دسترسی نه‌چندان آسان، محیط بسیار محلی و دل‌نشینی دارد. هوای پاک و حس مثبتی که در این مکان وجود دارد، آنجا را به مأمنی آرام و راحت برای تعطیلات آخر هفته و فرار از شلوغی‌ها و آلودگی تهران بدل کرده است. همراه با مجله منزل به کرج بیایید و با دکوراسیون زیبای این ویلا آشنا شوید.

دکوراسیون خانه نورانی زوج تبریزی

در یکی دیگر از تور خانه‌گردی این شماره مجله «منزل» مهمان‌ خانه‌ای گرم و صمیمی و البته پرنور در دیار سرد و زمستانی تبریز شدیم؛ خانه‌ای که پر است از نور و روشنایی و پاکی همچون صاحبانش.
 
یک منزل اردیبهشتی چگونه باید باشد 

ایده های اینستاگرامر در خانه نقلی

مهسا وحدت از خانه اش می گوید:

برای به خانه برگشتن لحظه‌شماری می‌کنم، هیچ جايي خانه آدم نمي‌شود! می‌آیم و روی کاناپه می‌نشینم، بدون هیچ فکر اضافه‌ای به موسیقی آرامش و سکوت خانه گوش می‌دهم، حتی صدای جریان خون در رگ‌هایم نشانی از زندگی و آرامشم است. اطرافم را نگاه می‌کنم؛ چقدر همه‌چیز سرجای خودش خوب جای گرفته، گیاهان شاداب و سرزنده انرژی بیشتری به کاشانه‌ام داده است و من چقدر خوشحالم از انتخاب بهترین‌ها در زندگی!

گوشه دنج خانه اینستاگرامرها

هرکسی در خانه‌اش فضایی دارد که در لحظه‌های تنهایی به سراغ آن می‌رود، آرامشی که در گوشه دنج وجود دارد می‌تواند خستگی را از تن به درکرده و لحظات به‌یادماندنی و ساده‌ای را برای او رقم بزند. 3 بانوی اینستاگرامر (سارا صباغی، بهناز شیرازی،ندا مهرانی) محبوب در مورد گوشه دنج خانه خود برایمان می‌گویند.

معماری و منزل
 
یک منزل اردیبهشتی چگونه باید باشد 

در این شماره هم همچون شماره های پیش قصد داریم دیدگاه جمعی از معماران برجسته کشور را در زمینه موضوعی تازه با شما در میان بگذاریم . سوال این شماره از مجله منزل در خصوصو اهمیت و نقش مبلمان در طراحی فضاهای داخلی خواهد بود. همچنین می توانید با ما همراه باشید تا با طراح ماه، محمد خاوریان و عکاس ماه، مسیح مستاجران آشنا شوید.

ویلای امین با چشم اندازی زیبا در شمال تهران

در این شماره از مجله منزل به خانه‌ای ویلایی در لواسان سرزده‌ایم که با طراحی منحصربه‌فرد خود توانسته رتبه فینالیست جایزه معمار در بخش مسکونی تک‌واحدی‌ سال ۱۳۹۳رااز آن خود کند. درطراحی خانه ویلایی امینازدفتر معماری ایوان به سرپرستیامیر افغاناتصال چشم‌انداز سیال محیطبه هندسه بنا مهم‌ترین چالش طراحی بوده است؛ به‌گونه‌ای که کل منظره موجود در حکم حیاط ساختمان دیده شود و از دید ناظر داخلی وجود هرکدام بدون دیگری بی‌معنا باشد. با این مطلب همراه باشید تا جزییات بیشتر این بنا را از زبان معمار پروژه بشنویم و با ایده‌ طراحی آن بیشتر آشنا شویم.

باغ مشارکتی؛ پیشنهادی برای طراحی فضای سبز

باغ مشارکتی (Community garden) تکه زمینی است که دوستان و همسایگان به‌منظور پرورش سبزی‌ها و گل‌ها و فراهم کردن فرصت‌هایی برای تعاملات اجتماعی سازنده و تفریح به‌صورت اشتراکی می‌سازند. همراه ما باغ مشارکتی را بیشتر بشناسید.

چگونه بالکن خود را زیبا و کاربردی کنیم؟

چه خوب است اگر در لحظه‌های آرام خانه بنشینیم و از این خنکای بهاری لذت ببریم. امنیت خانه در دل طبیعت تجربه‌ای فراموش‌نشدنی است، پس حالا وقت آن رسیده که دستی به سر و روی بالکن خانه خود بکشید و از آن به شکل بهتری استفاده کنید .
 
یک منزل اردیبهشتی چگونه باید باشد 
 
شما می توانید ویژه نامه نوروز ماهنامه منزل را با جلد بالا از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.
 
همچنین می توانید نسخه الکترونیکی مجله منزل را به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن طاقچه یافیدیبو دریافت نمایید و یا از طریق وب سایت بامیلو نسخه چاپی را خریداری نمائید.


معجزه رنگ در خانه های ایرانی
 
 
مدل های دکوراسیون داخلی جدید در مجله منزل!
 
 
مدل های دکوراسیون داخلی جدید در مجله منزل! 
 
مطالب مرتبط
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
شفا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو