مشکل سربازی مانع حضور جهانبخش در هلند
۵۷۶۶۶
۱۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹
۴۹۱۳
علیرضا جهانبخش برای حضور در هلند دچار مشکل شده است. این بازیکن به دلیل مشکل سربازی برای رفتن به هلند با مشکلاتی مواجه شده و به گفته مدیر برنامه های او برای حل این مشکل چند روز وقت لازم است.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: علیرضا جهانبخش برای حضور در هلند دچار مشکل شده است. این بازیکن به دلیل مشکل سربازی برای رفتن به هلند با مشکلاتی مواجه شده و به گفته مدیر برنامه های او برای حل این مشکل چند روز وقت لازم است. جهانبخش دو سه روز گذشته به ایران بازگشت تا بتواند این قضیه را پیگیری کند.

مشکل سربازی بر سر راه حضور جهانبخش در هلند

این اتفاقی است که چندان به مذاق کادر فنی تیم NEC هلند خوش نیامده است. «علیرضا در یک اردو همراه تیم بود و هیچ مشکلی نداشت و دوست دارد که زودتر به اینجا برگردد. تنها مشکل این بازیکن یکسری کاغذبازی های اداری است که تا چند روز دیگر تمام می شود و او به تمرینات برمی گردد.»

سایت voetbalzone نوشت: «جهانبخش در حال حاضر با تیم سابقش داماش مشغول تمرین بدنسازی است. او اگر زودتر خودش را به تمرینات NEC نرساند شاید وضعیتش در این تیم به مشکل بربخورد و تا مدتی نتواند بازی کند. سرمربی تیم هم از مدیر برنامه های جهانبخش خواسته تا هر چه زودتر مشکل او را حل کرده تا این بازیکن بتواند سر تمرین حاضر شود.»

این بازیکن برای حل شدن مشکل سربازی اش با یکی از دانشگاه های هلند مذاکره کرده است و قرار است این دانشگاه برای او دعوتنامه ای بفرستد. جهانبخش از این طریق می تواند مشکلش را حل کرده و به هلند برود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج