رکوردشکنی بازی تاج و تخت با یک میلیارد بار کپی!
۵۹۶۹۹۱
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
۴۰۷۷
فصل هفتم بازی تاج و تخت نیز به پایان رسید و با تمام سوالاتی که برای بینندگان باقی‌مانده به نظر می‌رسد باید تا سال 2019 صبر کنیم تا به جواب‌های‌مان برسیم!
وب سایت فارنت - ابراهیم چهاردولی: فصل هفتم بازی تاج و تخت نیز به پایان رسید و با تمام سوالاتی که برای بینندگان باقی‌مانده به نظر می‌رسد باید تا سال 2019 صبر کنیم تا به جواب‌های‌مان برسیم!
 
 فصل هفتم بازی تاج و تخت حداقل یک میلیارد بار غیرقانونی کپی شده است!

این سریال باعث شد استانداردهای بسیاری در تلویزیون تغییر کند. پس از این سریال حجم سرمایه‌گذاری روی تلویزیون بیشتر شد و سریال‌های سنگین‌تر و عظیم‌تر بیشتری تولید شدند. نه تنها استانداردهای تولید تغییر کرد بلکه استاندارد میزان کپی شدن نیز تغییر کرده است. بازی تاج و تخت جزو یکی از کپی شده‌ترین سریال‌ها تاریخ است. نکته اینجاست که هر چه پیشرفت سریال بیشتر می‌شود خط داستانی اوج بیشتری می‌گیرد و مردم بیشتری به پای این سریال خواهند نشست. همچنین همه می‌دانند که یک پایان کلی وجود دارد و می‌دانند که سریال کجا به پایان می‌رسد و مانند دیگر سریال‌ها نیست که تا حد امکان ادامه یابد.

اولین قسمت فصل هفت این سریال حدود 90 میلیون بار کپی شد که نسبتا عدد کمی به نظر می‌رسد، چون که کل این فصل یک میلیارد بار کپی شد و اگر به صورت میانگین محاسبه کنیم هر قسمت باید 142 میلیون بار کپی شود.

کمپانی MUSO یک کمپانی دفاع از حقوق کپی‌رایت است و یکی از امورش جمع‌آوری اطلاعات و داده دقیق از میزان کپی شدن یک اثر است. طبق گفته این کمپانی آخرین قسمت سریال 120 میلیون بار کپی شد که در دو نوع دانلود و پخش آنلاین غیرقانونی پخش می‌شود. حدود 84.7 درصد میزان کپی این سریال از طریق استریم و پخش آنلاین بوده و تنها 9.1 درصد از طریق دانلود تورنت بوده است.

البته شبکه HBO واقعا کاری از دستش ساخته نیست و بسیاری از بینندگان این سریال طبیعتا دسترسی به خود شبکه نخواهند داشت. همچنین اگر HBO تمام تلاش خود را معطوف از کار انداختن یک کپی‌کار کند، 10 مورد دیگر ظاهر خواهند شد. فصل 8 سریال نیز ممکن است تا سال 2019 تاخیر داشته باشد و می‌توان تصور کرد که چه رکوردهای دانلودی را خواهد شکست!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج