تقدیر از ربیعی در خصوص حادثه معدن یورت
۵۴۷۹۱۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
۱۶۰۲
کمیسیون صنایع مجلس با انتشار گزارش خود در خصوص حادثه معدن زمستان یورت آزاد شهر از مجموعه اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد .
خبرگزاری ایسنا: کمیسیون صنایع مجلس با انتشار گزارش خود در خصوص حادثه معدن زمستان یورت آزاد شهر از مجموعه اقدامات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد .

در بخشی از گزارش کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه معدن زمستان یورت آزاد شهر به 4 مرحله حضور ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و بازدید از محل حادثه و اقداماتی مانند تامین اعتبار برای تمامی مصدومان حادثه ، تامین اعتبار و پرداخت مبلغ یکصد میلون ریال از سوی سازمان تامین اجتماعی به هر یک از خانواده های فوت شدگان ، تامین اعتبار 500 میلیون ریال برای تامین مسکن و نیز تامین اعتبار برای باز سازی مسکن محل سکونت بازماندگان حادثه اشاره و از مجموعه این اقدامات قدردانی شده است.

مجمع نمایندگان استان گلستان نیز با امضای طوماری جداگانه از تلاش ها و زحمات وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برای حضور در کنار کارگران معدن و پیگیری امور و انجام تمهیدات لازم برای حمایت از کارگران تشکر و قدردانی کردند.
 
تقدیر از ربیعی در خصوص حادثه معدن یورت
 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1396/03/21
ربیعی یکی از دولتمردان شایسته واهل درد که داغ فرزند جوان وهمسرش تواما درسینه دارد دعای خانواده های معدنکاران بدرقه راه خطیرش باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج