مایکروسافت آفیس 2019، سال آینده می آید
۶۰۶۱۴۰
۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
۳۳۱۰
مایکروسافت امروز در همایش Ignite در شهر اورلاندو فلوریدا از عرضه نسخه 2019 بسته نرم‌افزاری محبوب آفیس در سال آینده خبر داد.
وب سایت فارنت - علی ارغوان: مایکروسافت امروز در همایش Ignite در شهر اورلاندو فلوریدا از عرضه نسخه 2019 بسته نرم‌افزاری محبوب آفیس در سال آینده خبر داد.
 
 مایکروسافت آفیس 2019 را سال آینده منتشر خواهد کرد

آفیس 2019 قرار است در نیمه دوم سال 2018 با نرم‌افزارهای Word، Excel، PowerPoint و Outlook به همراه نسخه سرور Exchange، SharePoint و Skype for Business از راه برسد. مایکروسافت نسخه‌های پیش‌نمایش این بسته را اواسط سال 2018 عرضه خواهد کرد و گفته می‌شود این نرم‌افزار بیشتر برای سازمان‌هایی مناسب است که در حال حاضر از نسخه‌های ابری Office 365 استفاده نمی‌کنند.

آفیس 2019 قرار است قابلیت‌های IT بهتری را برای کسب‌وکارها، ویژگی‌های جدید ink شامل حساسیت به فشار قلم و تشخیص زاویه به همراه داشته باشد. Excel همچنین به فرمول‌ها و جداول و نمودارهای جدید برای آنالیز داده‌ها مجهز خواهد بود و PowerPoint نیز انیمیشن تغییر شکل و زومی که کاربران Office 365 از آن استفاده می‌کنند را به همراه خواهد داشت.

به گفته مایکروسافت اطلاعات بیشتری از افیس 2019 در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد اما اگر همین حالا از آفیس 365 استفاده می‌کنید احتمالاً تمامی تغییرات جدید را دریافت کرده‌اید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج