حمله نیکبخت به امیر قلعه نویی
۵۷۱۸۷۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
۱۶۰۷۲ 
بازیکن یاغی و جنجالی فوتبال ایران نسبت به اتفاقات رخ داده در زمان حضورش در تیم استقلال واکنش نشان داد.
ایلنا: بازیکن یاغی و جنجالی فوتبال ایران نسبت به اتفاقات رخ داده در زمان حضورش در تیم استقلال واکنش نشان داد.

علیرضا واحدی نیکبخت با اشاره به این که برخی ها از محبوبیت او می ترسیدند گفت: خیلی دوست داشتم در استقلال فقط فوتبالم را ادامه می‌دادم و هیچ وقت به تیم دیگری نمی رفتم.اما در استقلال بعضی از آقایان هیچ وقت چشم دیدن محبوبیت من را نداشتند و همین مسئله باعث شد تا از تیم کنار گذاشته شوم.

وی در ادامه افزود: من، برومند، طباطبایی، همدانی و .. .همه توسط یک نفر که از محبوبیت‌مان در استقلال می‌ترسید کنار گذاشته شدیم. او و برخی از مسئولین وقت استقلال نمی توانستند محبوبیت ما را ببینند.

نیکبخت در خصوص این که منظورش از این صحبت ها قلعه نویی است ،گفت: من اسم شخصی را نمی آورم.اما مردم خودشان می دانند چه کسی در استقلال چشم دیدن محبوبیت آدم ها را نداشت و چرا نیکبخت، مجیدی ها و ...مجبور به جدایی یا خداحافظی از فوتبال شدند.

بازیکن سابق استقلال گفت: برخی آقایان هر چقدر هم که جام آورند باز محبوب نشدند ،چرا که محبوبیت به این چیزها نیست و مردم خودشان آگاه و می دانند چه کسانی باید محبوب باشند. اگر بعضی از آقایان به خاطر محبوبیت من آن بلا را سرم در نمی آوردند هیچ وقت راضی به جدایی از استقلال نبودم.

نیکبخت در ادامه افزود: هواداران استقلال باز هم بدانند نیکبخت هیچ وقت دوست نداشت از استقلال جدا شود اما او را مجبور به جدایی کرده بودند و به همین دلیل هیچ وقت این حرکت شان را از یاد نمی برم.

او در ارتباط با برنامه مربیگری اش گفت: تلاش می کنم تا در مربیگری موفق باشم.البته عجله ای هم برای مربیگری ندارم و دوست دارم خودم آهسته آهسته و با برنامه وارد مربیگری به صورت حرفه ای شوم.
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1396/05/04
چرت نگو،پس چراوقتی ب استقلال گل زدی خودتوخفه کردی
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
یکی نیست به این نیکبخت بگه قلعه نوعی تورو از استقلال دور کرد یا رفتارهای غیر ورزشیت در خارج فوتبال!اقای نیکبخت خودش میدونه چه کارهایی و پروندهایی داره،بازم خدا پدر قلعه نوعی رو بیامرزه تورو از تیم رشت،گمانم پگاه بود که آوردش استقلال، من که یادمه،آقای نیکبخت یه ذره معرفت خوب چیزیه!!
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1396/05/04
من پرسپولیسیم خیلی خیلی هم بازی نیکبخت رو دوست داشتم اما واقعا واسه خودم متاسفم ک به چنین آدمی علاقه داشتم
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1396/05/04
عشق است نیکبخت آبیدل
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1396/05/04
به نظر نامحترم این آ قا برسونید،کاری که کردی،با این حرفها و کارها،نظر طرفدارها نسبت به شما عوض نمیشه،میتونستی بری یه تیم دیگه،یا هزار کار دیگه،خودت میگی برومند و طبا طبایی هم شرایط تورو داشتن ولی به تیم حریف نرفتن.تازه مثل اینکه یادش رفته،قلعه نویی دوباره برش گردوند به تیم،ولی عرضه نداشتی بمونی.پس حرف مفت نزن.
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/05/04
چرا رفت لنگ ??? میرفت امارات قطر سپاهان ......... جفتتون کرم داشتین
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1396/05/04
خوش به حال کسانی که پیش خدا محبوبن نه مردم
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1396/05/04
نه،دیگه ثابت شد بهم،وقتی که من نظر میفرستم،شما یه چیزیتون میشه که چاپ نمیکنید...
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1396/05/04
فرض که تو راست میگی و دستای پشت و جلوی پرده باعث اخراجت از استقلال شدن ولی چرا اومدی پرسپولیس ، نه بابا مشکل عدم محبوبیت تو در درون خودته اینو اونو مقصر ندون .
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/05/04
عشق است نیکبخت آبیدل
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/05/05
آقای نیکبخت شما لطفا هیچوقت خودتو استقلالی ندون چون همه استقلالیها چشم دیدن خائنی مثل تو رو ندارن چون تو باعث شدی پرسپولیس بعداز مدتها قهرمان لیگ بشه.
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1396/05/05
دربازگشت مجددت به استقلا ل در زمان قلعه نوعی بود ودرمصاحبه ای هم گفتی قلعه نوعی مرد است ،ناسپاسی عمل ناپسندی است ،زمانی شمارا به خدمت گرفت که همه ی تیمها سر نخواستنت دعوا داشتن واخرین سال حضورت درلیگ برتر وتیمهای مطرح بود وبعد از ان سال دیگه درسطح اول فوتبال محو شدی ،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج