صادقی: در کره خیلی‌ها به روحانی رای ندادند
۵۳۵۳۴۲
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
۷۶۰۴
مدافع سابق استقلال یکی از افراد مشهوری است که خیلی علنی رای خود را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام گذاشت تا هواداران آن را مشاهده کنند، اتفاقی که شاید خیلی از افراد مشهور جامعه راضی به انجام آن نباشند.
ورزش سه: مدافع سابق استقلال یکی از افراد مشهوری است که خیلی علنی رای خود را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام گذاشت تا هواداران آن را مشاهده کنند، اتفاقی که شاید خیلی از افراد مشهور جامعه راضی به انجام آن نباشند. امیرحسین صادقی در مورد رای خود در انتخابات و به نمایش درآوردن آن در صفحه شخصی‌اش صحبت‌های جالبی به زبان آورد که در ادامه آن را می‌خوانید.

چرا شما تصمیم گرفتی رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرام‌ات به نمایش بگذاری؟

راستش را بخواهید من اعتقادی داشتم که پای آن ایستادم و دوست داشتم کسانی که طرفدار من و باشگاهم هستند و دنبالم می‌کنند بدانند که رای من چیست و فکر نمی‌‌کنم این موضوع اصلا عجیب باشد.

ولی خیلی‌ها شاید چنین کاری انجام ندهند و ترجیح بدهند رای‌ای که می‌دهند مخفی بماند.

من اینطوری نگاه نمی‌کنم ما ایرانی‌ها مردمی هستیم که همیشه پای عقایدمان ایستاده‌ایم. انقلاب کردیم تا آزادی به دست بیاوریم، جنگیدیم تا کشورمان را آزاد کنیم و حالا هم برای عقایدمان پافشاری می‌کنیم همانطور که گفتم رای‌ای که من دادم نظر شخصی‌ام بود و دوست داشتم مردم بدانند که نظر من برای ریاست جمهوری کشورم آقای روحانی است.

تو در بازی‌های انتخابی جام‌جهانی در سال 92 تنها کسی بود که رای خود را در صفحه اینستاگرام‌ات گذاشتی و حالا هم دوباره این کار را انجام دادی. چطور شد باز هم تصمیم گرفتی به حسن روحانی اعتماد کنی؟

من در آن زمان هم یادم هست که ما در بازی‌های انتخابی جام‌جهانی با کره بازی داشتیم و در سئول پاسپورت‌ها ما را گرفتند و رای دادیم. به هرحال آقای روحانی جز جامعه روحانیت هستند و من چه 4 سال پیش و چه امسال ترجیح دادم رای‌ام را به ایشان بدهم. الان هم اصلا پشیمان نیستم و اعتقاد دارم آقای روحانی می‌تواند آرامش و امنیت را بر جامعه حاکم کند. واقعا امیدوارم در دوره ریاست جمهوری ایشان وضعیت اقتصادی و معشیت مردم بهتر شود و همه در آرامش زندگی کنیم.

در زمان بازی‌ها انتخابی جام‌جهانی 2014 اخباری منتشر شد که چند بازیکن تیم‌ملی رای‌شان حسن روحانی نبود، این موضوع را تایید می‌کنی؟

راستش را بخواهید ما به صورت گروهی می‌آمدیم و رای می‌دادیم و آنطور که من دیدم از بین کسانی که با من به لابی هتل آمدند تا رای بدهند تنها من و یک نفر دیگر به آقای روحانی رای دادیم. حالا شاید بعدا آنها رای داده باشند چون ماجرا مال 4 سال پیش است و من دقیقا یادم نیست که چه اتفاقی افتاد.

قبول داری در سال 2014 ریاست جمهوری آقای روحانی نقش مهمی در صعود تیم‌ملی در جام‌جهانی داشت و به نوعی این 2 موضوع به هم گره خورد؟

صددرصد همین‌طور است. شوری که 4 سال پیش در جامعه برای انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمد به ما هم منتقل شد و من فکر می‌کنم ملت ایران ملتی هستند که اگر انرژی داشته باشند می‌توانند هرکاری را انجام بدهند. همین امسال هم شما دیدید که با توجه به شوری که در جامعه به راه افتاد میزان حضور مردم 20، 30 درصد از دوره‌های قبلی بیشتر شد.

فکر می‌کنی اگر کاندیدای مورد نظر تو رئیس جمهور نمی‌شد در آینده ورزشی‌ات تاثیر می‌گذاشت؟

من چنین فکر نمی‌کنم چراکه اعتقاد دارم ما ورزشی هستیم و نه سیاسی. ما کار سیاسی‌ای انجام نداده‌ایم بلکه تنها به یک فرد انقلابی رای داده‌ایم و این رای را به هوادارانمان هم نشان دادیم. من اصلا فکر نمی‌کنم که اگر مثلا آقای روحانی رئیس جمهور نمی‌شد اتفاقی در آینده ورزشی من رخ می‌داد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج