کرم دورچشم گران قیمت نخرید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۴۰۹۳
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
۳۵۹۶۲۹
پوست حساس دور چشم‌ها نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد؛ شاید استفاده از یک کرم خوب یک قدم اساسی در حفظ زیبایی چشم‌ها باشد.
مجله سیب سبز: پوست حساس دور چشم‌ها نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد؛ شاید استفاده از یک کرم خوب یک قدم اساسی در حفظ زیبایی چشم‌ها باشد.

پوست اطرف چشم یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن است و معمولا روی تمام محصولات و کرم‌های مختلف نوشته شده که در زیر چشم استفاده نشود. اما برای خرید کرم دور چشم چه باید کرد؟ در این مورد باید دقت ویژه‌ای داشت تا مبادا به پوست این قسمت آسیبی برسد. در داروخانه‌ها انواع مختلفی از این نوع کرم‌‌ها وجود دارد که به راحتی شما را گیج می‌کنند تا در نهایت نتوانید کرم مناسب را شناسایی کنید اما اگر نکات خاصی را بدانید و روش‌های تشخیص یک کرم خوب را یاد بگیرید به راحتی می‌توانید بهترین کرم را انتخاب کنید.

کرم دورچشم گران قیمت نخرید
 برای چه کرم می‌خرید؟

اول از همه هدف خود را از خرید کرم دور چشم مشخص کنید مثلا کرمی برای درمان چروک‌ها می‌خواهید یا می‌خواهید سیاهی‌های زیر چشم را برطرف کنید یا می‌خواهید پف چشم‌ها را برطرف کنید و. . . کرم‌های مختلفی برای درمان مشکلات متفاوتی طراحی شده‌اند و هرکدام یک مشکل را برطرف می‌کنند.

 چه موادی باید در کرم شما باشد؟

وقتی قرار است براي یک کرم هزینه کنید بهتر است از مواد اولیه آن مطلع شوید تا مطمئن شوید کرم را درست می‌خرید ،به همین دلیل حتما به برچسب کرم خریداری شده دقت کنید و آن را بخوانید؛ مثلا یک کرم ضدچروک و ضدپیری چشم باید حاوی موادی چون رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از بین بردن حلقه‌های دور چشم به کار می‌آید باید حاوی موادی چون ویتامین K یا هیدروکینون یا کافئین یا عصاره چای سبز یا رتینول باشد. توجه کنید حتما کرم شما یکی از این مواد را داشته ‌باشد.

کرم شب یا روز؟

با خود فکر کنید که قرار است چه زمان‌‌هایی از کرم خود استفاده کنید مثلا می‌خواهید در طول روز کرم بزنید یا تنها شب‌ها از کرم دور چشم‌ استفاده ‌کنید یا اینکه به دنبال کرم‌های مختلفی برای هردو این حالت‌ها هستید. به عنوان مثال بعضی افراد کرم ضدچروک روشن کننده‌ای می‌خواهند که زیر آرایش از آن استفاده کنند اگر شما هم چنین کرمی می‌خواهید حتما باید در آن فیلترهای محافظت‌کننده در اشعه ماوراي‌بنفشSPF وجود داشته باشد.  البته اگرهم‌ درون کرم شما موادی چون دی‌اکساید تیتانیوم یا زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب محافظت کند.

 چه کرم‌هایی نخرید؟

پوست زیر چشم بسیار حساس است به همین دلیل به راحتی تحریک می‌شود و می‌تواند دچار التهاب شود پس توجه کنید حتما کرمی بخرید که هیچ‌گونه مواد عطری در آن وجود نداشته‌ باشد و PH درون آن نیز نزدیک پوست و اشک چشم باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز می‌تواند باعث التهاب پوست شما شود.  علاوه بر این بهتر است از خرید کرم‌هایی که بسته‌بندی شیشه‌ای دارند صرفنظر کنید و به دنبال کرم‌هایی باشید که در تیوب هستند. به این دلیل که بیشتر شیشه‌ها در گشادی دارند و این سبب می‌شود که کرم بیشتر در معرض هوا و نور قرار گیرد و همین موجب کم شدن کیفیت کرم و رشد بیشتر باکتری‌ها می‌شود.

 کرم گران نخرید

پیشنهاد می‌کنیم خیلی به دنبال کرم‌های دور چشم گران‌قیمت نباشید، به همین دليل اول از همه انتخاب‌های‌تان را محدود کنید و بعد بین آنها ارزان‌ترین را بخرید و اگر دیدید بعد از چند هفته فایده چندانی نداشت، یکی دیگر بخرید. با این روش شما پول زیادی را صرف خرید محصول اول نکرده‌اید و می‌توانید به راحتی کرمی دیگر انتخاب كنيد. توجه داشته باشید که هیچ گاه قیمت بالا نشانه کیفیت خوب یک محصول نیست. گاهی مارک‌های تجاری تنها به دليل نامی که دارند از شما پول زیادی می‌گیرند. انجمن متخصصان پوست ایالات‌متحده در گزارشي گفته‌است که حتی محصولات ارزان‌‌قیمت هم می‌توانند کیفیت خوبی داشته باشند.

کرم دورچشم گران قیمت نخرید
 
 چگونه کرم را استفاده کنید؟

استفاده از کرم دور چشم نیز تکنیک‌های خاصی دارد شما باید اول از گوشه داخلی چشم‌هایتان شروع کنید و سپس به سمت بیرون حرکت کنید یا اینکه از گوشه بیرونی چشم‌ها شروع کنید و به سمت داخل بیایید تا به بینی برسید.  اما آیا باید روی پلک‌هایتان نیز کرم بزنید؟نه لازم نیست،البته اگر اصرار دارید ضرری ندارد اما بهتر است فقط شب‌ها بزنید چون وقتی روی پلک‌ها کرم می‌زنید در طول روز کرم با مواد آرایشی مخلوط می‌شود و ممکن است وارد چشم شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد. البته بستگی به کرم مصرفی شما هم دارد. بعضی از کرم‌ها را نباید اصلا روی پلک‌ها زد البته روی بعضی از کرم‌ها نوشته شده که روی پلک‌ها نیزمی‌توان استفاده کرد.

 برای پف چشم‌ها چه کنید؟

پف چشم‌ها می‌تواند به دليل واکنش‌های حساسیتی یا جمع شدن مواد مایع در زیر آن باشد. گاهی هم پف چشم‌ها به دلیل سینوس‌ها یا سندرم‌های پیش از قاعدگی است. قبل از آنکه براي پف‌چشم‌های‌تان از کرمی استفاده کنید باید بدانید مواد مرطوب‌کننده داخل این کرم‌ها می‌تواند باعث پف بیشتر زیر چشم‌ها شود.

 کدام ضدچروک

وقتی می‌خواهید استفاده از کرم‌های ضدچروک را آغاز کنید بهتر است هم از کرم دورچشم و هم کرم ضدچروک صورت استفاده کنید.  گاهی شنیده می‌شود که می‌گویند کرم زیرچشم از همه مهم‌تر است ولی این اصلا صحیح نیست.  
کرم دور چشم هم از نظر ترکیبات مثل کرم ضدچروک صورت است فقط به دلیل نازکی و حساسی پوست دور چشم غلظت آن کمتر است.  البته باید یادآوری کنیم که معمولا نمود چروک‌ها زیر چشم زودتر اتفاق می‌افتد.

 کرم‌های بوتاکس فایده‌ای ندارند

کرم‌های شبه بوتاکس از حدود 2 تا 3 سال پیش وارد بازار شده‌اند و سازندگان آن ادعا دارند که به جای تزریق بوتاکس به خصوص در دور چشم از این کرم‌ها استفاده کنید. استدلال آنها این است که این کرم‌ها در عضله نفوذ و آن را فلج می‌کند اما باید بگویم که تمام مستندات علمی این کرم‌ها را رد می‌کنند و هیچ مدرکی مبنی براینکه بتوان کرم موثری از بوتاکس داشت، وجود ندارد و اصلا نمی‌توان چنین کرمی ساخت اما چون به مدت خیلی کمی در زمان مصرف عضله را منقبض و بی‌حس می‌کند فرد گمان می‌برد که تاثیر دارد و کمی چروک‌هایش کم شده در صورتی که بعد از 2 ساعت همه چیز مثل اول مي‌شود و چروک‌ها برمی‌گردند.  کرم‌های شبه بوتاکس به هیچ وجه علمی نیستند و صرفا تبلیغاتی‌اند.

سیاهی زیر چشم هیچ ربطی به بی‌خوابی ندارد

بسیاری از مردم فکر می‌کنند علت سیاهی زیر چشم‌ می‌تواند تماشای زیاد تلویزیون تا دیر وقت یا چند شب نخوابیدن یا زیاد با کامپیوتر کار کردن یا... باشد.در واقع خیلی از مردم فکر می‌کنند اگر زیر چشم‌هایش سیاه است به دليل طرز زندگی آنهاست اما باید بدانید این باور اصلا درست نیست. شما هیچ تقصیری در سیاهی زیر چشم‌های‌تان ندارید،آنها به دلیل کم‌خوابی یا استرس یا کار زیاد یا... به وجود نیامده‌اند. دلیل سیاهی زیر چشم‌ها چیزی شبیه کبود شدن دست یا پاست و در واقع به دلیل رگ‌های خونی بسیار ریزی است که زیر پوست ظریف این قسمت قرار دارد.
 
کرم دورچشم گران قیمت نخرید

دورچشم سیاه‌ها توجه کنند

برخي پزشکان هم اعتقاد دارند سیاهی دور چشم مشکلی است که بیماری محسوب نمی‌شود و یک صفت ارثی غالب است و اگر یکی از والدین به این مشکل دچار باشند معمولا نصف فرزندان آن خانواده نیز به این مشکل دچار می‌شوند. البته در بعضي از مواقع نیز والدین دچار سیاهی دور چشم نیستند اما فرزندان آنها دچار این مشکل هستند و به دلیل ارثی بودن این مشکل درمانی دائم برای آن وجود ندارد البته مصرف بعضي کرم‌ها براي تیرگی دور چشم تا حدی مفید است اما به طور کامل این مشکل را برطرف نمی کند. توصیه می‌شود افراد از عینک آفتابی جهت محافظت از چشم و پوست اطراف چشم و پلک‌ها استفاده کنند و استفاده از مرطوب‌کننده را هم فراموش نکنند.

درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

دور چشم درجاتی دارد و باید گفت افرادی که دارای پوستی تیره هستند معمولا تیرگی دور چشم آنها بیشتر است و سیاهی دور چشم افرادی که پوست روشنی دارند کمتر است ولي به هر صورت از آن مشکلاتی است که می‌تواند حسابی آزاردهنده باشد. همه کسانی که این مشکل را دارند همیشه به دنبال راه‌حل‌هایی برای از بین بردن این مشکل هستند.  برای از بین بردن این مشکل از راه‌حل‌های مختلفی وجود دارد. یکی از راه‌حل‌های اساسی جراحی زیبایی این قسمت است، البته با لیزر هم می‌توان این سیاهی‌ها را کمتر کرد. لیزر با تحریک و تولید کلاژن پوست را جوان می‌کند و سیاهی‌ها را از بین می‌برد، البته این روش هزینه نسبتا بالایی دارد و می‌تواند خطرهایی هم داشته باشد.
انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1394/05/04
ببخشید می خواستم بدونم این صحبت های شما درباره کرم چشم های بوتاکس که دو یا سه سال وارد ایران شده ، تا چه حد صحت داره ، یا اینکه این مالبتون فقط در حد حرف و نه تجربه و نظر از نظر علمی
پاسخ ها
آریانا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
عزیزم من دقیقا دو روز پیش یکی از اینا رو استفاده کردم، محصولی که من خریده بودم فقط برای یک بار استفاده بود و قیمتش 75 هزار تومان و محصول کره.
با اطمینان میگم به معنای واقعی هیچ هیچ هیچ تاثیری نداشت. وقتی استفاده میکنی پوستت کشیده میشه و احساس میکنی زیر پوستت یه چیزی مثل ژل تزریق میکنی. وقتی شستم نه روی چروکای ریز ریز تأثیر داشت، نه روی روشنی و صافی پوست و نه روی هیچی.
فقط پولمو دور ریختم...
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1394/11/07
سلام. من مشکل سیاهی دور چشم دارم که خیلی ازارم میده، چند نمونه کرم دور چشم هم استفاده کردم اما ناثیری ندیدم،، میخواستم بپرسم کسی هست که مارک خاصی استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟ اگه هست لطف کنید منم راهنمایی کنید،،
پاسخ ها
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
غزیزم فقط باید مزو تراپی انجام بدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
من نمیدونم چرا رسانه ها اینقدر فاکتور های زیبایی رو متعصبانه تعیین میکنند
من دوستی داشتم که از پونزده سالگی و به شکل ارثی زیر چشم هاش تیره بود به نظر من خیلی بهش میومد انگار سایه زده بود
شما هم خیلی خودتو اذیت نکن با معیار تبلیغات زیبایی بری باید همه رو همه جات عیب میزارن که محصولات خودشون اب کنند
من به خاط شغلم سفر کاری به خیلی از کشور های اروپایی داشتم به خدا خانم هاشون یک هزارم ما به خودشون سخت نمیگیرن بس که رسانه ها و تبلیغات اعتماد به نفس ما خانمهای ایرانی رو ازمون گرفته و حتی صفات وراثتی مون رو هم عیب تلقی میکنیم دماغ لب رنگ پوست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
تزریق ژل هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1395/02/11
سلام
فقط ماسک ورقه ای سیب زمینی و ماسک ورقه ای خیار
خودت هر روز خیار یا سیب زمینی رو به صورت ورقه ای برش بده و به زیر چشمت بزن فوق العاده ست هیچ کرمی مثل اون جواب نمیده مخصوصا سیب زمینی
Germany
19:30 - 1395/07/30
من می خواهم
پاسخ ها
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
کرم خوب برای دور چشم کدوم است
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1395/09/21
سلام میشه لطف کنید قیمیت کرم پیتاید رابفرمایید
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1395/10/01
سلام ميشه كرم زد چوروك دوره چشمقيمت ان را بگوييد -
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/12/25
سلام.اگه امکان داره یک کرم دور چشم برای پیشگیری از چروک ممنون میشم اگه مارک خوبی ب من معرفی کنید. متشکرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۶
الارو اصلا نخر من یکسال مبزدم ب درد نخپر بود حیف پول
z
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
بهترینش دکتر موردهست .یعنی عالی ی ی ی. ولی خوب با این دلار قیمتش ..... من کدلی میزنم 7-8 سال هست. خیلی خوب هست. کلا محصولاتش خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
من تو صنعت دارویی و ارایشی هر دو کار کردم نود و نه درصد برند های خارجی تو کارخونه های داخل پر میشه خودتون گول نزنید یه برند اول که میاد اصله بعد که جاشو تو بازار پیدا کرد یه شرکت فرمول و مواد اولیه رو میگیره و داخل تولید میشه تا اینجای کار مشکلی نیست همه جا روال همینه اما مشکل اونجا به وجود میاد که کارشناس محترم لطف میکنه فسفر میسوزونه و تو فرمول دست میبره یا برای کاهش هزینه و ها و سود بیشتر از کیفیت مواد اولیه میزنن و از محصول فقط یه اسمش بدون تغییر میمونه درحالیکه کیفیت کاملا دگرگون شده
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/01/25
کرم دور چشم الاروساخت آلمان
پاسخ ها
z
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
الارو رو ایران پر میکنن. اصل نیست
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1396/02/20
سلام بهمن یه کرم دورچشم که ضد افتاب هم باشه وروشن کننده دور چشم معرفی کنید اسم مارک ممنون
پاسخ ها
z
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
فقط ضدآفتاب بیودرما این قابلیتو داره که بشه دور چشم زد. من خودم اون میزنم ولی دور چشمم پریم میزنم
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1396/03/10
ب نظرم محصولات اولای عالیه
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1396/07/25
اگه میشه یه مارک خوب معرفی کنید
پاسخ ها
z
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
میلادوپیز و دکتر مورد. البته اگه قیمت براتون مهم نباشه . کدلی هم خوبه حدودا 190 تومن هست
United Arab Emirates
23:36 - 1397/01/23
به نظرمن بیخوابی موجب میشود دور چشم ما بیشتر کبود شود
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/04/05
سلام
میشه ی ضدآفتاب بهم معرفی کنید؟
Netherlands
13:56 - 1397/04/05
هیچوقت با کرم محصولات شیمیایی چیزی خوب نمیشه خورد خوراک مناسب و ماسک ماست و آبلیمو و خوردن میوه به طور زیاد خوردن آب زیاد ماساژ صورت در طول روز از همه چی مناسب تره و متاسفانه هیچکس این چیز هارو رعایت نمیکنه و فقط به دنبال خرج کردن پول خود هستند
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/09/22
کرم دورچشم فایده نداره فقط ویتامین Aچشمی شبها بمالید
France
12:29 - 1397/10/27
کرم دورچشم پراتسوم میخوام
تماس بگیرین باهام، چون نمیتونم ثبت کنم
چ کدی رو باید ب چ شماره ای ارسال کنم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1397/11/20
سلام ویتامین آ را بزنیم دور چشم؟!!
Iran, Islamic Republic of
04:49 - 1397/12/01
سلام دور چشم مدیلن هم خیلی خوبه به خصوص برای دور چشم سیاه قیمتش هم خیلی مناسبه من خودم چند ماهه استفاده می کنم خیلی راضی ام
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/05/23
ممنون مطالبتون خيلي مفيد بود
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/09/29
كرم دور چشم ليراك وبوتاكس ليراك محشره محشر من نتيجه اش روديدم ٤٨سالمه همه ميگن بهت٣٠ساله مياد
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1399/01/18
سلام برا گودی زیر چشم چ کرم بایداستفاده کرد
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1399/01/29
سلام من 34 سالمه دور چشمم سیاه نیست و چروک هم خیلی نداره میخواستم یه کرم دور چشم بهم معرفی کنید برای جلوگیرگزری از جروک که در طول روز و شب بشه استفاده کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر