اینستاگرام با فیلترهای جدید باحال‌تر شد
۵۳۳۴۶۴
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
۸۷۱۴
اینستاگرام همچنان به روند اضافه کردن فیلترهای جدید ادامه می‌دهد و ابزار مختلفی را در اختیار کاربران می‌گذارد. این شبکه اجتماعی به تازگی یکسری «فیتلر صورت» (Face Filters) اضافه کرده که به کاربران اجازه می‌دهند بتوانند عکس‌های سلفی خودشان را بامزه‌تر کنند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: اینستاگرام همچنان به روند اضافه کردن فیلترهای جدید ادامه می‌دهد و ابزار مختلفی را در اختیار کاربران می‌گذارد. این شبکه اجتماعی به تازگی یکسری «فیتلر صورت» (Face Filters) اضافه کرده که به کاربران اجازه می‌دهند بتوانند عکس‌های سلفی خودشان را بامزه‌تر کنند.
 
 اینستاگرام با فیلترهای جدید باحال‌تر شد

البته این ویژگی هنوز برای بسیاری از کاربران عرضه نشده اما با مراجعه به قسمت استوری با آیکون صورتی مواجه می‌شوید که به تازگی در این قسمت اضافه شده است. با وارد شدن به این بخش می‌توانید انواع و اقسام فیلترهای جدید را روی عکس خودتان قرار دهید. حتی می‌توانید این این ویدیوها در حالت بومرنگ هم استفاده کنید.
 
 اینستاگرام با فیلترهای جدید باحال‌تر شد

البته در کنار اضافه شدن فیلترهای جدید یکسری ویژگی‌های جدیدتر هم به این برنامه اضافه شده است. اکنون کاربران می‌توانند ویدیوهای برعکس درست کنند. قابلیت (Rewind) هم به قسمت استوری اضافه می‌شود.
 
 اینستاگرام با فیلترهای جدید باحال‌تر شد

در به‌روزرسان جدید می‌توانید داخل استوری‌ها هم از هشتگ استفاده کنید. به‌روزرسان جدید نسخه اینستاگرام را به ۱۰٫۲۱ ارتقا می‌دهد و کاربران می‌توانند آن را از اپ‌‌استور و گوگل پلی دانلود کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج