مرادمند: بودن یا رفتنم از پدیده مشخص نیست
۵۳۹۳۴۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
۳۰۱۸
مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: هنوز مشخص نیست که برای فصل بعد در پدیده هستم یا نه.
ایسنا: مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: هنوز مشخص نیست که برای فصل بعد در پدیده هستم یا نه.

محمدحسین مرادمند درباره برنامه‌اش برای فصل بعد و ماندن در پدیده اظهار کرد: تا به امروز به خاطر احترامی که برای مهاجری قائلم صبر کرده‌ام و دوست دارم که هم‌چنان زیر نظر این سرمربی به کارم ادامه دهم. تا یکی دو روز دیگر صبر می‌کنم ولی اگر مدیران پدیده نتوانند به وعده‌های خود عمل کنند تصمیم دیگری خواهم‌ گرفت.

وی افزود: پدیده‌ای‌ها قول دادند که مطالبات فصول گذشته ما را پرداخت کنند. مدت زمانی را هم از ما خواستند تا در اختیارشان قرار دهیم که بتوانند طلب‌ها را پرداخت کنند اما از موعدی که گفته‌ بودند گذشته و هنوز خبری از پرداخت پول‌ها نشده‌ است.

مرادمند در خصوص پیشنهاداتش افزود: اگر تا فردا خبری نشود قطعا مجبور می‌شوم تا مذاکراتم با سایر تیم‌ها را آغاز کنم، اولویت اولم رضا مهاجری است و بعد از آن پدیده. باید ببینیم تا در نهایت مسوولان و مدیران باشگاه چه خواهند کرد و چه تصمیمی خواهند گرفت. اگر در پدیده ماندنی شوم قطعا به واسطه رضا مهاجری است.

مدافع تیم فوتبال پدیده در رابطه با رفتن حسن جعفری به سپاهان خاطرنشان کرد: چه در سپاهان و چه در پدیده با حسن جعفری مدتی هم‌بازی بودیم، جعفری از مدافعان خوب فوتبال ایران است و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج