بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۴۷۵۳۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۱۸۶۴۰
عوامل زیادی در انتخاب یک مقصد سفر خوب دخیل می باشند که اگر سلایق مختلف را از آن ها کنار بگذاریم فصل سفر یکی از اساسی ترین مواردی است که در هنگام انتخاب مقصد مناسب باید در نظر داشته باشیم و به آن توجه کنیم.
وب‌سایت کارناوال - زهرا میرزایی: بهترین مقصد سفر از نظر شما کجاست؟ فکر می کنید سفر به چه مکانی نیازهای شما را برآورده خواهد کرد؟

این دو سوال پرسش هایی به ظاهر ساده هستند اما نمی توان به راحتی به آن ها پاسخ داد. عوامل زیادی در انتخاب یک مقصد سفر خوب دخیل می باشند که اگر سلایق مختلف را از آن ها کنار بگذاریم فصل سفر یکی از اساسی ترین مواردی است که در هنگام انتخاب مقصد مناسب باید در نظر داشته باشیم و به آن توجه کنیم.
 
 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷

با تغییر فصول افرادی که اهل سفر و بخصوص طبیعت گردی هستند حتما جایی را انتخاب می کنند که در زمان سفرشان بهترین شرایط را داشته باشد. این بار به مناسبت نزدیک شدن به فصل تابستان وبسایت معتبر نشنال جئوگرافیک مقاله را با عنوان بهترین مقاصد سفر دنیا در تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر کرده و در آن مقاصدی را به عنوان مکان هایی برتر که باید در تابستان امسال ببینید معرفی نموده؛ فهرستی که در آن به سلایق مختلف نیز توجه شده است.
 
 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷

۱- بونیتو | مناسب برای دوستداران محیط زیست

در استان سولِ (Sul) برزیل شهری به نام بونیتو (Bonito) وجود دارد که از بهترین نقاط دنیا برای دوست داران طبیعت و افراد سازگار با محیط زیست و اکوسیستم است.

با سفر به این مکان می توانید از رودها، آبشارها، غارها و دنیای زیر آب لذت ببرید و به راستی شکوه و جلال طبیعت را از نزدیک تماشا کنید. جالب است بدانید که بونیتو در سال ۲۰۱۳ میلادی نیز به عنوان بهترین مقصد سفر در تابستان انتخاب شد و سال ۲۰۱۷ دومین سالی است که باز هم نام بونیتو را در این فهرست می بینیم.

از جالب و بهترین نکات درباره ی زیبایی های بونیتو غار لاگو آزول (Lago Azul) است که از جذاب ترین جاذبه های گردشگری سراسر برزیل محسوب می شود و به بازدیدکنندگانش این امکان را می دهد تا با گذر از دریاچه ی نیلی رنگ تماشاگر استالاگمیت و استالاکتیت های آهکین در یکی از زیباترین نواحی دنیا باشند. بهترین زمان برای دیدن و سفر به غار لاگو نیز تابستان است.

بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 

 
۲- روتردام | مناسب برای دوست داران شهرهای بزرگ

دیدن شهرها و آشنا شدن با آداب و رسوم مردمان مکان های مختلف دنیا نیز از هدف های مهمی است که گردشگران را به سفر وا می دارد. حدودا از قرن ۱۳ تا به امروز روتردام (Rotterdam) به عنوان دومین شهرستان مهم کشور هلند شناخته می شود و امسال هم توانسته رتبه ی دوم را در فهرست بهترین مقاصد سفر تابستانه از آن خود کند. با این که این شهرستان تاریخ سختی داشته و تماما در جنگ جهانی دوم بمباران شد اما امروزه به عنوان یکی از مهم ترین مراکز گردشگری در هلند شناخته می شود.

این شهرستان ترکیبی از معماری خارجی و محلی است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. از زیباترین مکان های دیدنی این شهر بازارهای سرپوشیده، بنادر تمیز و درخشان، رودهایی با آب هایی زلال است که در پس صدای همیشگی موسیقی محلی جلوه ی دیگری دارند. در این تابستان در روتردام فستیوال موسیقی جاز هم برپا می شود که می تواند برای دوست داران این نوع موسیقی اتفاقی جذاب باشد. اگر این تابستان رهسپار هلند هستید دیدن روتردام را از دست ندهید.
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
 


۳- جزیره کوکوس | مناسب برای ماهی دوستان

کوکوس (COCOS) بخشی از کاستاریکاست که به جرأت می توان گفت از بهترین مکان ها برای عاشقان غواصی است. با سفر به این جزیره می توانید کوسه سفید نوک، نهنگ گوژپشت و انواع دلفین و ماهی های دیگر را از نزدیک مشاهده کنید. اگر شما هم یک غواص با تجربه هستید سفر به جزیره ی کوکوس را در تابستان آینده از دست ندهید.

علاوه بر دنیای ماهی ها می توانید از مسیرهای پیاده روی با مناظر فوق العاده، جنگل ها، جانوران مختلف، کوه ها، فعالیت شکارچیان و... نیز لذت ببرید. ژاک-ایو کوستو (Jacques-Yves Cousteau) افسر نیروی دریایی، بوم شناس و مستند ساز و... معروف فرانسوی جزیره ی کوکوس را بهترین و زیباترین جزیره ی دنیا می داند.

بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 

 
۴- نشویل | مناسب برای علاقمندان به موسیقی

نشویل (Nashville) مرکز ایالت تنسی (Tennessee) در آمریکاست که سفر به آن را در این تابستان به عاشقان هنر موسیقی پیشنهاد می کنیم. اگر در تابستان به نشویل سفر کنید در هر جا و در همه زمان صدای گوش نواز موسیقی را خواهید شنید که رنگ و بویی بسیار متفاوت به سفر شما می بخشد.

امسال در ماه ژوئن (اواسط تیر و مرداد) جشنواره ی موسیقی سی ام ای CMA نیز در نشویل برپا می شود که بیش از ۴۰۰ هنرمند در آن شرکت کرده و برنامه اجرا می کنند. بنابر آمارهایی که از این فستیوال در سال ۲۰۱۱ میلادی به دست آمده  ۲۵۰۰۰۰ نفر از ۴۱ کشور مختلف در این فستیوال شرکت کرده بودند و حتما امسال بر شمار آن ها افزوده خواهد شد. سفر به نشویل را در این تابستان فراموش نکنید.

بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷۵- آتشفشان پارک ملی رواندا | مناسب برای علاقمندان به هیجان

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که همیشه در پس افکارشان دوست داشتند آتشفشانی را از نزدیک ببینند پیشنهاد می کنیم در بین ماه های ژوئن تا سپتامبر (اواخر خرداد تا اوایل مهر) به پارک ملی رواندا رفته و آتشفشان این پارک را از نزدیک تماشا کنید. برای رسیدن به این پارک باید از کیگالی (Kigali) پایتخت کشور آفریقایی رواندا تقریبا دو ساعت اتومبیل سواری کنید تا به این پارک زیبا و فوق العاده برسید.

اما مراجعه به پارک ملی رواندا تنها به دیدن و لذت بردن از آتشفشانش محدود نمی شود بلکه پوشش گیاهی و جاندارانی که در این منطقه نیز وجود دارند اغلب نادر هستند، مانند گوریل کوهی که به شدت در معرض انقراض است و آمارها نشان می دهند در سال ۱۹۸۱ میلادی تنها ۲۵۴ مورد از آن ها روی کره ی زمین وجود داشته ولی متاسفانه آمار دقیق تری از اوضاع امروزی آن ها در دست نیست. اما شما در این پارک می توانید گوریل ها را که رفتار بسیار دوستانه ای هم با گردشگران دارند از نزدیک مشاهده کنید. پارک ملی رواندا می تواند حس هیجان را در کنار آرامش و صلح به شما القا نماید.

بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 

 
۶- سیاتل | مناسب برای هنر دوستان

با آمدن فصل تابستان و درخشش نور خورشید در آسمان تمیز سیاتل همه چیز برای برپایی نمایشگاه های هنری مهیا می شود. حتی اگر نمایشگاه و مرکز بخصوصی هم مد نظر نداشته باشید تنها کافی است در خیابان و کوچه بازارهای سیاتل قدم بزنید. امسال بزرگترین رویداد فیلم و هنر در ایالات متحده ی آمریکا نیز در سیاتل جریان دارد و همه جا پر خواهد شد از پوسترهای انواع و اقسام بازیگران و فیلم و سریال های مختلف.

از ۱۱ تا ۱۸ ماه ژوئن (تیر) بیش از ۴۰۰ فیلم از ۸۰ کشور مختلف دنیا در سیاتل روی پرده های سینما می رود و تقریبا از نهم همین ماه نیز در خیابان های سیاتل همه در حال رقص و آواز هستند و به معنای واقعی شادی می کنند. در کنار این فستیوال ها هم انواع و اقسام نمایشگاه های مختلف وجود دارند و به عبارتی ساده باید بگوییم طرفدار هر نوع هنری که باشید شاخه ای از آن را در تابستان های سیاتل خواهید یافت.
 
 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
 


۷- سان خوآن | مناسب برای ارزان پسندها

سان خوآن (San Juan) مرکز شهرستان پورتوریکو متعلق به ایالت متحده ی آمریکا می باشد. این جزیره از نظر ذخایر و جاذبه های گردشگری بسیار غنی است و از همه بهتر این که در آن شرایط و امکاناتی فراهم شده تا گردشگران بتوانند با صرف کمترین هزینه ها سفری به یادماندنی داشته باشند، برای مثال یک سری واگن های برقی در سراسر این شهر تعبیه شده که توریست ها می توانند به صورت رایگان برای حمل و نقل از آن ها استفاده نمایند.

اگر در این شهر کمی جست و جو کنید می توانید قایق و کشتی هایی با هزینه هایی مقرون به صرفه ای پیدا کرده و در این مکان زیبا به گردش و تفریح بپردازید. دلیل این که سان خوآن در فهرست بهترین مکان های گردشگری در تابستان پیش رو قرار گرفته مقرون به صرفه تر بودن سفر به این مکان زیبا در فصل تابستان است زیرا گاهی در این فصل طوفان های شدیدی در سان خوآن رخ می دهد و همین موضوع هزینه های سفر را به شدت کاهش می دهد اما این سفر کمی ریسک هم خواهد داشت و اگر با طوفان مواجه شوید سفر خوشی برایتان رقم نخواهد خورد.

 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
 


۸- لوادا در مادیرا | مناسب برای ماجراجویان

لوادا (levada) کانالی در جزیره ی زیبای مادیرا می باشد که متعلق به کشور پرتغال است، کشوری که به داشتن طبیعتی خارق العاده و منحصر به فرد معروف است حال تصور کنید که مادیرا چه ویژگی هایی دارد که توانسته به عنوان یکی از بهترین مقاصد تابستانی ۲۰۱۷ به عنوان جذاب ترین مکان تحت سیطره ی پرتغال معرفی شود.

این جزیره در سواحل شمال غربی آفریقا قرار دارد و به راستی از خاص ترین و حیرت انگیزترین جزایر کره ی زمین است. کوه های بلند و سرسبز، صخره هایی سر به فلک کشیده، مسیرهای پیاده روی جدید و مناسب و... تنها جلوه ی بسیار کوچکی از طبیعت این جزیره هستند. لوادا نام کانال آبی جالبی است که در این جزیره وجود دارد و توجه گردشگران را به خود جلب می کند، نشنال جئوگرافیک پیشنهاد کرده که از این کانال و جزیره ی زیبای مادیرا در این تابستان دیدن کنید زیرا از جذاب ترین مکان های دنیا در این فصل است. فقط توجه داشته باشید که اگر علاقمند به کوهنوردی در مادیرا هستید باید یک راهنمای خبره همراه داشته باشید تا در مسیرهای پر پیچ و خم گم نشوید.
 
 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 


۹- هاوایی | مناسب برای شکم گردان

هاوایی را همیشه با طبیعت زیبا و تفریحات متنوعش شناخته ایم اما اینبار به شما می گوییم که این مکان می تواند یکی از بهترین مقاصد برای گردشگران غذایی و شکم گردان باشد زیرا انواع و اقسام غذاهایی که احتمالا تا به حال در عمرتان نخورده اید را می توانید در هاوایی پیدا کرده و بچشید.

در تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی و در ماه ژوئن فستیوالی از غذاهای دریایی در هاوایی برپا می شود که از معتبرترین و طولانی ترین جشنواره های غذایی در دنیاست. اگر در این ماه به هاوایی سفر کنید می توانید حسابی با انواع و اقسام خوراکی و نوشیدنی های جدید و خاص اشنا شوید.

 بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
 


۱۰- جزایر گالاپاگوس | مناسب برای دوست داران حیات وحش

جزایر گلاپاگوس (GALÁPAGOS) جزیره هایی آتشفشانی متعلق به کشور اکوادور هستند. این جزایر در فصول مختلف بسیار دیدنی می باشند اما اگر به حیات وحش علاقمند هستید باید در تابستان به این جزایر رهسپار شوید زیرا از لحاظ آب و هوایی در بهترین شرایط قرار دارد و می توانید با آسودگی خیال به تماشای انواع و اقسام جانوران از جمله کوسه ها که انواع گسترده ای در اطراف این جزایر دارند، بپردازید.

گالاپاگوس از نظر اکوسیستم بسیار غنی است و پیشنهاد می کنیم اگر شرایط و امکاناتش برایتان فراهم است در تابستانی که پیش رو داریم سفر به این مکان را از دست ندهید.
 
بهترین مقاصد سفر در تابستان ۲۰۱۷ 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1396/03/23
واووو چقدر ما میلیونریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر