ستاره هایی که از سوء قصد نجات یافتند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۸۸۴۶۶
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
۲۶۹۷۱
تلاش برای ترور اشخاص مهم مانند سران مملکت‌ یا بازیگران معروف سینما، همیشه تیتر یک خبر گذاری‌ها در دهه‌های گذشته بوده که خوشبختانه امروزه کمتر شاهد این اخبار هستیم. ما برای شما داستان‌هایی که تعدادی از سلبریتی‌ها بعد از ماجرای زنده ماندن‌شان تعریف کرده‌اند، جمع آوری کردیم تا ببینید واقعا چه بر سرشان آمده است.
برترین ها - ترجمه از محمد پارسا حاتمی: تلاش برای ترور اشخاص مهم مانند سران مملکت‌ یا بازیگران معروف سینما، همیشه تیتر یک خبر گذاری‌ها در دهه‌های گذشته بوده که خوشبختانه امروزه کمتر شاهد این اخبار هستیم. اکثر اشخاصی که این ترورها را انجام می‌دهند یا بخاطر پولی که در ازای این کار می‌گیرند، بوده است یا بدلیل اینکه آن‌ها مریض‌های روانی اند و متوجه کاری که انجام می‌دهند، نیستند. اما طبیعتا بیشتر اشخاص مهم جان سالم بدر می‌برند چرا که بادیگاردهای آن‌ها جان خود را فدای رئیس‌شان می‌کنند.

عموم مردم از پشت پرده این حملات و قتل‌ها داستان‌های بسیاری می‌سازند که طبیعتا قابل اتکا و حقیقی نیستند. اما خیلی جذاب است اگر شخصی پیدا شود و تمام حقیقت را بگوید. داستان به اینجا ختم نمی‌شود چرا که می‌تواند جذاب‌تر هم‌ باشد هنگامی که حقیقت را خود شخص مورد حمله قرار گرفته بازگو کند. ما برای شما داستان‌هایی که تعدادی از سلبریتی‌ها بعد از ماجرای زنده ماندن‌شان تعریف کرده‌اند، جمع آوری کردیم تا ببینید واقعا چه بر سرشان آمده است.

1. جورج هریسون (George Harrison)
 
 سلبریتی‎‌هایی که از سوء قصد نجات یافتند

در 30 سپتامبر سال 1999 میشل آبرام (Michael Abram) در حالی که یک چاقوی بزرگ به همراه داشت پنجره خانه جورج هریسون را شکسته و وارد خانه او می‌‌شود و با جورج و همسرش اولیویا (Olivia) روبرو می‌شود. آبرام چندین بار چاقو را در قفسه سینه جورج فرو می‌کند و بعد به سراغ همسر جورج می‌رود و او را با کابل برق خفه می‌کند. اما در نهایت پلیس سر رسیده و آبرام را دستگیر می‌کند.

قصه از این جا جالب می‌شود که قاتل در دادگاه اظهار می‌کند که گروه Beatles (که جورج هم عضوی از این گروه بوده)، گروهی جادوگر هستند و او از طرف خداوند ماموریت داشته که هریسون را بکشد. هریسون بعد از این حمله زنده ماند اما دو سال بعد به دلیل سرطان جان خود را از دست داد. دادگاه هم در آخر تشخیص داد که آبرام مجرم نیست چراکه او دیوانه شده و عقل خود را از دست داده است.
 


2. بیورک (Bjork)
 
 ستاره هایی که از سوء قصد نجات یافتند

 در سال 1996، ریکاردو لوپز (Ricardo Lopez) یک بمب به خانه‌ بیورک، خواننده‌‌‌ی پاپ ایسلندی در لندن فرستاد اما قبل از اینکه منفجر شود توسط پلیس شناخته و خنثی شد. لوپز که فرستنده این بمب بود بعدها جنازه‌اش را در خانه‌اش همراه با دفتر خاطرات و 22 ساعت ویدیو که از خودش گرفته بود، پیدا شد.
 
او خودکشی کرده بود. لوپز در دفتر خاطرات 800 صفحه‌ای اش، از خاطرات روزانه که مربوط به بیورک نیز می‌شد گرفته تا اقدام به خودکشی خود را نیز نوشته بود. همچنین صحنه‌ی شلیک به خود در ویدیو هم موجود بود.
 


3. کورتیس جیمز جکسون (50 Cent)
 
 سلبریتی‎‌هایی که از سوء قصد نجات یافتند
 
جکسون روز به روز معروف‌تر می‌شد و طبیعی بود که دشمنانی هم پیدا کند. روزی جکسون از خانه مادربزرگ خود بیرون می‌آمد که خودرویی در آن طرف خیابان ایستاد و شروع به تیر اندازی به سمت او را کرد. 9 تیر به دست، قفسه سینه، هر دو پا و حتی به صورتش شلیک شد اما با این حال او زنده ماند و 13 روز در بیمارستان بستری بود. بعد از بیمارستان هم تا 5 ماه در خانه و در دوران نقاهت به سر می‌برد. شخصی که گلوله را شلیک کرد هیچ گاه به درستی شناخته نشد ولی تصور می‌شود بادیگارد سابق مایک تیسون بوده است که به خدمت گرفته شده تا جکسون را از دور خارج کند چرا که او به عنوان ارباب مواد مخدر محلی به شمار می‌رفت. بادیگارد تیسون هم سه هفته بعد به ضرب گلوله‌ای کشته شد و این ماجرا بدون پایان مشخصی باقی ماند.
 


4. مدونا (Madonna)
 
 سلبریتی‎‌هایی که از سوء قصد نجات یافتند

مدونا خواننده سرشناس، از مدت‌ها قبل درگیری‌های متعددی با روبرت هاسکینز (Robert Dewey Hoskins) داشت اما این درگیری ها زمانی تشدید گرفت که او در سال 1996 وارد عرصه هالیوود شد. روبرت هاسکینز ادعا کرده بود یا با مدونا ازدواج می‌کند یا سر او را از تنش جدا می‌کند اما یکی از بادیگاردهای مدونا او را دستگیر کرده و به زندان منتقل می‌کند. هاسکینز بیکار ننشسته و برای کشتن مدونا از زندان فرار می‌کند اما این بار هم باز دستگیر می‌شود.
 


5. ترسا سالدانا (Theresa Saldana)
 
 سلبریتی‎‌هایی که از سوء قصد نجات یافتند (حاتمی)

ترسا یک بازیگر در حال پیشرفت و مشهور بود که در فیلم‌های «Raging Bull» و «I Wanna Hold Your Hand» بازی کرده بود. یکی از طرفداران ناخوشایند سالدانا که جذب وی شده بود مردی 47 ساله به‌ نام جکسون از اسکاتلند بود. جکسون به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده شده و با هدف پیدا کردن و کشتن سالدانا و پیوستن به وی در زندگی پس از مرگ، اقدام به قتل او می‌کند.

جکسون یک بازرس برای پیدا کردن شماره تلفن مادر سالدانا استخدام می‌کند و درنهایت شماره را پیدا کرده و به مادر سالدانا زنگ می‌زند. در حالیکه  خود را Martin Scorsese معرفی می‌کند، از مادرش آدرس و تلفن محل زندگی‌اش را می‌گیرد. زمانی که مادر سالدانا بی‌خبر از نقشه وی آدرس را به جکسون داد، جکسون حرکت کرده و خود را به سالدانا می‌رساند و با 10 ضربه متوالی با چاقو او را مجروح می‌کند.

سالدانا درنهایت زنده ماند و بهبودی کامل خود را بازیافت و جکسون نیز به موسسه روانی فرستاده شد، جایی که در سال 2004 در آن فوت کرد. پس از بهبود سالدانا، وی شخصی مصمم برای دفاع از حقوق قربانیان شد. او حتی در فیلمی درباره حمله‌ای که به او شد بازی کرده است.
 


6. پائولی پرت (Pauley Perrette)
 
 سلبریتی‎‌هایی که از سوء قصد نجات یافتند

پائولی در نوامبر 2015 توسط یه ترنس به نام دیوید مرک مورد حمله قرار گرفت. به گفته پلیس پائولی در لس آنجلس در حال پیاده روی بود که مرک او را گرفت و قصد داشت او را بدزدد. اما پائولی مرک را در همان لحظه متقاعد کرد که او را رها کند و پس از دور شدن از او با پلیس تماس گرفت و پلیس مرک را دستگیر کرد اما او زیر بار این اتهام نرفت.
 


7. لاری فلاینت (Larry Flynt)
 
 ستاره هایی که از سوء قصد نجات یافتند

لاری نویسنده، سخنران و ناشر مجله‌های متفاوت است که در سال 1978 توسط یک تک تیر انداز هنگامی که در حال خروج از دادگاه بود مورد شلیک قرار گرفت و فلج شد. تیر انداز شخصی نژاد پرست بنام Joseph Paul Franklin بود که بعد بدلیل دو فقره قتل دستگیر شد و  حمله به لاری را نیز به عهده گرفت و اظهار داشت که او این کار را بخاطر یک عکس که لاری در مجله‌اش منتشر کرده و باعث عصبانیت وی شده بود، انجام داده است. در آخر فرانکلین در سال 2013 اعدام شد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1396/06/13
همه شون شبیه شیطان
United States
17:54 - 1396/06/13
اگه بگن از کدوم گروه ادم متنفری میگم ازونایی که میگن فلانی یا باید با من ازدواج کنه یا بلا سرش میارم .....همین کارارو کردی طرف ازت بریده با این عقایدت میخوای عاشقتم باشن؟!
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1396/06/13
سانسورچي عزيز، سانسور مي كني كه بگي هستي؟! اخه شيطان رجيم مشكلي داشت كه توو كامنت من دست بردي؟ واقعا كه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
شفا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر