واکنش پدر آتنا به حرف های قاتل: دروغ می گوید
۵۸۷۱۹۲
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
۲۳۴۵۰
پدر آتنا اصلانی، دختربچه ۷ ساله‌ای که توسط مردی ۴۰ ساله به قتل رسید می‌گوید آرزو داشته دخترش معلم شود. او گفته که همه حرف‌های قاتل آتنا مبنی بر انکار به قتل رساندن دخترش دروغ است و فقط زمانی رضایت می‌دهد که مُرده باشد.
خبرگزاری تسنیم: پدر آتنا اصلانی، دختربچه ۷ ساله‌ای که توسط مردی ۴۰ ساله به قتل رسید می‌گوید آرزو داشته دخترش معلم شود. او گفته که همه حرف‌های قاتل آتنا مبنی بر انکار به قتل رساندن دخترش دروغ است و فقط زمانی رضایت می‌دهد که مُرده باشد.

 28 خرداد امسال بود که خبر گم شدن دختربچه 7 ساله‌ای به نام آتنا در میان مردم شهرستان پارس آباد اردبیل پیچید؛ خبری که از همان روز اول بین مردم شهر پیچید و همه برای پیدا کردن آتنا بسیج شدند.

نهایتاً جسد بی‌جان آتنا، 20 روز بعد از پرس و جو مردم و پلیس، از منزل فردی که در پنجمین روز مفقودی دستگیر شده بود کشف شد و طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان زمان فوت آتنا اصلانی به روز مفقود شدن او برمی‌گردد.

واکنش پدر آتنا به حرف های قاتل: دروغ می گوید/ در مغازه‌اش به خانم‌ها تجاوز می‌کرد

در مطلب پیش رو با بهنام اصلانی پدر آتنا که در غم از دست دادن دخترش به سوگ نشسته، به گفت‌وگو نشستیم تا کم و کیف این ماجرا را از زبان او بشنویم.

** آتنا کنارم مشغول بازی بود که به یکباره ناپدید شد


ساعت 11 بود که آتنا پیش من آمد. ساعت 12:30 بود که پسر برادر زنم آمد و آتنا با پسر دایی‌اش بازی می کرد و به من هم کمک می‌کرد. همان‌جا ناهارش را خورد و همان جا هم گوشی‌ام را دادم بازی کرد. حول و حوش ساعت 4 بود که قاتل آتنا یک مقدار ترشی برایم آورد. من بالای سر بساط بودم و دخترم هم کنارم بود. ترشی را که آورد گفت این ترشی‌ها را در ییلاق درست کرده‌ایم. اگر خوشت آمد باز هم برایت می‌آورم.

ترشی را گرفتم و گذاشتم داخل وانت. دخترم گفت نیاز نبود بگیری، در خانه ترشی داریم. ما که ترشی نمی‌خوریم و آنهایی را هم که داخل خانه داشتیم به مادربزرگ دادیم. حدود یک ساعت بعد از این ماجرا، آتنا ناپدید شد. خانه‌مان نزدیک بود. فکر کردم خانه رفته است.

با خانه تقریبا 50 متر فاصله داشتیم. با خودم گفتم حتما خانه رفته است. یکی دو ساعت بعد دیدم خانه نرفته است. با خودم گفتم کجا می‌تواند رفته باشد. به خانه زنگ زدم. به خانه مادر زنم زنگ زدم. گفتند آنجا نیامده است. بساط را سریع جمع کردم و همه جا را گشتیم.

** قاتل آتنا را وقتی شناختم که دوربین‌ها را بررسی کردند


همه مردم پارس آباد به ما کمک می‌کردند و تمام پارس‌آباد را جستجو کردیم. ساعت 10 شب بود که به پلیس 110 اطلاع دادیم و فردای آن روز آگاهی در جریان قرار گرفت و آنها هم پی‌جویی خودشان را داشتند و ما هم پرس‌وجوهای خودمان را.

زمانی فهمیدم کار اسماعیل است که دوربین ها را بررسی کردند و متوجه شدند آتنا بین دو دوربین موجود در خیابان و جلوی مغازه اسماعیل ناپدید شده است.

 ** می‌دانستم قاتل آتنا سابقه کودک‌آزاری دارد


فقط از دو تا از سابقه‌هایش خبر داشتم و می‌دانستم کودک آزاری است ولی از همه اینها تبرئه شده بود. پرونده‌های زیادی داشت و همه به من می‌گفتند اما تبرئه شده بود. این را هم می‌دانستم که از میوه فروش نزدیک مغازه میوه می‌دزد ولی شک نکردم. بعد از دیدن دوربین‌ها فهمیدم که کار این است.

** قاتل آتنا نزول‌خوار بود

 هشت سال است که در این مکان دستفرروشی می‌کنم و از همین جا هم می‌شناسمش و هر روز او را می‌دیدم. من اصلا این مسائل کاری نداشتم. البته درگیری‌های زیادی با سایرین داشت اما من اطلاع نداشتم. نزول خور بود و حتی میوه‌های میوه فروش را می‌دزدید. هفت ماه بود که میوه‌ها را می‌دزدید. میوه‌فروش 5 فیلم داشت از میوه دزدیدهای این فرد اما باز هم محکوم نشد.

** همه حرف‌های قاتل آتنا دروغ است/در مغازه‌اش به خانم‌ها تجاوز می‌کرد


گفته است به خاطر طلاهای آتنا، او را دزدیده و چک داشته اما حسابش را چک کردند و دیدن 8 میلیون پول دارد. حتی اگر این هم دروغ باشد، 600 میلیون تومان به اهالی پارس آباد پول داده است. حتی به دو نفر از دستفروش‌ها، 100 میلیون پول داده است. از حدود 10 روز پیش، همسرش راه افتاده و دارد طلب ها و نزول هایی که شوهرش داده را جمع می‌کند.

دروغ می‌گوید. جلوی مغازه‌اش یک آبسرد کن وقف بود که همه می‌آمدند و آنجا آب می‌خوردند. آتنا هم وقتی می‌خواست آب بخورد آنجا می‌رفت یا به چلوکبابی کیوان. همه حرف هایش دروغ است. اگر او دخترم را نکشته است چرا از خانه او جسد کشف شد. چندین مورد قتل از او کشف شده است. اولین بار که هشت سال قبل برای دادم پیراهنم به مغازه‌اش رفتم دیدم مغازه‌اش ترسناک است. هیچ کس به مغازه‌اش نمی‌رفت. ماهانه 100 هزار تومان هم در آن مغازه کار نمی‌کرد. همیشه خلاف می‌کرد. در آن مغازه به خانم‌ها تجاوزه می‌کرده و الان هستند کسانی که به خاطر آبرویشان شکایت نمی‌کنند.

** می‌خواست بعد از آتنا، مهدی را بکُشد

حتی اعتراف کرده که قصد داشته بعد از آتنا، مهدی پسر برادر زنم را بکشد. حتی این را هم گفته که در کوچه ما به فردی به نام جهان که فوت کرد، پیشنهاد داده بود و او از ترسش نزدیک این فرد نمی‌شد. فکر می‌کنم جهان را هم او کشته است. یعنی او قاتل حرفه‌ای و از داعش هم بدتر است. علت اینکه دولت به این فرد که این همه پرونده دارد، پروانه کسب داده را نمی‌دانم.

** آرزو داشتم دخترم معلم شود

همسرم بیمار شده و روانپزشک‌ها برای درمانش می‌آیند. وزیرل بهداشت دستور داده بود و از نظر درمانی به ما کمک می‌کنند. حتی فرزند دیگر هم بیمار شده است. به او گفته‌‌ایم آتنا برای تحصیل به تهران رفته است. او هم می‌گوید من کِی بزرگ می‌شویم و برای درس خواندن پیش خواهرم می‌روم. آرزوم داشتم دخترم را بزرگ کنم، درس بخواند و معلم بشود.

** همسر اولش به خاطر تجاوز به یک بچه 9 ساله طلاق گرفت

خانواده قاتل اصلا به ما احترام نگذاشتند و حداقل یک پارچه سیاه جلوی مغازه‌شان نزدند تا عزای ما را نگه دارند. کینه دارم و راضی نیستم خانواده او در این شهر زندگی کنند. خانواده قاتل هر چه می‌گویند دروغ است. راحت زندگی‌شان را می‌کنند. به راحتی خرید و فروش‌شان را انجام می‌دهند و مغازه‌شان را هم باز کرده‌اند. همه‌اش دروغ است. فکر کنم حدود دو روز مغازه‌شان بسته بود اما بقیه دروغ است. آنها نمی‌دانستند که پسرشان قبلاً 7 پرونده داشته؟ حتی همسر اول اسماعیل به خاطر تجاوز او به یک بچه 9 ساله، طلاق گرفت. همه خانواده‌شان خبر داشتند که اسماعیل چطور آدمی است.

** فقط زمانی رضایت می‌دهم که مرده باشم/اشد مجازات را می‌خواهیم

در صورتی می‌تواند از ما رضایت بگیرد که من، همسرم و دختر دیگرم مرده باشند. اصلاً امکان ندارد رضایت بدهیم. الان راضی هستم دختر دیگر بمیرد ولی رضایت ندهم. اصلاً امکان ندارد. در فضای مجازی پیشنهادهای زیادی داده‌اند اما دروغ است.

** خاطره‌های آتنا نمی‌گذارد به خانه برگردیم


 از دستگاه قضایی درخواست دارم این پرونده را هر چه سریعتر رسیدگی کنند و قاتل را به اشد مجازات برسانند تا ما هم راحت شویم. الان چند روز است که بلاتکلیفیم. نمی‌توانیم به خانه خودمان برویم. خاطره‌هایی از او در خانه خودمان داریم که نمی‌توانیم برگردیم و آنجا زندگی کنیم.

** دریافت 100 میلیون تومان از علی دایی صحت ندارد

الان بیکارم. شایعه درباره ما خیلی زیاد است. مثلا می‌گویند علی دایی 100 میلیون به من پول داده یا فلان ماشین را دریافت کرده‌ام. می‌گویند به همسرم طلا داده‌اند. حتی از اداره صدایم کردند و گفتند شایعه است. شایعه پشت سر ما زیاد است و همه این حرف‌ها دروغ است. الان فقط به این پرونده فکر می‌کنم. متاسفانه همه جا نوشته‌اند که دخترم می‌رفته آنجا و آب می‌خورده که دروغ است. قاتل، این بچه را کشانده و گفته که پدرت از این ترشی خوشش می‌آید، بیا و بگیر.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1396/06/01
قرار بود خارج ازنوبت و خیلی زود به این پرونده رسیدگی بشه و قاتل هم به مجازات برسه پس چرا این همه دارند کشش میدن
همچنین پرونده بنیتا
چرا تعلل میکنند
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1396/06/01
برادر داغ دیده ام هرگز در این دنیا کسی از عمق غم و اندوهی که به قلب و روح و روان شما وارد گردیده با خبر نیست،حتی ذره ای هم نمیتوان در غمتان شریک شد،به حدی سنگین است این مصیبت که توان لحظه ای به دوش کشیدنش را هم هرگز و هرگز نتوان.اما با جرآت میگویمت که همه ما و تک تک مردم سرزمینت چنان همدرد تو شدیم که گویی خواهرمان و فرزندمان را از دست داده ایم،گاهی نمیدانم به روزگار چه بگویم خدا مرا عفو کند و شما ما را ببخش اگر کاری جز حسرت از دستمان بر نمی آید لااقل ای کاش میشد مرحمی برای دل داغدارت باشیم حتی ذره ای ای کاش زندگی روی دیگری هم داشت چه بگویم که حتی تصور عذابی که میکسی و آهی که در سینه داری عالم و خورشید را میسوزاند،خدای بزرگ صبری به تو و خانواده محترمتان دهد،الهی آمین
France
15:44 - 1396/06/01
پس چکار کردی جنازه بچه تو سرکه تو پارکینک تو چکار میکرده چرا دستگاه قضا اجازه میده اینا زنده بمانن واز زنده بودن لذت ببرن چرا همون کار رو باهاشون نمیکن مگه حضرت علی نفرموده ی سیلی میزنی یه سیلی بخور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فک نمیکنم علی اینو گفته.
خداوند بهتر و بالاتر از علی گفته.
این سبک سری و حمق شماهاست که علی رو بت کرده و خدارو گوشه نشین صفحه ی دهر!!!
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1396/06/01
انشاءالله هر چه زودتر به اعدام محکوم بشه
حقش اعدام اعدام
خدا لعنتت کنه
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1396/06/01
آقای اصلانی تورا خدا به هیچ وجه رضایت ندین خدا پشت وپناهتان باشه . قاتل پست فطرت باید اعدام شه تا خون اتنا پایمال نشه
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/06/01
اینارو به بچه ی ۲ ساله هم بگن میفهمه که قاتل دروغ میگه.کاش زودتر اعدامش کنن تا خانواده اتنا دلشون یکم خنک شه
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1396/06/01
چرا دادگاه فس فس میکنه؟؟!! یعنی چی انکار !!!
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1396/06/01
اگر قاتل آزاد شود می رود یک جنایت دیگر می کند
France
17:23 - 1396/06/01
اولا علی نه حضرت علی بعدشم کی گفت تو نظر بدی تو با کی مشگل داری طرف قاتل آتنای فامیلته برادرته کیته حضرت علی فرمودن ی سیلی زده ی سیلی بخور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ایشان گفتند علی دایی این بابا فکر کرد حضرت علی را میگوئید !!! مطلب را نخوانده نظر میدهد؛
زحمتی میکشم از مردم نادان که مپرس
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1396/06/01
انبایدازش بگزید من فکرمیکنم اتناکچلو دختر خودمه. اگه من جایه پدراتنا بودم خودم شخصا انتقام میگرفتم وبه این راحتی جانش نمیگرفتم زجرکشش میکردم اینها اشغالن که ادم نمیشن اینها ازداعش هم کثیف وخترناکترن. واقعا اگه پرونده دور بشه جایه تعصف برای دولته.من یه جنوبیم اینقدربراش اشک ریختم که برایه شهید حججی نریختم چون حججی میدانست کجا میره اما اتنانمیدونست
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1396/06/01
دادگستری و آگاهی بعدازهمه ادله وبرهان وپیداکردن جنازه داخل پارکینگ واعتراف صریح قاتل نبایداجازه دادبه همچه سگی انکارکندوهمه ملت ایران ناراحت هستند وخواهان اعدام بدون شرط هستندتاعبرتی برای دیگران باشدمن تعجب میکنم چراابنقدر پرونده رامیچرخانند راشدی ازخوزستان
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1396/06/01
شاید اون مادر مرده راست بگه ،دختره سکته کرده باشه ،مگه شما دین ،ایمان ندارید قضاوت یک طرفه میکنید
پاسخ ها
عزب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
قبل از هر چیز بگم خداوکیلی راضی به مرگ هیچکس نیستم ولی بدون نام. 20/00 شما درست میگی که احتمال سکته باشه اما. پزشک قانونی و آزمایشات و چی اثبات شده، و دستگاه های آزمایش که با کسی غرض و دشمنی ندارند، اگه نشانه ای نبود که آزمایشگاه نشان نمیداد از طرفی خود قاتل اعترافات خودرا کرده و گفته کاش مرده بودم و این کار را نمیکردم و عذاب وجدان دارم خود قاتل گفته ای کاش مبمردم اما آتنا زنده بود، الآن وکلا یادش دادن که انکار کنه اما قضات محترم مو را از ماست می کشند، جرم و قتل اثبات شده است خون هم چیزی نیست که بتوان آن را پنهان کرد، اول حال و هوای خانواده مقتول را ببین بعد اظهار نظر کنید،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
تجاوز چی ....وقتی پزشک قانونی اعلام میکند تو ...چه میگوئی !!!
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1396/06/01
اینو باید به طرز فجیع بکشنش
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1396/06/01
لعنت ب تو پدر اتنا....شاید اون دخترتو نکشته...اخه مگه میشه ی ادم این همه کاربدکنه و هی تبرءه بشه.....چرا ازخودت حرف اضافی در میاری ....
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1396/06/02
باعرض سلام خدمت کسانی که این نظر من رو میخونن
این قاتل اگر خیلی سریع پیگیری بشه وحکمش زود اجرا بشه دیگه نمیتونه راحت بشینه فکر بکنه وخودش روتبرعه کنه
بااین قاتل مثل اینکه خیلی باملایمت رفتار میکنن که این هم انکار کرده پس جنازه اون دختر کوچولو چرا تو پارکینگ خونش بوده چراتو سرکه خداخیرش نده چرا به کارهای دیگه هم اعتراف کرده
قوه قضاییه لطف کنه هرچه زود تر اعدامش کنن در ملاعام تا بقیه خلافکارها هم حالیشون بشه وگرنه دنیارو به کثافت میکشونن
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1396/06/02
بقرآن درکتون میکنیم میدونیم چه میکشید لعنت به این دنیا که اینقدر کثافت در خودش جا داده .البته این از اون کثافت های رنده خیلی احساس زرنگی میکنه مردکه .....خوب دگه بایدم به خودش بباله چون واقعا .....خیلی روشون زیاده و از هیچ کاری ابایی ندارن مردکه نااوبالی.احمق درد وبلای ......
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1396/06/02
اعدام برای این جانیان خیلی کمه.این جانی رو داخل یک قفس بندازین تا هر کس از کنارش رد میشه یه آسیبی بهش بزنه.ینی باید زجر بکشه بعد بمیره اعدام یه لحظه ست واین آشغال از خداشه که اعدام بشه
Iran, Islamic Republic of
04:36 - 1396/06/02
حالا هی کش بدید تا مردم یادشون بره که ازادش کنن ولی اینو بدونین که فراموش نمیکنیم همون طور که مصیبت خانوم رقیه رو فراموش نکردیم واقعا این ماجرا یک مصیبت بزرگ برای تموم ملته
Germany
09:50 - 1396/06/02
تو دیگه کی هستی یعنی من علی دایی رو با حضرت علی تشخیص نمیدم اولا پیامها رو بخون بعد نظر بده
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1396/06/02
باسلام :تو خودت دین وایمون داری که قضاوت بی جا میکنی. آخه بچه تو این سن سکته میکنه. تو انگار از غافله عقبی.هر چه زودتر این آشغالو اعدام کنید.دولت انگار از قاتل ها خبلی حمایت میکنه. چرا اینقدر کشش میدن اینم میخوان مثل قاتل ستایشش کنین.مگه اینا به جزء شر رسوندن به مردم دیگه کار دیگه ای بلدن. زمین و از حیث آدمهای پلید پاک کنید.چطور دلتون میاد این خانواده رو اینقدر عذاب بدین. از خدا بترسید.اعدام اعدام اعدام.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1396/06/02
ی ع لعنت به خودت چرا حرف اضافه می زنی اگه بچه خودت بود باز این چرندیاتو باز می زدی
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1396/06/03
واقعا آدم دلش میسوزه از این مردم جاهل شایعه ساز.چرا داغ ای خونواده رو زیاد میکنین خیر نبینین به حق علی. امیدوارم اون بیشرف هم زودتر اعدام شه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج