خانه ایرانی، نمایشگاه می‌شود
۵۹۱۰۵۹
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۲۰۱۴
معاون صنایع دستی کشور گفت: نمایشگاه مستقلی برای خانه ایرانی برگزار می کنیم.
خبرگزاری میزان: معاون صنایع دستی کشور گفت: نمایشگاه مستقلی برای خانه ایرانی برگزار می کنیم.
 
بهمن نامور مطلق گفت: با توجه به استقبالی که از بخش خانه ایرانی شد، امیدواریم بتوانیم در سالهای آینده بخش مستقل نمایشگاهی به عنوان خانه ایرانی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید مردم بدانند با محصولات صنایع دستی چطور خانه ایرانی داشته باشند، گفت: برخی محصول رو میخرند اما وقتی می روند خانه نمی توانند با دیگر تزیینات خانه هماهنگ کنند. ما باید الگوهایی برای مصرف صنایع دستی در خانه ها ارائه دهیم. تجربه امسال نشان داد که مردم از آن استقابل می کنند.

نامور مطلق درباره برپایی این نمایشگاه نیز گفت: می توانیم در کنار نمایشگاه صنایع دستی بخش خانه ایرانی را به همراه فرش داشته باشیم یا شاید به طور مستقل این نمایشگاه را برپا کردیم. به این موضوعع فکر خواهیم کرد و خانه ایرانی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

خانه ایرانی بخش تازه ای در نمایشگاه ملی صنایع دستی بود که امسال با استقبال مخاطبان روبرو شده بود. در خانه ایرانی نماهایی از یک خانه که به طور کامل با صنایع دستی ایرانی تزیین شده به نمایش گذاشته شده بود. این بخش نمایشی از کاربردی بودن صنایع دستی در تزیینات داخلی خانه ها بود. اتفاقی که مدت هاست برخی در صنایع دستی به دنبال آن هستند.
 
بخش خانه ایرانی امسال مملو از خلاقیت هایی در حوزه صنایع دستی بود که محصولات این حوزه را تبدیل به محصولی کاربردی در تزیینات داخلی کرده بود. خانه ایرانی دغدغهای در حوزه معماری و طراحی داخلی است که مسئولان مدتی است آن را پیگیری می کنند و صنایع دستی می تواند نقش عمده ای در بخش طراحی داخلی آن داشته باشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج