نجات 7 ملوان از غرق شدن در خلیج فارس
۵۵۴۱۷۰
۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
۴۶۵۷
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: شناورهای ناجی این اداره با انجام عملیات امداد هفت ملوان موتور لنج باری را در آبهای خلیج فارس در نزدیکی بندر عسلویه از خطر غرق شدن نجات دادند.
خبرگزاری ایرنا: معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: شناورهای ناجی این اداره با انجام عملیات امداد هفت ملوان موتور لنج باری را در آبهای خلیج فارس در نزدیکی بندر عسلویه از خطر غرق شدن نجات دادند.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر روز پنجشنبه به نقل از محمد شکیبی نسب افزود: در پی اعلام اضطرار موتور لنج حادثه دیده که در مسیر دبی به بندر امام خمینی در حرکت بود به مرکز جستجو و نجات دریایی عسلویه مبنی بر آبگرفتگی شدید و نیاز فوری به تخلیه آب، بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و شناور های ناجی 18 و یدکش ماهان به منطقه اعزام شدند.
 
وی اضافه کرد: با رسیدن ناجی 18 به موقعیت و تحویل پمپ تخلیه آب، به سرعت عملیات تخلیه آب از موبور لنج حادثه دیده آغاز شد و یدک کش ماهان نیز با قرار گرفتن در محل و به دلیل شدت آبگرفتگی پمپ تخلیه دوم را بکار گرفت اما پس از ساعت ها تلاش آبگرفتگی شناور غیر قابل مهار اعلام شد.
 
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: پس از حصول اطمینان عوامل عملیاتی از نبود امکان نجات شناور ، ناجی 18 هر هفت خدمه موتور لنج غرق شده را در اسکله پارس بندر عسلویه تحویل عوامل مربوطه داد.
 
بندر عسلویه در فاصله 285 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج