ویدئویی که با آن دیگر لازم نیست به رم سفر کنید
۵۲۹۲۳۹
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲
۶۲۷۰ 
اگر به هر دلیلی تاکنون به شهر رم در ایتالیا سفر نکرده اید و قرار هم نیست در سال های آینده سفر به این شهر باستانی بسیار زیبا را در فهرست گردشگری های خود قرار دهید،
وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: اگر به هر دلیلی تاکنون به شهر رم در ایتالیا سفر نکرده اید و قرار هم نیست در سال های آینده سفر به این شهر باستانی بسیار زیبا را در فهرست گردشگری های خود قرار دهید، باید بدانید که چندان هم جای تاسف ندارد زیرا می توانید با ویدئویی که با تکنیک هایپرلپس گرفته و در ادامه این مطلب گنجانده شده، در عرض سه دقیقه در میان تمامی کوچه ها و مکان های گردشگری رم حرکت کرده و از زیبایی های بسیار زیاد این منطقه لذت ببرید.
 
ویدئوی هایپرلپسی که با آن دیگر لازم نیست به شهر رم سفر کنید

البته بدون شک از امکان چشیدن و لذت بردن از طعم پاستا و شیرینی های ایتالیایی محروم خواهید بود، اما همه نقاط شهر را می توانید ببینید.

این ویدئو را فردی به نام «کایریل نایژماکوف» منتشر کرده است. فرق این ویدئو با فیلم های عادی در این است که در عرض چندین روز با دوربین های مختلف ضبط شده و نایژماکوف با انتخاب هوشمندانه و چسباندن قطعه های تصویری مناسب، این ویدئوی هایپرلپس را خلق کرده است.

بد نیست اشاره کنیم که هایپرلپس نوعی تکنیک نوردهی در عکاسی زمان گریز است که در آن موقعیت دوربین ثابت نبوده و بین اکسپوژرهای گوناگون تغییر می کند تا به واسطه آن توالی تایم لپس تولید شود.

از شما دعوت می کنیم برای دیدن زیبایی های شهر رم در عرض سه دقیقه، ویدئوی زیر را تماشا کنید. با ما همراه باشید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج