یادداشت های عجیب بیماران روانی روی درخت
۵۳۶۳۸۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
۵۴۴۰
در پارک پریویل در مریلند، صدها درخت وجود دارد که پیام های مرموزی روی آن ها کنده کاری شده است. این درختان در زمینی قرار دارند که قبل از اینکه پارک شود بخشی از مرکز پزشکی دولتی سربازان بود.
برترین ها: در پارک پریویل در مریلند، صدها درخت وجود دارد که پیام های مرموزی روی آن ها کنده کاری شده است. این درختان در زمینی قرار دارند که قبل از اینکه پارک شود بخشی از مرکز پزشکی دولتی سربازان بود. این مرکز پزشکی یک بیمارستان روانی است و بسیاری از بیماران آن سربازان قدیمی جنگ های آمریکا هستند. برخی از بیماران در مدت اقامت خود در بیمارستان و مرکز توانبخشی روانی در این زمین ها نشانه هایی از خود برجای گذاشتند تا امروزه کشف شود.

بسیاری از کنده کاری ها مختصر هستند، عبارت های تک کلمه ای مثل «کمک»، «پلیس»، «آدم کشی» و ... . برخی دیگر شعارهای مذهبی یا عبارات سیاسی هستند:
«شاه شاهان و خدای خدایان»
«نبرد آرماگدون»
«قدرت نزد اوست در بهشت و زمین»
«مسیح به پلیس گفت جنگ جهانی دوم وجود ندارد»
برخی پیام ها شامل اعترافات آزاردهنده است:
«راهبان نمی خواستند تیلور هالی را بکشند.»
«ادی کنی نمی خواست جورج نوریس را بکشد...»
بسیاری از درختان شامل یک نام می شود که ممکن است نام کسی باشد که یادداشت را حکاکی کرده است. این حکاکی مدت ها پیش انجام شده اند، بااین حال تعداد کمی از ساکنان پریویل از وجود آن ها آگاه هستند.
 
یادداشت های عجیب بیماران روانی روی درخت 
 
یادداشت های عجیب بیماران روانی روی درخت 
 
یادداشت های عجیب بیماران روانی روی درخت 
 
یادداشت های عجیب بیماران روانی روی درخت 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1396/03/01
عجب.این نشون میده که سربازان جنگی مخصوصا زمان جنگ جهانی چه ناملایماتو چیزهای وحشتناکی دیدن و چه تاثیر عمیقی رو روح و روانشون داشته.جنگ واقعا فاجعس تصوری که چه چیزایی میشه تو جنگ دید وحشتناکه.حالا باز اینا بیمار روانی هستن عذرشون موجهه.ببان درختا و در و دیوار کشور مارو ببینن که مردم روشون چیا که ننوشتن چی میگن؟ :/
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج