اپل واچ، پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیا
۵۶۰۷۷۱
۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
۵۱۳۲
طبق تازه‌ترین گزارش رسمی که در مورد آمار فروش گجت‌های پوشیدنی در سه ماه نخست سال 2017 منتشر شد، مشخص گردید که اپل .اچ همچنین پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست! پس از اپل، شرکت بزرگ سامسونگ در جایگاه دوم قرار دارد.
وب سایت شبکه - امین رضائیان: طبق تازه‌ترین گزارش رسمی که در مورد آمار فروش گجت‌های پوشیدنی در سه ماه نخست سال 2017 منتشر شد، مشخص گردید که اپل .اچ همچنین پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست! پس از اپل، شرکت بزرگ سامسونگ در جایگاه دوم قرار دارد.
 
 افزایش فروش محصولات اپل ادامه دارداپل واچ همچنان پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست!

تا چند سال پیش کمتر کسی فکر می‌کرد که روز گجت‌های پوشیدنی مثل ساعت یا دستبندهای هوشمند بتوانند به منبع درآمد عالی برای تولید کنندگان بزرگی مثل اپل یا سامسونگ تبدیل شوند. اما این مسئله به وقوع پیوسته و طی دو سال اخیر شاهد گسترش چشمگیر استفاده از گجت‌های پوشیدنی در بین کاربران بودیم. افزایش فروش یک محصول به معنای وجود درآمد خوب در آن حوزه است و هرجا صحبت از درآمد باشد، احتمالا اپل و سامسونگ هم در آنجا حضور دارند!

طبق تازه‌ترین گزارش‌های ارائه شده مرتبط با فروش گجت‌های پوشیدنی در سه ماه نخست سال 2017، مشخص شد که اپل واچ‌ با داشتن سهم 53 درصد از کلی این سهم پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست. سامسونگ در این رده‌بندی جایگاه دوم را به خود اختصاص داده اما سهم فروش گجت‌هایش فاصله بسیار زیادی با آمار اپل دارد! سهم فروش سامسونگ در این راست معادل با 12.8 درصد عنوان شده است.
 
 افزایش فروش محصولات اپل ادامه دارداپل واچ همچنان پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست!

در این بین مطمئنا عرضه ساعت هوشمند گیر اس 3 (Gear S3) تاثیر به سزایی در دستیابی سامسونگ به سهم بازار 12.8 درصدی گجت‌های پوشیدنی داشته است، اما با این حال غول کره‌ای صنعت موبایل در این زمینه فاصله طولانی با کوپرتینویی‌ها دارد. اما رتبه سوم این رده‌بندی از آن کدام شرکت است؟ جایگاه سوم توسط شرکت فیت‌بیت (Fitbit) اشغال شده که عموما گجت‌های پوشیدنی و اسمارت‌بندهای مقرون به صرفه‌تری را روانه بازار می‌کند. سهم فیت‌بیت از فروش گجت‌های پوشیدنی در سه ماه نخست سال 2017 برابر با 12.2 درصد بوده است که بسیار نزدیک به سهم بازار سامسونگ محسوب می‌شود.

اما شاید جالب باشد که موضوع را از نظر تعداد گجت‌هایی که روانه بازار شده‌اند هم بررسی کنیم. طبق آمار چیزی در حدود 16 درصد از کل گجت‌های پوشیدنی که در این سه ماه روانه بازار شدند، محصولات شرکت اپل بوده‌اند. با این حال اپل از نظر تعداد عرضه گجت‌های پوشیدنی هم در رتبه نخست قرار دارد، اما رتبه دوم این رده‌بندی دیگر به سامسونگ تعلق ندارد، بلکه جایگاه آن توسط شیائومی تسخیر شده است. شیائومی با عرضه 15.5 درصد از کل گجت‌های پوشیدنی که در سه ماه نخست سال 2017 روانه بازار شدند، جایگاه دوم این رده‌بندی را دارد.
 
 افزایش فروش محصولات اپل ادامه دارداپل واچ همچنان پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیاست!

جایگاه سوم هم از آن همان شرکت فیت‌بیت است که در مجموع 12.3 درصد از کل گجت‌های پوشیدنی عرضه شده به بازار در بازه زمانی نام برده شده محصولات این شرکت هستند. بنابراین و با توجه به این آمار مشخص است که اپل واچ علیرغم اینکه از سیستم عامل اندروید پشتیبانی نمی‌کند، همچنان پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین گجت‌ پوشیدنی دنیاست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج