پیامی در فضیلت آثار ماندگار اکبر رادی
۶۰۸۴۶۰
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
۲۷۹۵ 
در پیامی به مناسبت هفتاد و هشتمین زادروز اکبر رادی مطرح شد: آثار رادی ما را به درکی جدید از زندگی رهنمون می‌سازد.
ایران تئاتر: در متن این پیام آمده است: در پیامی به مناسبت هفتاد و هشتمین زادروز اکبر رادی مطرح شد: آثار رادی ما را به درکی جدید از زندگی رهنمون می‌سازد
 
در دهمین روز از مهرماه سال ۱۳۱۸ خورشیدی بزرگمردی از تبار قلم، عشق و زیبایی پا به عرصه ی حیات گذاشت که سرآغازی دیگر برای تولد درام نویسی نوین ایران شد.
 
سرآغازی که با نخستین اجرا و انتشار اثرش، نویدبخش تحولی دیگر در درام ایرانی گشت و ظرفیت ها و پیشنهادهای جدیدی را برای تئاتر معاصر مطرح کرد و چندی نگذشت که هر اثرش، روشنگری ها و آموزه هایی پیش روی نمایش نامه نویسان قرار داد.
 
ایمان داریم اکبر رادی با انتشار هر اثرش در صحنه و دنیای تئاتر ایران و جهان، حیات و میلادی دوباره می یابد و ما را به درکی جدید از زندگی رهنمون می‌سازد.
 
هفتاد و هشتمین زادروزایشان را به همه ی اهل فرهنگ و هنر به ویژه به نمایش نامه نویسان و اهالی قلم تبریک می گوییم و برای نمایش نامه نویسان و هنرمندان تئاتر ایران آرزوی سعادت، سلامت و سربلندی همیشگی می کنیم.
 
هیئت مدیره ی بنیاد اکبر رادی
دهم مهرماه ۱۳۹۶ خورشیدی
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iraq
19:49 - 1396/07/11
خدا بیامرزد افتخار شاگردی درس انشای ایشان را دردبیرستان اتابکی ناحیه 13 تهران را داشتم یعنی سال تقریبا 1354شمسی وای شان عجب معلم قدری بودند رحمه الله علیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج