مطهری و برزای، دو بازیکن مدنظر نفت تهران
۵۷۴۵۱۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
۸۴۶۶
تیم فوتبال نفت تهران دو بازیکن لیگ برتری دیگر جذب خواهد کرد.
وبسایت نود: حمید درخشان تاکنون چهار بازیکن لیگ برتری را به خدمت گرفته و طبق قوانین می تواند تا پایان نقل و انتقالات دو بازیکن دیگر را  جذب کند.

محسن بنگر، محمد نصرتی، احمد امیرکامدار و علی زینالی چهار خرید لیگ برتری نفت تهران بوده اند.

همچنین نفتی ها بازیکنانی را از لیگ یک جذب کردند که از جمله آنها می توان به سامان آقازمانی، طاهر جهانبخش، پیمان میری، محمدحسین نائیجی، امیرحسین فشنگچی، نادر هوشیار و پوریا امینی اشاره کرد. این نفرات مورد تایید درخشان قرار گرفته و با نفت قرارداد امضا کرده اند.

در لیست علی کریمی هم نفراتی مثل دغاغله،  علی عسگری، علی اکبر رضایی، پیام صادقیان، امین منوچهری و میثم باشوکی بودند و قراردادشان هم در هیئت فوتبال ثبت شده بود اما مورد نظر درخشان قرار نگرفته و از لیست خارج شدند.

نفتی ها علاوه بر میلاد فراهانی و عزتی با احمد آل نعمه مدافع فصل قبل خود هم با نظر درخشان تمدید کردند.

پروسه جذب بازیکن در نفت تهران همچنان ادامه دارد و درخشان به دنبال جذب مهاجم است. ارسلان مطهری که با پارس جنوبی، پیکان و نفت آبادان مذاکراتی انجام داده بود در تلاش برای پیوستن به یک تیم خارجی بوده در تمرین نفت حضور یافت و با درخشان صحبت کرد.

مطهری خواهان عقد قرارداد پس از تسویه حساب مطالبات فصل گذشته بوده در صورتی که درخشان و نفتی ها به او اعلام کردند مطالبات وی طی هفته های آینده تسویه خواهد شد اما مطهری شرط گذاشته ابتدا مطالباتش را بگیرد و سپس برای مذاکره و تمدید قراداد اقدام شود.

مطهری هنوز با تیمی به توافق نهایی نرسیده و همچنان در تلاش برای لژیونر شدن است. نفتی ها همزمان مذاکراتی را با او در سه مرحله انجام دادند اما فعلا توافق حاصل نشده است.

بهنام برزای هم مدنظر نفت تهران است اما او هم عنوان کرده تمایل دارد لژیونر شود و در حال برررسی پیشنهاد خارجی خود است.

برخی نفرات فصل گذشته نفت از جمله فرید محمدزاده، عیسی آل کثیر، حمید خدابنده لو، شهاب عادلی و سینا خادم پور که با نفت قرارداد داشته اند در این تیم ماندند و نفراتی مثل نادر صفرزایی، وحید نجفی و میلاد سوری که با نفت قرارداد داشتند در لیست مازاد قرار گرفته و از این تیم جدا شدند. البته برخی از این نفرات مثل نجفی و سوری که مورد تایید علی کریمی بودند وارد لیست بزرگسالان شدند اما پس از جدایی از نفت  هنوز با تیمی توافق نکرده اند و در حال مذاکره با تیم های لیگ یکی هستند.

درخشان برای سهمیه های لیگ برتر روی جذب مهاجم گلزن تاکید دارد و هنوز با برزای و مطهری توافقی نشده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج