اهمیت دیدار اردوغان و روحانی در تهران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۶۰۱۸۹۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
۴۳۹۹
لئونید ایواشف رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه با تاکید بر اینکه آمریکا برای کشورهای خاورمیانه نقشه های شومی کشیده است، اظهار کرد: همه پرسی کردستان عراق بخشی از طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا است.
خبرگزاری ایرنا: لئونید ایواشف رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه با تاکید بر اینکه آمریکا برای کشورهای خاورمیانه نقشه های شومی کشیده است، اظهار کرد: همه پرسی کردستان عراق بخشی از طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا است.
 
ایواشف ژنرال بازنشسته و رئیس پیشین اداره امور همکاری های بین المللی وزارت دفاع روسیه امروز (سه شنبه) افزود: امروز هیچ شکی نمانده که اجرای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا که در دوره بوش پسر ارائه شد، ادامه دارد.
 
وی افزود: واشنگتن از جدایی کردستان عراق از این کشور حمایت می کند، هرچند مقام های آمریکایی ترجیح می دهند در ظاهر از دولت مرکزی در بغداد حمایت کنند.

ایواشف گفت: برخی مقام های آمریکایی هم با برگزاری همه پرسی استقلال کردستان عراق اعلام مخالفت کرده اند، اما این اظهارات عوامفریبی بیشتر نیست.
کارشناس روس ادامه داد: آمریکا آرزومند تجزیه عراق و سوریه است و به همین دلیل پنهانی از داعش حمایت می کرد. شواهد انکارناپذیری در مورد پشتیبانی نیروهای آمریکایی از این گروه تروریستی وجود دارد که ادعاهای واشنگتن برای مبارزه با تروریسم را نفی می کند.

وی افزود: آمریکا همچنین آشکارا از برخی گروههای مسلح و تروریستی از جمله ارتش آزاد سوریه حمایت می کند و پشتیبانی از شبه نظامیان کرد نیز همسو با برنامه های تجزیه این کشور به چند پاره انجام می گیرد.

مقام سابق روس تاکید کرد: به همین دلیل، حضور نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه برای امنیت و یکپارچگی این کشورها خطرناک است و ادعای مبارزه با تروریسم سرپوشی بر نقشه های شوم واشنگتن در زمینه تشکیل کشورهای کوچکتر با توسل به تجزیه است تا بتواند منطقه را کامل مدیریت کند و بر منابع و ثروت های خاورمیانه با هدف چپاول تسلط داشته باشد.

وی در ادامه افزود: تلاش های آمریکا و متحدان در دیگر موارد مشابه نیز از جمله افغانستان، لیبی و یمن وضعیت بسیار ناگواری را برای این کشورها به وجود اورده و غرب از این وضعیت برای منافع خود بهره می جوید.


ایواشف همچنین گفت: در شرایط کنونی مهم ترین اقدامی که کشورهای منطقه می توانند برای جلوگیری از اجرای نقشه های شوم و مخرب آمریکا انجام دهند، هماهنگی اقدامات و سیاست های خود و پرهیز از دشمنی ورزی با یکدیگر است.
استاد علوم ژئوپلیتیک در ادامه به برنامه سفر رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه به ایران نیز اشاره و اظهار کرد: این اقدام و مذاکرات مهم پیش روی سران دو کشور در تهران، همسو با هماهنگی های منطقه ای انجام می گیرد که حرکتی درست است و می تواند مانعی در اجرای سیاست های خاورمیانه ای آمریکا باشد.

کارشناس ارشد روس همچنین گفت: روسیه نیز با طرح های مخرب آمریکا در منطقه مقابله می کند و اقدامات مسکو برای جلوگیری از اجرای طرح خاورمیانه بزرگ متمرکز شده است.

وی ادامه داد: همکاری روسیه و ایران و نیز تا حدودی ترکیه و کمک مسکو و تهران به سوریه، امکان پیروزی تروریست های حامی غرب بر این کشور را از بین برد و گروههای تروریستی شکست های سنگینی متحمل شده اند.

ایواشف رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه در پایان مصاحبه با ایرنا افزود: این تلاش ها باید تا پیروزی کامل سوریه و برقراری آرامش و ثبات ادامه یابد و کشورهای دیگر منطقه نیز باید همین گونه هماهنگ اقدام کنند تا ابتکار عمل از دست آمریکا و متحدانش برای اجرای نقشه های سلطه جویانه در خاورمیانه خارج شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_تزریق چربی
اورانوس_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر