فراهانی: همه در تهران حق زندگی دارند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۹۴۳۵۳
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
۲۷۴۸
فراهانی افزود: مردم شریف تهران در 29 اردیبهشت ماه همراه یکایک ایرانیان عزیز از همه اقوام،مذاهب و اقلیت ها برای ایران و برای تهران به پای صندوق های رأی آمدند و امیدوار به فردایی بهتر برای همه ایرانیان با انتخابی معنادار و عبرت آموز «تَکرار کردند»، تا ایران با چهره عقلانی اش و تهران با چهره انسانی اش حماسه آفرین شود.
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ضمن توصیه به نجفی گفت: همه مردم در تهران حق زندگی دارند.

مجید فراهانی در نطق پیش از دستور خود در پنجمین جلسه شورای شهر تهران ری و تجریش افزود: مردم شریف تهران در 29 اردیبهشت ماه همراه یکایک ایرانیان عزیز از همه اقوام،مذاهب و اقلیت ها برای ایران و برای تهران به پای صندوق های رأی آمدند و امیدوار به فردایی بهتر برای همه ایرانیان با انتخابی معنادار و عبرت آموز «تَکرار کردند»، تا ایران با چهره عقلانی اش و تهران با چهره انسانی اش حماسه آفرین شود.

وی گفت: معتقدم آنها که متاسفانه چندی پیش تهرانی ها را کوفی خواندند ، عظمت و تلاش های مردم تهران در به ثمر رسیدن انقلاب و حمایت از دستاوردهای آن را فراموش کردند و این جفای بزرگی به هویت تهران و شهروندان عزیزش بود.

 فراهانی تهران را دارای ظرفیت‌های شناخته و ناشناخته بسیاری دانست و افزود: می‌توان به سرمایه‌های معنوی و مادی این شهر تکیه کرد و امیدوار بود به آینده ای روشن برای تهران. تهران شهری است متعلق به همه شهروندان تهرانی، از جنوب شهری و حاشیه نشین تا دست فروش و کودک کار، همه این شهروندان در تهران حق زندگی دارند و باید حقشان بر تهران و شهر توسط شورا و شهرداری ادا شود.
 
به عنوان منتخب مردم خود را نماینده و متعهد و پاسخگو به همه مردم تهران از کارتن خواب تا کارآفرین می دانم. معتقدم تهران فقط یک یا چند منطقه خاص نیست،قلمرو زندگی همه ماست از مسگرآباد تا فرحزاد که باید زیرساخت ها و امکانات شایسته زندگی در سرتاسر آن در دسترس باشد.     

وی با بیان اینکه  با پشتوانۀ مردم و رای اعتمادشان پا به میدان مسئولیت  نهادیم، گفت: شما خواستار تغییر و بهبود زندگی و منزلت شهروندی در شهر هستید. شهروندانی که می‌خواهند بهتر زندگی کنند، شهر و شهرداری می‌خواهند که از فقر، فساد و تبعیض به‌دور باشند.
 
شهروندانی که می‌خواهند حرمت و منزلت داشته باشند، شهروندانی که خواهان عدالت و برابری اند و خواستار شفافیت، فساد ستیزی و قانون گرایی اند شهروندانی که می‌خواهند به آینده‌ این شهر برای زندگی فرزندانشان مطمئن و امیدوار باشند و خواستار شایسته سالاری و جایگزین شدن ضابطه بجای رابطه و ترجیح منافع ملی و شهری بجای منافع شخصی و جناحی اند  خواسته‌های شما به‌حق است.
 
منتخبان شما خواهند کوشید بر اساس سوگندی که ادا نموده اند داشته‌ها و نداشته‌ها و عوامل مساعد و نامساعد پیش رو را با صراحت و صداقت با شما در میان بگذارند و برای گذر از تنگناها، از مشارکت و همفکری یکایک نخبگان،شورایاران مسئول و سازمان های مردم نهاد کمک بگیریم و با بهره گرفتن از رسانه ها حقِ دانستن و در جریان امور بودن شما شهروندان عزیز را به نحو مطلوب ادا کنیم.

فراهانی، کارگران و کارمندان زحمتکش شهرداری را مهم ترین و ارزشمند ترین سرمایه شهرداری دانست و گفت: در مسیر پاسخ به مطالبات مردم برای تهران به تَکرار شما عزیزان زحمتکش در همراهی با شهردار و اعضای شورا، امید داریم و معتقدم کارگران زحمتکش و کارمندان متعهد و متخصص در شالوده انسانی شهرداری فرصت تغییر در روند مدیریت شهر به شمار می آیند و خود را به پیگیری و نظارت بر شایسته سالاری،مبارزه با فساد ساختار یافته و بهبود معیشت شما متعهد می دانم .

وی در ادامه خطاب به شهردار تهران  افزود: اگرچه تنگناها و مشکلات شهرداری، فراوان است اما افق‌های آینده روشن و امیدبخش است. من توانمندی شما را در تقویت پایگاه اجتماعی شهرداری و پایبندی به عهد و پیمانی که شما و ما با مردم بسته ایم می‌دانم.
 
لازمه این پایبندی، وفاداری ، راست‌گویی و امانت داری در برابر مردم است. ظرفیت ها و امکانات ، اموال و املاک شهرداری تنها بخشی از این امانت به شمار می آیند، امانت اصلی در تعیین و انتخاب مدیرانی شایسته، بدون کم ترین شائبه در فساد و متعهد به شایسته سالاری و مشارکت شهروندان است.

فراهانی افزود:به جناب دکتر نجفی؛ شهردار محترم تهران، توصیه نمی کنم، به عنوان عضو شورا و نماینده مردم، مطالبه به حق آنها را به شما متذکر می شوم و از شما مطالبه و بر حسن اجرای آن نظارت می‌کنم، شهروندان تهرانی انتظار تغییر در شهرداری دارند، این تغییر وابسته به تغییر نگرش و سیاست ها در اداره شهر و مدیران مجری سیاست هاست، مردم خواهان شایسته سالاری، توجه به بکارگیری زنان و جوانان در اداره امور و کاهش فاصله طبقاتی جنوب و شمال و توجه به عدالت و محرومیت زدایی از محلات محروم شهر هستند، توجه شما به این مطالبات گام نخست تغییر است و ضروری است به این انتظار مردم پاسخ مناسبی داده شود.  

 فراهانی کنشگران و فعالان سیاسی رابه همکاری برای «تَکرار» کار و پاسخ به مطالبات مردم دعوت کرد و گفت: مردم در انتخابات، شگفتی آفریدند. اکنون  نوبت ماست که پیام این تحول و تغییر را بپذیر یم و در همه سطوح متعهد به عهدمان با مردم و احترام به آن باشیم.برخی در پیدا و پنهان شهرداری را باتلاق اصلاح طلبان خوانده اند،در پاسخ به این تحلیل ها می گویم بگذارید که فضا و فرصت خدمت برای تهران و آنها که دل در گرو این مردم دارند، فراهم شود.

 این عضو شورای شهر تهران در انتها رسانه ها و فعالان رسانه ای را هترین فرصت برای ایجاد جریان آزاد اطلاعات و شفاف نمودن فضای تصمیم گیری خواند و ادامه داد: دست یاری به سوی یکایک رسانه های مسئول و متعهد به اطلاع رسانی برای حفظ حقوق شهر،شهروندان و شهرداری دراز می کنم و از ایشان می خواهم با نقد و بررسی اقدامات و فعالیت های شورا و شهرداری زمینه های قدم برداشتن در مسیر "تهران شهر زندگی" را برای من و همکاران ارجمندم فراهم کنند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1396/06/14
البته حق زندگی باآقازاده هاس ماکه جز کارکردن وقرض وبدهی هیچی دیگه اززندگی نفهمیدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر