پاسـاژگردي بــراي كوچولو‌هـا
۵۳۴۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۵
۲۶۸۳۰
پیشنهاد لباس‌هاي تابستانی
براي پدر و مادرها هيچ خريدي شيرين‌تر از خريد‌كردن براي نوزاد‌شان نيست. هر چقدر خريد‌كردن براي آدم بزرگ‌ها سخت است، خريد كردن براي بچه‌هاي كوچولو ساده و پر از تنوع. براي بچه‌ها رنگ شاد بعد از كيفيت جنس پارچه لباس از هر چيزي واجب‌تر است.
برترین مجله اینترنتی ایران

براي پدر و مادرها هيچ خريدي شيرين‌تر از خريد‌كردن براي نوزاد‌شان نيست. هر چقدر خريد‌كردن براي آدم بزرگ‌ها سخت است، خريد كردن براي بچه‌هاي كوچولو ساده و پر از تنوع. براي بچه‌ها رنگ شاد بعد از كيفيت جنس پارچه لباس از هر چيزي واجب‌تر است. حالا كه تابستان شده بد نيست سري به مدل‌هاي جديد بزنيم. مدل‌هاي عكاسي شده از برندهاي معتبر انتخاب شده‌اند كه به زيبايي و كيفيت مناسب معروف هستند. جنس پارچه‌ها خنك بودن‌شان را تضمين كرده و رنگ‌شان كوچولوي شما را به يكي از زيباترين فرشته‌هاي روي زمين تبديل مي‌كند.

  اين لباس براي روزهاي گرم تابستاني دوخته شده است. راه‌راه‌هايش آن را به مدلي كلاسيك و خرس‌هاي كوچك روي بندها آن را فانتزي كرده‌است. دخترتان با پوشيدن اين لباس قطعا به يك عروسك زيبا تبديل مي‌شود.

 معمولا در كنار هم قرار گرفتن سبز و سفيد خيلي زيباست. اين تي‌شرت كوچك را با اين شلوارك اسپرت هماهنگ كنيد و يك كوچولوي خوش‌تيپ تحويل بگيريد.

 نارنجي جزو رنگ‌هاي بي‌نهايت شاد است. مدل ساده اين لباس آن را مناسب براي نوزادان كوچولو مي‌كند. تركيب‌هاي سبز و زرد در كنار نارنجي بسيار زيبا مي‌شوند.

 اين لباس سرهم جزو آن گزينه‌هايي است كه در همان نگاه اول مورد پسند مادرها قرار مي‌گيرد. قرار نيست هميشه دختر بچه‌ها صورتي بپوشند؛ گاهي وقت‌ها يك تركيب سفيد و سبز چهارخانه به اندازه يك صورتي مي‌ارزد.

 دل‌تان يك پسر خوش تيپ و اسپرت مي‌خواهد؟ دنبال يك لباس متفاوت هستيد؟ اين پيراهن و شلوار دقيقا براي پسرتان ساخته شده است به‌خصوص اگر به قصه‌هاي دزدان دريايي علاقه داشته باشد!

 معمولا پوست نوزادان مثل برف سفيد است. به پوست‌هاي سفيد هيچ رنگي به اندازه قرمز روح نمي‌دهد. اين بلوز و شلوارك را با هم تركيب كنيد. بلوز ساده است اما مدل پف‌دار شلوارك آن را از سادگي در مي‌آورد.

 هر دوي اين لباس‌ها با سادگي و رنگ‌آميزي زيباي‌شان براي بچه‌ها مناسب هستند. با اينكه آستين بلند هستند اما جنس‌شان خنك است و براي بچه‌ها ايجاد ناراحتي نمي‌كند.

 هيچ‌چيزي بهتر از يك شلوارك كشي با مزه نمي‌تواند گرما را از كوچولوي‌تان دور كند. مدل بنفش را مي‌توانيد با يك ركابي سفيد ساده هماهنگ كنيد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج