3 تصور اشتباه درباره حقوق و دستمزد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۲۸۴۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰
۱۱۵۶۸
وقتی نوبت به صحبت در مورد دستمزد می رسد، بسیاری از متقاضیان عصبی یا ناراحت می شوند و از صحبت در مورد نوع حقوق و مزایایی که انتظار دارند دریافت کنند اکراه دارند.

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها: افراد بسیاری هستند که فکر می کنند سخت ترین بخش جستجوی کار، صحبت کردن در مورد پول است. وقتی نوبت به صحبت در مورد دستمزد می رسد، بسیاری از متقاضیان عصبی یا ناراحت می شوند و از صحبت در مورد نوع حقوق و مزایایی که انتظار دارند دریافت کنند اکراه دارند. این اشتباهات در مدتی که مشغول به آن کار هستید، باعث می شوند که ضرر مالی زیادی نمایید. در اینجا به سه اشتباه مهم و عمده اشاره می کنیم.

اشتباه اول: همه چیز را شخصی کنید.

همیشه باید ارزش مهارت هایی که وارد شغلی می کنید را درک کنید و به یاد داشته باشید که حقوق فقط یک عدد است. اغلب مردم به رقم های فضایی فکر می کنند و مذاکره را شخصی می کنند، زیرا به این موقعیت واکنش احساسی نشان می دهند.

در عوض متقاضی نباید به حقوق خاصی به عنوان نماد وضعیتش فکر کند و باید آن را مبلغی پول بداند که صورتحساب هایش را پرداخت می کند. اگر این حقوق در حدود آنچه انتظار دارید است، می توانید تقاضای مزایا یا پاداش کنید تا به مبلغ دلخواهتان نزدیک شود.


اشتباه دوم: فقط به صحبت های شفاهی تکیه کنید.

درخواست از شرکت برای کتبی کردن قضیه ممکن است تقاضای زیادی به نظر برسد یا شاید حس کنید آنها فکر می کنند که شما به آنها اعتماد ندارید. در واقع، این بخش مهمی از روند مذاکره است زیرا باعث می شود که هر دو طرف جدی شوند و تعهدات خود را جدی بگیرند.

وقتی شرکت پیشنهاد خود برای حقوق را مطرح می کند بخواهید که آن را کتبی کند و قبلش یکی دو روز فرصت بگیرید تا روی پیشنهادشان فکر کنید و با افرادی که در زندگی تان با آنها مشورت می کنید صحبت کنید. فوراً واکنش نشان ندهید و جواب مثبت یا منفی ندهید. به خودتان زمان بدهید تا درباره اش خوب فکر کنید. کارفرما شما را درک می کند.

اشتباه سوم: پیشنهاد را از همان ابتدا بپذیرید یا اصلاً مذاکره نکنید.

بعضی ها آنقدر در مورد صحبت درباره حقوق عصبی می شوند که یکی از این دو کار را انجام می دهند: اصلاً مذاکره نمی کنند یا بدون فکر کردن همان پیشنهاد اولیه شرکت را بی چون و چرا قبول می کنند.

همیشه حواستان را جمع کنید و زیرک باشید. از قبل تحقیق و پرس و جو کنید و مطمئن شوید مبلغی که پیشنهاد می کنند برای کاری که انجام می دهید منطقی است. بدانید که در هر پیشنهادی دو سه فاکتور وجود دارد: حقوق پایه، پاداش (در صورت وجود) و سهام کوتاه مدت یا بلندمدت. این چیزها را باید در کل در نظر بگیرید.

در طی مذاکرات، اگر از شما مبلغی که انتظار دارید را پرسیدند، راستش را بگویید. رقم را گرد نکنید و آن را بیش از آنچه هست نشان ندهید.

با آنکه مذاکره در مورد حقوق مهم است، ولی باید مطمئن شوید که فقط یک بار می خواهید این کار را بکنید. پس بعد از فکر کردن، بیایید به کارفرما چیزی شبیه به این بگویید: "اگر بپذیرید این مبلغ را به پیشنهادتان اضافه کنید، من با کمال میل قبول می کنم." در مورد آن درست و واضح حرف بزنید تا بی جهت کش پیدا نکند. آنها مبلغ X را پیشنهاد می کنند و شما مبلغ Y را پیشنهاد می کنید. آنها می گویند: "نمی توانیم مبلغ Y را بدهیم، ولی مبلغ Z را اضافه می کنیم." آن وقت است که شما جواب مثبت یا منفی خود را می دهید.

اغلب کارفرمایان انتظار دارند که در مورد حقوق صحبت های بالا و پایینی صورت بگیرد. متقاضیان شغلی که می دانند چطور از اشتباهات اجتناب کنند در مورد دریافت بهترین پیشنهاد حقوق ممکن، اعتماد به نفس دارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر