«سی» با یک روز تاخیر اجرا می‌شود
۵۷۷۴۹۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
۳۳۵۸
به‌دلیل برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهوری و استقرار تعدادی از سیاستمدارانِ کشورهای خارجی در کاخ سعدآباد و محوطه اطراف آن، با هدف حفظ مسائل امنیتی و محدودیت‌های ترافیکی، اجرای کنسرت - نمایش «سی» در روز ۱۵ مردادماه لغو و به روز دیگری موکول شد.
خبرگزاری ایسنا: به‌دلیل برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهوری و استقرار تعدادی از سیاستمدارانِ کشورهای خارجی در کاخ سعدآباد و محوطه اطراف آن، با هدف حفظ مسائل امنیتی و محدودیت‌های ترافیکی، اجرای کنسرت - نمایش «سی» در روز ۱۵ مردادماه لغو و به روز دیگری موکول شد.

 به نقل از روابط عمومی این  پروژه، بلیت‌های کنسرت - نمایش «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری روز ۱۵ مردادماه، برای ۲۱ مرداد معتبر است. همچنین کسانی که تمایل دارند، می‌توانند مبلغ بلیت خود را از سایت ایران‌کنسرت به آدرس www. iranconcert. com پس بگیرند.
 
«سی» با یک روز تاخیر اجرا می‌شود

همچنین «حمید نعمت‌الله» - کارگردان - که به‌عنوان مشاور در پروژه «سی» فعالیت می‌کند، در نظر دارد فیلمی مستند از این کنسرت - نمایش بسازد.

این کارگردان که پیش از این، سابقه همکاری با این دو هنرمند را در فیلم‌های سینمایی «آرایش غلیظ» و «رگ خواب» داشته است، بار دیگر با آن‌ها همکاری می‌کند.

به علاوه، آنسامبل «شهرزاد» به نوازندگان بخش موسیقی این اثر اضافه شده و تمرین‌های فشرده و نهایی برای اجرا را پشت سر می‌گذارند.

در این اثر با خوانندگی «همایون شجریان» و آهنگسازی «سهراب پورناظری» نوازندگانی مانند حسین رضایی‌نیا: دف، بندیر، آزاد میرزاپور: تار، نگار خارکن: کمانچه، صراحی، آیین مشکاتیان: ضرب زورخانه، کوزه، مهیار طریحی: سنتور، ‌حمید خوانساری: بربت، آرین کشیشی: بیس، خورشید دادبه: رباب، شیده شکرابی: چنگ می‌نوازند و سهراب پورناظری نیز خود تنبور، سه‌تار و کمانچه می‌زند. علاوه بر آن، آنسامبل شهرزاد: تینا جامه‌گرمی (ویولون)، یگانه حسینی‌نیا (ویولون)، نیلوفر سهی (ویولا) و نگار نوراد (ویولونسل) گروه نوازندگان را یاری خواهند داد.

«سی» از ۱۶ مردادماه در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد روی صحنه می‌رود و تا کنون به‌دلیل استقبال مخاطبان، در چند نوبت تمدید شده و در جدیدترین اتفاق، بلیت‌فروشی این کنسرت - نمایش برای روزهای ۲۹ مرداد، اول تا پنجم شهریورماه  تمدید شده است.

«سی» نوشته «نغمه ثمینی» با کارگردانی «علی‌اصغر دشتی» براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسنفندیار و رستم و سهراب) از ۱۶ مردادماه در مجموعه فرهنگی - هنری سعدآباد با تلاش برای بازسازی هویت ملی و با حضور تعدادی از چهره‌های موسیقی، نمایش و همچنین انیمیشن روی صحنه می‌رود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج